YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
2. Lig, Norrland 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Bodens (60 puan), 2. Friska Viljor FC (58 puan), 3. IFK Luleaa (54 puan).
2. Lig, Norrland 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Bodens (60 puan), 2. Friska Viljor FC (58 puan), 3. IFK Luleaa (54 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 19 | 3 | 4 | 58 - 21 | 37 | 60 | |||
|
2
| 26 | 18 | 4 | 4 | 65 - 30 | 35 | 58 | |||
|
3
| 26 | 17 | 3 | 6 | 52 - 26 | 26 | 54 | |||
|
4
| 26 | 15 | 7 | 4 | 66 - 29 | 37 | 52 | |||
|
5
| 26 | 14 | 4 | 8 | 61 - 38 | 23 | 46 | |||
|
6
| 26 | 13 | 3 | 10 | 46 - 29 | 17 | 42 | |||
|
7
| 26 | 12 | 2 | 12 | 48 - 43 | 5 | 38 | |||
|
8
| 26 | 10 | 6 | 10 | 34 - 39 | -5 | 36 | |||
|
9
| 26 | 10 | 0 | 16 | 38 - 60 | -22 | 30 | |||
|
10
| 26 | 8 | 4 | 14 | 44 - 63 | -19 | 28 | |||
|
11
| 26 | 7 | 5 | 14 | 35 - 59 | -24 | 26 | |||
|
12
| 26 | 7 | 1 | 18 | 35 - 60 | -25 | 22 | |||
|
13
| 26 | 6 | 4 | 16 | 30 - 56 | -26 | 22 | |||
|
14
| 26 | 2 | 2 | 22 | 25 - 84 | -59 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 2 | 0 | 39 - 14 | 25 | 35 | |||
| 2 | 13 | 11 | 1 | 1 | 33 - 10 | 23 | 34 | |||
| 3 | 13 | 9 | 2 | 2 | 39 - 14 | 25 | 29 | |||
| 4 | 13 | 9 | 2 | 2 | 38 - 17 | 21 | 29 | |||
| 5 | 13 | 9 | 0 | 4 | 29 - 17 | 12 | 27 | |||
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 - 9 | 13 | 24 | |||
| 7 | 13 | 6 | 4 | 3 | 19 - 16 | 3 | 22 | |||
| 8 | 13 | 6 | 2 | 5 | 24 - 25 | -1 | 20 | |||
| 9 | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 - 22 | 8 | 19 | |||
| 10 | 13 | 6 | 0 | 7 | 17 - 27 | -10 | 18 | |||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 23 - 24 | -1 | 14 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 14 - 28 | -14 | 8 | |||
| 13 | 13 | 2 | 1 | 10 | 14 - 32 | -18 | 7 | |||
| 14 | 13 | 1 | 2 | 10 | 12 - 29 | -17 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 3 | 2 | 23 - 9 | 14 | 27 | |||
| 2 | 13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 11 | 14 | 26 | |||
| 3 | 13 | 6 | 5 | 2 | 27 - 15 | 12 | 23 | |||
| 4 | 13 | 7 | 2 | 4 | 26 - 16 | 10 | 23 | |||
| 5 | 13 | 6 | 1 | 6 | 18 - 21 | -3 | 19 | |||
| 6 | 13 | 6 | 0 | 7 | 24 - 20 | 4 | 18 | |||
| 7 | 13 | 5 | 2 | 6 | 23 - 21 | 2 | 17 | |||
| 8 | 13 | 5 | 0 | 8 | 21 - 28 | -7 | 15 | |||
| 9 | 13 | 4 | 2 | 7 | 15 - 23 | -8 | 14 | |||
| 10 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 - 28 | -12 | 14 | |||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 21 - 39 | -18 | 14 | |||
| 12 | 13 | 4 | 0 | 9 | 21 - 33 | -12 | 12 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 11 - 34 | -23 | 6 | |||
| 14 | 13 | 1 | 0 | 12 | 13 - 55 | -42 | 3 |
|
|
3.51
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.91
|
|
|
|
%13.59
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%32.61
|
|
|
|
%67.39
|
|
|
|
%33.70
|
|
|
|
%33.15
|
|
|
|
%33.15
|
|
|
|
%59.78
|
|
|
|
%40.22
|
|
|
|
%13.04
|
|
|
|
%42.39
|
|
|
|
%29.89
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
3.51
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.91
|
|
|
|
%13.59
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%32.61
|
|
|
|
%67.39
|
|
|
|
%33.70
|
|
|
|
%33.15
|
|
|
|
%33.15
|
|
|
|
%59.78
|
|
|
|
%40.22
|
|
|
|
%13.04
|
|
|
|
%42.39
|
|
|
|
%29.89
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
%11.41
|
|
|
|
%7.07
|
|
|
|
%7.07
|
|
|
|
%6.52
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%5.43
|
|
|
|
%4.89
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%29.89
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%14.67
|
|
|
|
%10.33
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.80
|
|
|
|
%2.17
|
|
|
|
%1.63
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Korner |
|---|---|---|---|---|
| 66 | 29 | - | - | |
| 65 | 30 | 0.0 | 0.7 | |
| 61 | 38 | - | - | |
| 58 | 21 | 0.0 | 0.3 | |
| 52 | 26 | - | - | |
| 48 | 43 | 0.0 | 0.1 | |
| 46 | 29 | - | - | |
| 44 | 63 | - | - | |
| 40 | 63 | - | - | |
| 38 | 60 | 0.0 | 0.2 | |
| 35 | 59 | - | - | |
| 34 | 39 | 0.0 | 0.3 | |
| 30 | 56 | - | - | |
| 25 | 84 | 0.1 | 0.4 | |
| 3 | 5 | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
2. Lig, Norrland 2022 sezonunda zirvede Bodens bulunuyor: 26 maçta 60 puan. Attığı gol 58, yediği gol 21; averajı 37. Takipçileri Friska Viljor FC (58 puan) ve IFK Luleaa (54 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Skelleftea FF (66 gol), en az gol yiyen takımı Bodens (21 gol). Son maçlarda en iyi formu Bodens yakaladı: son 26 maçta 60 puan. Ligde şu ana kadar toplam 637 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Friska Viljor FC (35 puan), deplasman tablosunda ise IFK Luleaa (27 puan).
Yükselme hattında Bodens. Sonraki Tur hattında Friska Viljor FC. Küme Düşme Play-off hattında Bergnasets AIK. Küme Düşme hattında Sund IF, Umea FC Akademi.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.