YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
2. Lig, Sodra Gotaland 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ariana FC (50 puan), 2. IFK Berga (49 puan), 3. FC Rosengaard 1917 (47 puan).
2. Lig, Sodra Gotaland 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ariana FC (50 puan), 2. IFK Berga (49 puan), 3. FC Rosengaard 1917 (47 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 15 | 5 | 6 | 51 - 24 | 27 | 50 | |||
|
2
| 26 | 14 | 7 | 5 | 41 - 25 | 16 | 49 | |||
|
3
| 26 | 14 | 5 | 7 | 47 - 32 | 15 | 47 | |||
|
4
| 26 | 13 | 5 | 8 | 58 - 30 | 28 | 44 | |||
|
5
| 26 | 11 | 7 | 8 | 34 - 34 | 0 | 40 | |||
|
6
| 26 | 11 | 5 | 10 | 38 - 34 | 4 | 38 | |||
|
7
| 26 | 11 | 4 | 11 | 47 - 43 | 4 | 37 | |||
|
8
| 26 | 10 | 7 | 9 | 41 - 40 | 1 | 37 | |||
|
9
| 26 | 10 | 6 | 10 | 40 - 40 | 0 | 36 | |||
|
10
| 26 | 10 | 5 | 11 | 36 - 35 | 1 | 35 | |||
|
11
| 26 | 8 | 5 | 13 | 31 - 47 | -16 | 29 | |||
|
12
| 26 | 8 | 4 | 14 | 31 - 52 | -21 | 28 | |||
|
13
| 26 | 6 | 4 | 16 | 27 - 42 | -15 | 22 | |||
|
14
| 26 | 6 | 1 | 19 | 32 - 76 | -44 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 16 | 9 | 26 | |||
| 2 | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 - 16 | 8 | 25 | |||
| 3 | 13 | 7 | 3 | 3 | 28 - 12 | 16 | 24 | |||
| 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 - 12 | 14 | 24 | |||
| 5 | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 - 16 | 8 | 24 | |||
| 6 | 13 | 6 | 5 | 2 | 22 - 11 | 11 | 23 | |||
| 7 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27 - 21 | 6 | 23 | |||
| 8 | 13 | 7 | 1 | 5 | 20 - 19 | 1 | 22 | |||
| 9 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 - 15 | 2 | 20 | |||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 19 - 19 | 0 | 18 | |||
| 11 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 - 22 | -2 | 18 | |||
| 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 - 19 | -7 | 12 | |||
| 13 | 13 | 2 | 4 | 7 | 13 - 25 | -12 | 10 | |||
| 14 | 13 | 3 | 0 | 10 | 15 - 39 | -24 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 2 | 3 | 23 - 12 | 11 | 26 | |||
| 2 | 13 | 8 | 2 | 3 | 19 - 14 | 5 | 26 | |||
| 3 | 13 | 6 | 3 | 4 | 22 - 16 | 6 | 21 | |||
| 4 | 13 | 6 | 2 | 5 | 32 - 18 | 14 | 20 | |||
| 5 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 - 18 | 2 | 18 | |||
| 6 | 13 | 4 | 6 | 3 | 14 - 15 | -1 | 18 | |||
| 7 | 13 | 6 | 0 | 7 | 18 - 27 | -9 | 18 | |||
| 8 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 20 | -1 | 15 | |||
| 9 | 13 | 4 | 2 | 7 | 20 - 22 | -2 | 14 | |||
| 10 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 - 18 | -4 | 14 | |||
| 11 | 13 | 2 | 6 | 5 | 17 - 24 | -7 | 12 | |||
| 12 | 13 | 3 | 2 | 8 | 12 - 28 | -16 | 11 | |||
| 13 | 13 | 3 | 1 | 9 | 15 - 23 | -8 | 10 | |||
| 14 | 13 | 3 | 1 | 9 | 17 - 37 | -20 | 10 |
|
|
3.08
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.57
|
|
|
|
%19.02
|
|
|
|
%36.41
|
|
|
|
%40.76
|
|
|
|
%59.24
|
|
|
|
%34.24
|
|
|
|
%39.67
|
|
|
|
%26.09
|
|
|
|
%55.43
|
|
|
|
%44.57
|
|
|
|
%18.48
|
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%29.89
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
3.08
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.57
|
|
|
|
%19.02
|
|
|
|
%36.41
|
|
|
|
%40.76
|
|
|
|
%59.24
|
|
|
|
%34.24
|
|
|
|
%39.67
|
|
|
|
%26.09
|
|
|
|
%55.43
|
|
|
|
%44.57
|
|
|
|
%18.48
|
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%29.89
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
%11.41
|
|
|
|
%9.24
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
%7.07
|
|
|
|
%6.52
|
|
|
|
%6.52
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%28.26
|
|
|
|
%20.11
|
|
|
|
%15.76
|
|
|
|
%14.13
|
|
|
|
%9.78
|
|
|
|
%5.43
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%2.17
|
|
|
|
%0.54
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 58 | 30 | 0.6 | - | 1.9 | |
| 51 | 24 | 0.6 | 1 | 2.1 | |
| 47 | 43 | 0.7 | - | 1.7 | |
| 47 | 32 | 1.3 | 1 | 2.8 | |
| 41 | 40 | 0.9 | - | 1.9 | |
| 41 | 25 | 0.2 | - | 0.7 | |
| 40 | 40 | 0.6 | 1 | 1.2 | |
| 38 | 34 | 0.3 | - | 1.9 | |
| 36 | 35 | 1.0 | 2 | 2.3 | |
| 34 | 34 | 0.7 | - | 1.3 | |
| 33 | 62 | 0.1 | 1 | 0.1 | |
| 32 | 76 | 0.7 | - | 1.4 | |
| 31 | 47 | 1.5 | 1 | 2.6 | |
| 27 | 42 | 0.8 | - | 1.7 | |
| 10 | 2 | - | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
2. Lig, Sodra Gotaland 2022 sezonunda zirvede Ariana FC bulunuyor: 26 maçta 50 puan. Attığı gol 51, yediği gol 24; averajı 27. Takipçileri IFK Berga (49 puan) ve FC Rosengaard 1917 (47 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 5 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Hassleholms IF (58 gol), en az gol yiyen takımı Ariana FC (24 gol). Son maçlarda en iyi formu Ariana FC yakaladı: son 26 maçta 50 puan. Ligde şu ana kadar toplam 554 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra FC Rosengaard 1917 (26 puan), deplasman tablosunda ise Ariana FC (26 puan).
Yükselme hattında Ariana FC. Sonraki Tur hattında IFK Berga. Küme Düşme Play-off hattında Hogsby IK. Küme Düşme hattında Eslovs BK, Asarums.