YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Allsvenskan, Kadınlar 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Hacken (K) (64 puan), 2. Hammarby (K) (60 puan), 3. Malmo FF (K) (57 puan).
Allsvenskan, Kadınlar 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Hacken (K) (64 puan), 2. Hammarby (K) (60 puan), 3. Malmo FF (K) (57 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 21 | 1 | 4 | 86 - 17 | 69 | 64 | |||
|
2
| 26 | 19 | 3 | 4 | 72 - 19 | 53 | 60 | |||
|
3
| 26 | 18 | 3 | 5 | 58 - 27 | 31 | 57 | |||
|
4
| 26 | 15 | 5 | 6 | 49 - 38 | 11 | 50 | |||
|
5
| 26 | 13 | 7 | 6 | 37 - 33 | 4 | 46 | |||
|
6
| 26 | 12 | 5 | 9 | 46 - 36 | 10 | 41 | |||
|
7
| 26 | 10 | 5 | 11 | 36 - 48 | -12 | 35 | |||
|
8
| 26 | 11 | 1 | 14 | 35 - 42 | -7 | 34 | |||
|
9
| 26 | 9 | 4 | 13 | 31 - 43 | -12 | 31 | |||
|
10
| 26 | 9 | 3 | 14 | 38 - 56 | -18 | 30 | |||
|
11
| 26 | 7 | 4 | 15 | 30 - 42 | -12 | 25 | |||
|
12
| 26 | 7 | 2 | 17 | 42 - 65 | -23 | 23 | |||
|
13
| 26 | 4 | 4 | 18 | 27 - 62 | -35 | 16 | |||
|
14
| 26 | 2 | 3 | 21 | 19 - 78 | -59 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 13 | 0 | 0 | 40 - 6 | 34 | 39 | |||
| 2 | 13 | 10 | 1 | 2 | 44 - 12 | 32 | 31 | |||
| 3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 21 - 12 | 9 | 28 | |||
| 4 | 13 | 7 | 4 | 2 | 27 - 19 | 8 | 25 | |||
| 5 | 13 | 7 | 3 | 3 | 27 - 18 | 9 | 24 | |||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 - 20 | -1 | 21 | |||
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 15 - 20 | -5 | 19 | |||
| 8 | 13 | 6 | 0 | 7 | 20 - 20 | 0 | 18 | |||
| 9 | 13 | 4 | 3 | 6 | 18 - 21 | -3 | 15 | |||
| 10 | 13 | 5 | 0 | 8 | 26 - 31 | -5 | 15 | |||
| 11 | 13 | 4 | 1 | 8 | 12 - 24 | -12 | 13 | |||
| 12 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17 - 31 | -14 | 13 | |||
| 13 | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 - 31 | -16 | 11 | |||
| 14 | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 - 30 | -20 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 0 | 2 | 42 - 5 | 37 | 33 | |||
| 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 37 - 15 | 22 | 29 | |||
| 3 | 13 | 7 | 4 | 2 | 18 - 13 | 5 | 25 | |||
| 4 | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 - 19 | 3 | 25 | |||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 32 - 13 | 19 | 21 | |||
| 6 | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 - 25 | -2 | 19 | |||
| 7 | 13 | 5 | 3 | 5 | 19 - 19 | 0 | 18 | |||
| 8 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 18 | 1 | 17 | |||
| 9 | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 - 28 | -7 | 16 | |||
| 10 | 13 | 5 | 1 | 7 | 15 - 22 | -7 | 16 | |||
| 11 | 13 | 3 | 1 | 9 | 12 - 21 | -9 | 10 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 16 - 34 | -18 | 8 | |||
| 13 | 13 | 1 | 0 | 12 | 10 - 31 | -21 | 3 | |||
| 14 | 13 | 0 | 1 | 12 | 9 - 48 | -39 | 1 |
| 20 | 3 | |
| 26 | 3 | |
| 13 | 2 | |
| 26 | 2 | |
| 26 | 2 |
|
|
3.32
|
|
|
10.64
|
|
|
1.94
|
|
|
%46.74
|
|
|
|
%13.59
|
|
|
|
%39.67
|
|
|
|
%33.15
|
|
|
|
%66.85
|
|
|
|
%38.04
|
|
|
|
%30.43
|
|
|
