2. Lig, Vastra Gotaland 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Angelholms (68 puan), 2. Eskilsminne IF (57 puan), 3. Husqvarna (55 puan).

2. Lig, Vastra Gotaland 2021

2. Lig, Vastra Gotaland
Tüm Ligler
Search
İsveç
Takvim 2021
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2. Lig, Vastra Gotaland maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
28215282 - 255768
2
28176566 - 283857
3
28174746 - 291755
4
281521164 - 481647
5
28128850 - 45544
6
281331247 - 46142
7
281161145 - 45039
8
281151242 - 52-1038
9
281211550 - 72-2237
10
28951454 - 69-1532
11
28871340 - 52-1231
12
28871344 - 58-1431
13
28681437 - 49-1226
14
28721945 - 65-2023
15
28651733 - 62-2923
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 1493241 - 182330
2 1482430 - 151526
3 1482424 - 22226
4 1470731 - 29221
5 1463514 - 13121
6 1453620 - 24-418
7 1444617 - 24-716
8 14401020 - 36-1612
9 14401026 - 44-1812
10 1425714 - 27-1311
11 1424816 - 26-1010
12 1424814 - 33-1910
13 1423916 - 30-149
14 1423919 - 40-219
15 14211122 - 40-187
Yükselme
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.55
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.48
106
X
%17.62
37
2
%31.90
67
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%32.86
69
Üst
%67.14
141
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%39.05
82
X
%37.62
79
2
%23.33
49
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.00
126
KG Yok
%40.00
84
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.24
32
2-3 Gol
%35.24
74
4-5 Gol
%34.29
72
6+ Gol
%15.24
32
Fikstür
9. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.55
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.48
106
X
%17.62
37
2
%31.90
67
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%32.86
69
Üst
%67.14
141
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%39.05
82
X
%37.62
79
2
%23.33
49
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.00
126
KG Yok
%40.00
84
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.24
32
2-3 Gol
%35.24
74
4-5 Gol
%34.29
72
6+ Gol
%15.24
32
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
3-1
%9.52
20
1-1
%8.10
17
0-1
%7.62
16
2-0
%7.14
15
2-1
%6.19
13
1-2
%4.76
10
3-2
%4.76
10
0-0
%3.81
8
1-0
%3.81
8
2-3
%3.81
8
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%33.81
71
2/2
%18.57
39
X/1
%14.76
31
X/X
%11.90
25
X/2
%10.95
23
1/X
%2.86
6
2/X
%2.86
6
1/2
%2.38
5
2/1
%1.90
4
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol
82 25
66 28
64 48
54 69
50 72
50 45
47 46
46 29
45 45
45 65
44 58
42 52
40 52
37 49
33 62

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

2. Lig, Vastra Gotaland 2021 Puan Durumu ve Sezon Özeti

2. Lig, Vastra Gotaland 2021 sezonunda zirvede Angelholms bulunuyor: 28 maçta 68 puan. Attığı gol 82, yediği gol 25; averajı 57. Takipçileri Eskilsminne IF (57 puan) ve Husqvarna (55 puan). Sezon karnesi 21 galibiyet, 5 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 15 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Angelholms (82 gol), en az gol yiyen takımı Angelholms (25 gol). Son maçlarda en iyi formu Angelholms yakaladı: son 28 maçta 68 puan. Ligde şu ana kadar toplam 745 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Angelholms (38 puan), deplasman tablosunda ise Angelholms (30 puan).

Yükselme hattında Angelholms. Küme Düşme hattında Vinbergs IF, Dalstorps IF, IK Tord.

Takımlar