YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Allsvenskan, Kadınlar 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Rosengard (K) (75 puan), 2. Hacken (K) (64 puan), 3. Hammarby (K) (61 puan).
Allsvenskan, Kadınlar 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Rosengard (K) (75 puan), 2. Hacken (K) (64 puan), 3. Hammarby (K) (61 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 25 | 0 | 1 | 99 - 9 | 90 | 75 | |||
|
2
| 26 | 20 | 4 | 2 | 68 - 17 | 51 | 64 | |||
|
3
| 26 | 20 | 1 | 5 | 66 - 14 | 52 | 61 | |||
|
4
| 26 | 16 | 4 | 6 | 52 - 30 | 22 | 52 | |||
|
5
| 26 | 11 | 5 | 10 | 32 - 34 | -2 | 38 | |||
|
6
| 26 | 9 | 6 | 11 | 24 - 30 | -6 | 33 | |||
|
7
| 26 | 8 | 7 | 11 | 34 - 38 | -4 | 31 | |||
|
8
| 26 | 8 | 6 | 12 | 27 - 49 | -22 | 30 | |||
|
9
| 26 | 8 | 5 | 13 | 32 - 51 | -19 | 29 | |||
|
10
| 26 | 7 | 6 | 13 | 25 - 41 | -16 | 27 | |||
|
11
| 26 | 7 | 6 | 13 | 32 - 52 | -20 | 27 | |||
|
12
| 26 | 7 | 5 | 14 | 36 - 54 | -18 | 26 | |||
|
13
| 26 | 5 | 4 | 17 | 19 - 43 | -24 | 19 | |||
|
14
| 26 | 0 | 3 | 23 | 12 - 96 | -84 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 0 | 1 | 47 - 5 | 42 | 36 | |||
| 2 | 13 | 11 | 1 | 1 | 44 - 8 | 36 | 34 | |||
| 3 | 13 | 9 | 0 | 4 | 33 - 9 | 24 | 27 | |||
| 4 | 13 | 7 | 1 | 5 | 19 - 14 | 5 | 22 | |||
| 5 | 13 | 6 | 4 | 3 | 20 - 19 | 1 | 22 | |||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 - 19 | 6 | 21 | |||
| 7 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 - 18 | 2 | 18 | |||
| 8 | 13 | 5 | 3 | 5 | 12 - 13 | -1 | 18 | |||
| 9 | 13 | 5 | 3 | 5 | 11 - 23 | -12 | 18 | |||
| 10 | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 - 14 | -1 | 15 | |||
| 11 | 13 | 4 | 3 | 6 | 18 - 22 | -4 | 15 | |||
| 12 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 28 | -9 | 15 | |||
| 13 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 - 19 | -7 | 12 | |||
| 14 | 13 | 0 | 1 | 12 | 7 - 47 | -40 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 13 | 0 | 0 | 52 - 4 | 48 | 39 | |||
| 2 | 13 | 11 | 1 | 1 | 33 - 5 | 28 | 34 | |||
| 3 | 13 | 10 | 1 | 2 | 27 - 11 | 16 | 31 | |||
| 4 | 13 | 9 | 3 | 1 | 24 - 9 | 15 | 30 | |||
| 5 | 13 | 6 | 2 | 5 | 20 - 21 | -1 | 20 | |||
| 6 | 13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 20 | -6 | 13 | |||
| 7 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16 - 26 | -10 | 12 | |||
| 8 | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 - 24 | -11 | 12 | |||
| 9 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 - 27 | -15 | 12 | |||
| 10 | 13 | 2 | 5 | 6 | 5 - 16 | -11 | 11 | |||
| 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 - 32 | -14 | 11 | |||
| 12 | 13 | 2 | 1 | 10 | 7 - 24 | -17 | 7 | |||
| 13 | 13 | 2 | 1 | 10 | 12 - 32 | -20 | 7 | |||
| 14 | 13 | 0 | 2 | 11 | 5 - 49 | -44 | 2 |
| 24 | 5 | |
| 18 | 5 | |
| 23 | 4 | |
| 24 | 4 | |
| 16 | 3 |
|
|
3.05
|
|
|
4.30
|
|
|
1.41
|
|
|
%45.11
|
|
|
|
%16.85
|
|
|
|
%38.04
|
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%56.52
|
|
|
|
%39.13
|
|
|
|
%34.78
|
|
|
|
%26.09
|
|
|
|
%42.39
|
|
|
|
%57.61