|
%31.52
|
|
|
|
%54.35
|
|
|
|
%45.65
|
|
|
|
%16.30
|
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%29.35
|
|
|
|
%10.87
|
|
| 2025 | 26 | 3 | |
| 2025 | 20 | 3 | |
| 2024 | 18 | 5 | |
| 2024 | 24 | 5 |
| 2025 | 26 | 3 | |
| 2025 | 20 | 3 | |
| 2024 | 18 | 5 | |
| 2024 | 24 | 5 |
| 2024-2026 | 29 | 10 | |
| 2024-2026 | 63 | 9 | |
| 2024-2026 | 48 | 8 |
| 2024-2026 | 65 | |
| 2024-2026 | 65 | |
| 2024-2026 | 64 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2024-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 |
|
|
3.32
|
|
|
10.64
|
|
|
1.94
|
|
|
%46.74
|
|
|
|
%13.59
|
|
|
|
%39.67
|
|
|
|
%33.15
|
|
|
|
%66.85
|
|
|
|
%38.04
|
|
|
|
%30.43
|
|
|
|
%31.52
|
|
|
|
%54.35
|
|
|
|
%45.65
|
|
|
|
%16.30
|
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%29.35
|
|
|
|
%10.87
|
|
|
|
%10.33
|
|
|
|
%9.24
|
|
|
|
%8.70
|
|
|
|
%7.61
|
|
|
|
%5.43
|
|
|
|
%5.43
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%32.07
|
|
|
|
%24.46
|
|
|
|
%11.41
|
|
|
|
%10.87
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%3.26
|
|
|
|
%1.63
|
|
|
|
%13.28
|
81
|
|
|
%13.11
|
80
|
|
|
%17.38
|
106
|
|
|
%17.05
|
104
|
|
|
%18.20
|
111
|
|
|
%20.66
|
126
|
|
|
%0.16
|
1
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 86 | 17 | 0.9 | - | 17.3 | 8.5 | 52.8 | 6.1 | 97.6 | 64.2 | |
| 72 | 19 | 0.7 | - | 14.8 | 7.4 | 58.7 | 9.0 | 99.1 | 71.2 | |
| 58 | 27 | 1.0 | 1 | 12.5 | 6.4 | 53.5 | 5.1 | 86.5 | 54.0 | |
| 49 | 38 | 1.0 | - | 10.6 | 5.6 | 51.0 | 5.5 | 88.7 | 49.7 | |
| 46 | 65 | 0.5 | - | 9.2 | 4.6 | 41.5 | 4.9 | 72.6 | 43.7 | |
| 46 | 36 | 0.8 | 1 | 9.9 | 4.9 | 50.6 | 4.6 | 81.6 | 44.7 | |
| 38 | 56 | 1.1 | - | 9.6 | 4.9 | 48.2 | 4.6 | 79.8 | 39.8 | |
| 37 | 33 | 1.1 | 3 | 9.0 | 4.9 | 51.0 | 5.5 | 109.3 | 68.4 | |
| 36 | 48 | 1.2 | 1 | 10.7 | 6.0 | 45.0 | 6.0 | 82.0 | 48.5 | |
| 35 | 42 | 1.1 | 3 | 9.5 | 4.7 | 45.3 | 3.8 | 83.3 | 45.5 | |
| 31 | 43 | 1.0 | 1 | 7.5 | 4.1 | 43.4 | 5.2 | 74.7 | 46.9 | |
| 30 | 42 | 0.8 | 1 | 9.1 | 3.2 | 48.0 | 4.7 | 87.4 | 50.4 | |
| 27 | 62 | 0.8 | - | 7.7 | 3.9 | 48.3 | 5.2 | 95.2 | 51.4 | |
| 19 | 78 | 1.2 | 2 | 5.7 | 2.5 | 40.2 | 2.3 | 83.8 | 39.9 | |
| - | 4 | 1.0 | - | 10.5 | 3.5 | 50.5 | 3.0 | 94.5 | 56.5 |
Allsvenskan, Kadınlar 2025 sezonunda zirvede Hacken (K) bulunuyor: 26 maçta 64 puan. Attığı gol 86, yediği gol 17; averajı 69. Takipçileri Hammarby (K) (60 puan) ve Malmo FF (K) (57 puan). Sezon karnesi 21 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Hacken (K) (86 gol), en az gol yiyen takımı Hacken (K) (17 gol). Son maçlarda en iyi formu Hacken (K) yakaladı: son 26 maçta 64 puan. Ligde şu ana kadar toplam 606 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Hammarby (K) (39 puan), deplasman tablosunda ise Hacken (K) (33 puan).
Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Hacken (K), Hammarby (K), Malmo FF (K). Küme Düşme Play-off hattında IF Brommapojkarna (K). Küme Düşme hattında Linkoping (K), Alingsas United (K).
Gol krallığında Michelle De Jongh (Linkopings FC (K)) 3 golle önde. Onu Ida Bengtsson (3) ve Anna Anvegard (2) izliyor.