YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
2. Lig, Sodra Gotaland 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. FC Rosengaard 1917 (63 puan), 2. Hassleholms IF (62 puan), 3. IFK Hassleholm (47 puan).
2. Lig, Sodra Gotaland 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. FC Rosengaard 1917 (63 puan), 2. Hassleholms IF (62 puan), 3. IFK Hassleholm (47 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 20 | 3 | 3 | 62 - 27 | 35 | 63 | |||
|
2
| 26 | 19 | 5 | 2 | 60 - 17 | 43 | 62 | |||
|
3
| 26 | 14 | 5 | 7 | 58 - 43 | 15 | 47 | |||
|
4
| 26 | 13 | 7 | 6 | 47 - 32 | 15 | 46 | |||
|
5
| 26 | 14 | 3 | 9 | 65 - 38 | 27 | 45 | |||
|
6
| 26 | 10 | 7 | 9 | 49 - 45 | 4 | 37 | |||
|
7
| 26 | 9 | 7 | 10 | 33 - 31 | 2 | 34 | |||
|
8
| 26 | 9 | 6 | 11 | 41 - 53 | -12 | 33 | |||
|
9
| 26 | 9 | 4 | 13 | 38 - 47 | -9 | 31 | |||
|
10
| 26 | 6 | 9 | 11 | 44 - 48 | -4 | 27 | |||
|
11
| 26 | 7 | 5 | 14 | 34 - 52 | -18 | 26 | |||
|
12
| 26 | 7 | 4 | 15 | 37 - 54 | -17 | 25 | |||
|
13
| 26 | 5 | 2 | 19 | 26 - 80 | -54 | 17 | |||
|
14
| 26 | 3 | 7 | 16 | 37 - 64 | -27 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 3 | 0 | 33 - 6 | 27 | 33 | |||
| 2 | 13 | 11 | 0 | 2 | 31 - 14 | 17 | 33 | |||
| 3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 33 - 18 | 15 | 28 | |||
| 4 | 13 | 8 | 2 | 3 | 28 - 15 | 13 | 26 | |||
| 5 | 13 | 6 | 5 | 2 | 29 - 16 | 13 | 23 | |||
| 6 | 13 | 7 | 2 | 4 | 30 - 20 | 10 | 23 | |||
| 7 | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 - 20 | -3 | 19 | |||
| 8 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 - 23 | -2 | 18 | |||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 20 | -1 | 17 | |||
| 10 | 13 | 3 | 7 | 3 | 20 - 18 | 2 | 16 | |||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 - 26 | -10 | 14 | |||
| 12 | 13 | 4 | 1 | 8 | 17 - 28 | -11 | 13 | |||
| 13 | 13 | 2 | 3 | 8 | 21 - 38 | -17 | 9 | |||
| 14 | 13 | 1 | 2 | 10 | 14 - 40 | -26 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 3 | 1 | 31 - 13 | 18 | 30 | |||
| 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 27 - 11 | 16 | 29 | |||
| 3 | 13 | 7 | 1 | 5 | 35 - 18 | 17 | 22 | |||
| 4 | 13 | 5 | 5 | 3 | 19 - 17 | 2 | 20 | |||
| 5 | 13 | 5 | 4 | 4 | 25 - 25 | 0 | 19 | |||
| 6 | 13 | 4 | 3 | 6 | 16 - 11 | 5 | 15 | |||
| 7 | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 - 30 | -10 | 15 | |||
| 8 | 13 | 4 | 2 | 7 | 19 - 27 | -8 | 14 | |||
| 9 | 13 | 4 | 2 | 7 | 20 - 29 | -9 | 14 | |||
| 10 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17 - 24 | -7 | 13 | |||
| 11 | 13 | 4 | 0 | 9 | 12 - 40 | -28 | 12 | |||
| 12 | 13 | 3 | 2 | 8 | 24 - 30 | -6 | 11 | |||
| 13 | 13 | 3 | 2 | 8 | 21 - 28 | -7 | 11 | |||
| 14 | 13 | 1 | 4 | 8 | 16 - 26 | -10 | 7 |
|
|
3.47
|
|
|
0.00
|
|
|
0.93
|
|
|
%44.02
|
|
|
|
%20.11
|
|
|
|
%35.87
|
|
|
|
%34.24
|
|
|
|
%65.76
|
|
|
|
%32.61
|
|
|
|
%38.59
|
|
|
|
%28.80
|
|
|
|
%57.61
|
|
|
|
%42.39
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%33.70
|
|
|
|
%14.13
|
|
|
|
3.47
|
|
|
0.00
|
|
|
0.93
|
|
|
%44.02
|
|
|
|
%20.11
|
|
|
|
%35.87
|
|
|
|
%34.24
|
|
|
|
%65.76
|
|
|
|
%32.61
|
|
|
|
%38.59
|
|
|
|
%28.80
|
|
|
|
%57.61
|
|
|
|
%42.39
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%33.70
|
|
|
|
%14.13
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
%7.61
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%5.43
|
|
|
|
%5.43
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%26.63
|
|
|
|
%21.74
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%11.41
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.26
|
|
|
|
%2.72
|
|
|
|
%2.72
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 65 | 38 | 0.8 | 1 | 1.6 | 14.0 | 1.8 | 23.5 | 11.9 | |
| 62 | 27 | 1.6 | 1 | - | - | 4.8 | - | - | |
| 60 | 17 | 1.1 | 1 | 2.4 | 20.3 | 3.2 | 40.4 | 18.7 | |
| 58 | 43 | 0.9 | 1 | 2.8 | 25.9 | 2.5 | 52.0 | 22.7 | |
| 49 | 45 | 0.1 | - | - | - | 0.8 | - | - | |
| 47 | 32 | 1.1 | 1 | 2.1 | 22.7 | 3.5 | 37.7 | 20.8 | |
| 44 | 48 | 1.6 | 3 | 0.9 | 12.5 | 2.2 | 32.7 | 13.9 | |
| 43 | 56 | 0.5 | - | - | - | 1.7 | - | - | |
| 41 | 53 | 1.7 | 2 | 1.7 | 21.8 | 3.0 | 52.2 | 24.9 | |
| 38 | 47 | 0.8 | - | 1.7 | 18.7 | 2.5 | 43.9 | 21.8 | |
| 37 | 64 | 2.1 | 1 | - | - | 3.0 | - | - | |
| 34 | 52 | 1.1 | 1 | 1.3 | 14.1 | 2.3 | 27.6 | 13.2 | |
| 33 | 31 | 0.6 | 1 | - | - | 1.0 | - | - | |
| 26 | 80 | 0.7 | 1 | 1.3 | 15.4 | 1.7 | 27.8 | 14.1 | |
| 2 | 6 | - | - | - | - | - | - | - |
2. Lig, Sodra Gotaland 2023 sezonunda zirvede FC Rosengaard 1917 bulunuyor: 26 maçta 63 puan. Attığı gol 62, yediği gol 27; averajı 35. Takipçileri Hassleholms IF (62 puan) ve IFK Hassleholm (47 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Rappe GOIF (65 gol), en az gol yiyen takımı Hassleholms IF (17 gol). Son maçlarda en iyi formu FC Rosengaard 1917 yakaladı: son 26 maçta 63 puan. Ligde şu ana kadar toplam 631 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Hassleholms IF (33 puan), deplasman tablosunda ise FC Rosengaard 1917 (30 puan).
Yükselme hattında FC Rosengaard 1917. Yükselme Turu hattında Hassleholms IF. Küme Düşme Play-off hattında Osterlen FF. Küme Düşme hattında VMA, Malmö.