|
|
|
|
%24.46
|
|
|
|
%36.96
|
|
|
|
%28.26
|
|
|
|
%10.33
|
|
| 2025 | 26 | 3 | |
| 2025 | 20 | 3 | |
| 2024 | 18 | 5 | |
| 2024 | 24 | 5 |
| 2025 | 26 | 3 | |
| 2025 | 20 | 3 | |
| 2024 | 18 | 5 | |
| 2024 | 24 | 5 |
| 2024-2026 | 29 | 10 | |
| 2024-2026 | 63 | 9 | |
| 2024-2026 | 48 | 8 |
| 2024-2026 | 65 | |
| 2024-2026 | 65 | |
| 2024-2026 | 64 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2024-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 |
|
|
3.05
|
|
|
4.30
|
|
|
1.41
|
|
|
%45.11
|
|
|
|
%16.85
|
|
|
|
%38.04
|
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%56.52
|
|
|
|
%39.13
|
|
|
|
%34.78
|
|
|
|
%26.09
|
|
|
|
%42.39
|
|
|
|
%57.61
|
|
|
|
%24.46
|
|
|
|
%36.96
|
|
|
|
%28.26
|
|
|
|
%10.33
|
|
|
|
%8.70
|
|
|
|
%8.70
|
|
|
|
%7.61
|
|
|
|
%7.07
|
|
|
|
%7.07
|
|
|
|
%6.52
|
|
|
|
%6.52
|
|
|
|
%5.43
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%31.52
|
|
|
|
%22.28
|
|
|
|
%11.96
|
|
|
|
%11.41
|
|
|
|
%11.41
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.26
|
|
|
|
%2.17
|
|
|
|
%1.63
|
|
|
|
%13.01
|
73
|
|
|
%15.33
|
86
|
|
|
%16.93
|
95
|
|
|
%16.76
|
94
|
|
|
%16.04
|
90
|
|
|
%21.21
|
119
|
|
|
%0.89
|
5
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 99 | 9 | 0.4 | - | 11.3 | 8.0 | 55.5 | 6.9 | 84.5 | 60.9 | |
| 68 | 17 | 0.5 | - | 13.2 | 8.2 | 54.2 | 6.9 | 104.4 | 74.9 | |
| 66 | 14 | 0.5 | - | 12.9 | 8.0 | 57.6 | 7.7 | 105.3 | 68.7 | |
| 52 | 30 | 0.7 | 1 | 11.5 | 6.9 | 51.9 | 5.5 | 80.5 | 49.7 | |
| 38 | 55 | 1.2 | - | 6.4 | 4.2 | 40.2 | 3.2 | 76.2 | 43.0 | |
| 34 | 38 | 0.7 | - | 7.7 | 4.2 | 43.3 | 3.7 | 81.4 | 46.4 | |
| 32 | 51 | 0.7 | - | 6.8 | 4.7 | 46.5 | 3.4 | 85.4 | 51.3 | |
| 32 | 52 | 0.8 | 1 | 6.9 | 3.9 | 46.3 | 3.8 | 94.0 | 45.5 | |
| 32 | 34 | 0.7 | - | 6.8 | 4.7 | 43.5 | 4.5 | 97.3 | 55.3 | |
| 27 | 49 | 0.7 | - | 6.7 | 4.3 | 44.9 | 3.1 | 88.5 | 41.2 | |
| 25 | 41 | 1.0 | - | 7.3 | 4.4 | 47.8 | 5.0 | 65.7 | 40.8 | |
| 24 | 30 | 0.7 | 1 | 7.5 | 4.8 | 42.9 | 6.1 | 79.6 | 57.5 | |
| 19 | 43 | 0.5 | - | 5.1 | 2.5 | 39.7 | 2.8 | 70.3 | 33.3 | |
| 12 | 96 | 0.5 | - | 4.4 | 2.8 | 36.5 | 2.2 | 63.0 | 26.5 | |
| 1 | 2 | - | - | 4.5 | 3.0 | 48.5 | 2.5 | 65.0 | 21.0 |
Allsvenskan, Kadınlar 2024 sezonunda zirvede Rosengard (K) bulunuyor: 26 maçta 75 puan. Attığı gol 99, yediği gol 9; averajı 90. Takipçileri Hacken (K) (64 puan) ve Hammarby (K) (61 puan). Sezon karnesi 25 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Rosengard (K) (99 gol), en az gol yiyen takımı Rosengard (K) (9 gol). Son maçlarda en iyi formu Rosengard (K) yakaladı: son 26 maçta 75 puan. Ligde şu ana kadar toplam 558 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Rosengard (K) (36 puan), deplasman tablosunda ise Rosengard (K) (39 puan).
Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Rosengard (K), Hacken (K), Hammarby (K). Küme Düşme hattında Rosengard (K), Hacken (K). Küme Düşme Play-off hattında Rosengard (K).
Gol krallığında Hlin Eiriksdottir (Kristianstads DFF (K)) 5 golle önde. Onu Momoko Tanikawa (5) ve Adelisa Grabus (4) izliyor.