YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
2. Lig, Norrland 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Team TG FF (66 puan), 2. Bodens (66 puan), 3. Bergnasets AIK (50 puan).
2. Lig, Norrland 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Team TG FF (66 puan), 2. Bodens (66 puan), 3. Bergnasets AIK (50 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 21 | 3 | 2 | 86 - 19 | 67 | 66 | |||
|
2
| 26 | 21 | 3 | 2 | 75 - 24 | 51 | 66 | |||
|
3
| 26 | 16 | 2 | 8 | 53 - 46 | 7 | 50 | |||
|
4
| 26 | 14 | 5 | 7 | 54 - 32 | 22 | 47 | |||
|
5
| 26 | 13 | 5 | 8 | 50 - 35 | 15 | 44 | |||
|
6
| 26 | 13 | 5 | 8 | 44 - 36 | 8 | 44 | |||
|
7
| 26 | 11 | 7 | 8 | 40 - 41 | -1 | 40 | |||
|
8
| 26 | 10 | 6 | 10 | 44 - 37 | 7 | 36 | |||
|
9
| 26 | 8 | 3 | 15 | 40 - 62 | -22 | 27 | |||
|
10
| 26 | 7 | 5 | 14 | 23 - 49 | -26 | 26 | |||
|
11
| 26 | 7 | 4 | 15 | 43 - 62 | -19 | 25 | |||
|
12
| 26 | 7 | 3 | 16 | 38 - 56 | -18 | 24 | |||
|
13
| 26 | 4 | 2 | 20 | 33 - 78 | -45 | 14 | |||
|
14
| 26 | 2 | 3 | 21 | 34 - 80 | -46 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 0 | 1 | 40 - 11 | 29 | 36 | |||
| 2 | 13 | 10 | 2 | 1 | 50 - 9 | 41 | 32 | |||
| 3 | 13 | 10 | 1 | 2 | 28 - 21 | 7 | 31 | |||
| 4 | 13 | 10 | 0 | 3 | 28 - 18 | 10 | 30 | |||
| 5 | 13 | 9 | 2 | 2 | 28 - 12 | 16 | 29 | |||
| 6 | 13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 16 | 10 | 22 | |||
| 7 | 13 | 7 | 1 | 5 | 28 - 19 | 9 | 22 | |||
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | 26 - 24 | 2 | 21 | |||
| 9 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 - 19 | 2 | 21 | |||
| 10 | 13 | 5 | 5 | 3 | 25 - 19 | 6 | 20 | |||
| 11 | 13 | 5 | 1 | 7 | 21 - 18 | 3 | 16 | |||
| 12 | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 - 22 | -11 | 15 | |||
| 13 | 13 | 3 | 1 | 9 | 20 - 37 | -17 | 10 | |||
| 14 | 13 | 2 | 2 | 9 | 20 - 40 | -20 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 1 | 1 | 36 - 10 | 26 | 34 | |||
| 2 | 13 | 9 | 3 | 1 | 35 - 13 | 22 | 30 | |||
| 3 | 13 | 8 | 1 | 4 | 28 - 16 | 12 | 25 | |||
| 4 | 13 | 6 | 1 | 6 | 25 - 25 | 0 | 19 | |||
| 5 | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 22 | -3 | 19 | |||
| 6 | 13 | 5 | 1 | 7 | 19 - 18 | 1 | 16 | |||
| 7 | 13 | 4 | 3 | 6 | 22 - 23 | -1 | 15 | |||
| 8 | 13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 18 | -2 | 14 | |||
| 9 | 13 | 3 | 2 | 8 | 12 - 27 | -15 | 11 | |||
| 10 | 13 | 2 | 2 | 9 | 17 - 38 | -21 | 8 | |||
| 11 | 13 | 1 | 2 | 10 | 12 - 43 | -31 | 5 | |||
| 12 | 13 | 1 | 1 | 11 | 17 - 38 | -21 | 4 | |||
| 13 | 13 | 1 | 1 | 11 | 13 - 41 | -28 | 4 | |||
| 14 | 13 | 0 | 1 | 12 | 14 - 40 | -26 | 1 |
