YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
2. Lig, Norra Svealand 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Stockholm Int. (74 puan), 2. Karlbergs BK (65 puan), 3. IFK Stocksund (52 puan).
2. Lig, Norra Svealand 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Stockholm Int. (74 puan), 2. Karlbergs BK (65 puan), 3. IFK Stocksund (52 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 28 | 23 | 5 | 0 | 90 - 23 | 67 | 74 | |||
|
2
| 28 | 21 | 2 | 5 | 83 - 36 | 47 | 65 | |||
|
3
| 28 | 17 | 1 | 10 | 75 - 53 | 22 | 52 | |||
|
4
| 28 | 14 | 5 | 9 | 61 - 49 | 12 | 47 | |||
|
5
| 28 | 14 | 2 | 12 | 51 - 42 | 9 | 44 | |||
|
6
| 28 | 12 | 7 | 9 | 56 - 47 | 9 | 43 | |||
|
7
| 28 | 13 | 4 | 11 | 58 - 53 | 5 | 43 | |||
|
8
| 28 | 11 | 8 | 9 | 45 - 42 | 3 | 41 | |||
|
9
| 28 | 9 | 8 | 11 | 37 - 50 | -13 | 35 | |||
|
10
| 28 | 10 | 1 | 17 | 41 - 71 | -30 | 31 | |||
|
11
| 28 | 9 | 3 | 16 | 47 - 68 | -21 | 30 | |||
|
12
| 28 | 8 | 5 | 15 | 34 - 51 | -17 | 29 | |||
|
13
| 28 | 7 | 8 | 13 | 42 - 61 | -19 | 29 | |||
|
14
| 28 | 6 | 9 | 13 | 39 - 46 | -7 | 27 | |||
|
15
| 28 | 0 | 4 | 24 | 19 - 86 | -67 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 3 | 0 | 44 - 8 | 36 | 36 | |||
| 2 | 14 | 11 | 2 | 1 | 51 - 17 | 34 | 35 | |||
| 3 | 14 | 9 | 0 | 5 | 40 - 25 | 15 | 27 | |||
| 4 | 14 | 8 | 2 | 4 | 37 - 25 | 12 | 26 | |||
| 5 | 14 | 6 | 5 | 3 | 22 - 15 | 7 | 23 | |||
| 6 | 14 | 7 | 2 | 5 | 30 - 24 | 6 | 23 | |||
| 7 | 14 | 7 | 2 | 5 | 27 - 26 | 1 | 23 | |||
| 8 | 14 | 7 | 0 | 7 | 27 - 24 | 3 | 21 | |||
| 9 | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 - 23 | 3 | 21 | |||
| 10 | 14 | 5 | 5 | 4 | 24 - 22 | 2 | 20 | |||
| 11 | 14 | 5 | 3 | 6 | 17 - 24 | -7 | 18 | |||
| 12 | 14 | 4 | 4 | 6 | 25 - 28 | -3 | 16 | |||
| 13 | 14 | 5 | 1 | 8 | 15 - 25 | -10 | 16 | |||
| 14 | 14 | 4 | 1 | 9 | 23 - 41 | -18 | 13 | |||
| 15 | 14 | 0 | 3 | 11 | 10 - 33 | -23 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 12 | 2 | 0 | 46 - 15 | 31 | 38 | |||
| 2 | 14 | 10 | 0 | 4 | 32 - 19 | 13 | 30 | |||
| 3 | 14 | 8 | 1 | 5 | 35 - 28 | 7 | 25 | |||
| 4 | 14 | 7 | 2 | 5 | 24 - 18 | 6 | 23 | |||
| 5 | 14 | 7 | 1 | 6 | 32 - 30 | 2 | 22 | |||
| 6 | 14 | 6 | 3 | 5 | 24 - 24 | 0 | 21 | |||
| 7 | 14 | 5 | 5 | 4 | 26 - 23 | 3 | 20 | |||
| 8 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23 - 27 | -4 | 18 | |||
| 9 | 14 | 6 | 0 | 8 | 18 - 30 | -12 | 18 | |||
| 10 | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 - 26 | -6 | 17 | |||
| 11 | 14 | 3 | 4 | 7 | 19 - 26 | -7 | 13 | |||
| 12 | 14 | 3 | 4 | 7 | 17 - 33 | -16 | 13 | |||
| 13 | 14 | 1 | 4 | 9 | 15 - 24 | -9 | 7 | |||
| 14 | 14 | 2 | 1 | 11 | 20 - 42 | -22 | 7 | |||
| 15 | 14 | 0 | 1 | 13 | 9 - 53 | -44 | 1 |
|
|
3.70
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.24
|
|
|
|
%17.14
|
|
|
|
%37.62
|
|
|
|
%26.19
|
|
|
|
%73.81
|
|
|
|
%34.29
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%64.76
|
|
|
|
%35.24
|
|
|
|
%13.33
|
|
|
|
%36.19
|
|
|
|
%34.29
|
|
|
|
%16.19
|
|
|
|
3.70
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.24
|
|
|
|
%17.14
|
|
|
|
%37.62
|
|
|
|
%26.19
|
|
|
|
%73.81
|
|
|
|
%34.29
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%64.76
|
|
|
|
%35.24
|
|
|
|
%13.33
|
|
|
|
%36.19
|
|
|
|
%34.29
|
|
|
|
%16.19
|
|
|
|
%8.10
|
|
|
|
%7.62
|
|
|
|
%7.62
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
%4.29
|
|
|
|
%4.29
|
|
|
|
%3.81
|
|
|
|
%26.19
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%13.81
|
|
|
|
%12.38
|
|
|
|
%9.52
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%4.29
|
|
|
|
%3.81
|
|
|
|
%3.33
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 87 | 23 | |
| 83 | 36 | |
| 75 | 53 | |
| 61 | 49 | |
| 58 | 53 | |
| 56 | 47 | |
| 51 | 42 | |
| 47 | 68 | |
| 45 | 42 | |
| 42 | 61 | |
| 41 | 68 | |
| 39 | 46 | |
| 37 | 50 | |
| 34 | 51 | |
| 19 | 86 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
2. Lig, Norra Svealand 2021 sezonunda zirvede Stockholm Int. bulunuyor: 28 maçta 74 puan. Attığı gol 90, yediği gol 23; averajı 67. Takipçileri Karlbergs BK (65 puan) ve IFK Stocksund (52 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 5 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 15 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Stockholm Int. (90 gol), en az gol yiyen takımı Stockholm Int. (23 gol). Son maçlarda en iyi formu Stockholm Int. yakaladı: son 28 maçta 74 puan. Ligde şu ana kadar toplam 778 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Stockholm Int. (36 puan), deplasman tablosunda ise Stockholm Int. (38 puan).
Yükselme hattında Stockholm Int.. Küme Düşme hattında Gamla Upsala SK, Enkopings SK, FC Arlanda.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.