|
|
3.55
|
|
|
1.41
|
|
|
1.19
|
|
|
%51.63
|
|
|
|
%15.76
|
|
|
|
%32.61
|
|
|
|
%31.52
|
|
|
|
%68.48
|
|
|
|
%35.33
|
|
|
|
%39.13
|
|
|
|
%25.54
|
|
|
|
%60.33
|
|
|
|
%39.67
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
%34.24
|
|
|
|
%38.04
|
|
|
|
%13.04
|
|
|
|
3.55
|
|
|
1.41
|
|
|
1.19
|
|
|
%51.63
|
|
|
|
%15.76
|
|
|
|
%32.61
|
|
|
|
%31.52
|
|
|
|
%68.48
|
|
|
|
%35.33
|
|
|
|
%39.13
|
|
|
|
%25.54
|
|
|
|
%60.33
|
|
|
|
%39.67
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
%34.24
|
|
|
|
%38.04
|
|
|
|
%13.04
|
|
|
|
%8.70
|
|
|
|
%7.61
|
|
|
|
%7.07
|
|
|
|
%7.07
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%30.43
|
|
|
|
%17.93
|
|
|
|
%17.39
|
|
|
|
%13.04
|
|
|
|
%8.70
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%3.26
|
|
|
|
%1.63
|
|
|
|
%1.68
|
11
|
|
|
%2.30
|
15
|
|
|
%2.76
|
18
|
|
|
%1.38
|
9
|
|
|
%1.23
|
8
|
|
|
%3.37
|
22
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 75 | 17 | 0.2 | - | 3.6 | 1.7 | 11.2 | 1.8 | 21.5 | 15.5 | |
| 75 | 24 | 0.7 | - | 4.3 | 2.6 | 22.8 | 2.6 | 35.5 | 24.3 | |
| 53 | 46 | 1.0 | 1 | 5.7 | 2.7 | 30.0 | 2.9 | 47.3 | 29.0 | |
| 52 | 30 | 0.2 | - | 1.9 | 0.9 | 8.6 | 0.8 | 15.0 | 8.5 | |
| 50 | 35 | 0.7 | - | 3.3 | 1.7 | 18.7 | 1.5 | 28.7 | 14.5 | |
| 46 | 39 | 0.4 | 1 | 2.1 | 1.1 | 11.7 | 0.9 | 16.7 | 9.2 | |
| 44 | 36 | 0.2 | - | 1.8 | 0.9 | 9.5 | 1.3 | 19.1 | 10.8 | |
| 44 | 59 | 0.6 | 3 | 2.8 | 1.6 | 14.1 | 2.5 | 33.0 | 19.0 | |
| 43 | 62 | 0.6 | 1 | 1.9 | 1.1 | 16.3 | 1.3 | 28.4 | 14.5 | |
| 40 | 62 | 1.1 | 1 | 4.7 | 2.3 | 23.9 | 2.3 | 40.5 | 22.2 | |
| 40 | 41 | 1.1 | 1 | 4.9 | 2.5 | 30.6 | 3.1 | 52.5 | 34.2 | |
| 34 | 80 | 0.2 | 1 | 3.1 | 1.5 | 12.2 | 1.3 | 20.8 | 11.0 | |
| 33 | 69 | 1.2 | 1 | 3.2 | 1.5 | 20.9 | 1.3 | 31.4 | 15.7 | |
| 23 | 49 | 0.3 | - | 1.2 | 0.5 | 6.6 | 0.5 | 12.2 | 7.2 | |
| 1 | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. Lig, Norrland 2024 sezonunda zirvede Team TG FF bulunuyor: 26 maçta 66 puan. Attığı gol 86, yediği gol 19; averajı 67. Takipçileri Bodens (66 puan) ve Bergnasets AIK (50 puan). Sezon karnesi 21 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Team TG FF (86 gol), en az gol yiyen takımı Team TG FF (19 gol). Son maçlarda en iyi formu Team TG FF yakaladı: son 26 maçta 66 puan. Ligde şu ana kadar toplam 657 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Bodens (36 puan), deplasman tablosunda ise Team TG FF (34 puan).
Yükselme hattında Team TG FF. Yükselme Turu hattında Bodens. Küme Düşme Play-off hattında Taftea IK. Küme Düşme hattında Frösö IF, Algarna.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.