YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2011 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Umea FC (51 puan), 2. Eskilstuna (50 puan), 3. Sirius (50 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2011 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Umea FC (51 puan), 2. Eskilstuna (50 puan), 3. Sirius (50 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 15 | 6 | 5 | 43 - 27 | 16 | 51 | |||
|
2
| 26 | 15 | 5 | 6 | 51 - 26 | 25 | 50 | |||
|
3
| 26 | 14 | 8 | 4 | 44 - 20 | 24 | 50 | |||
|
4
| 26 | 14 | 7 | 5 | 51 - 35 | 16 | 49 | |||
|
5
| 26 | 9 | 11 | 6 | 45 - 37 | 8 | 38 | |||
|
6
| 26 | 9 | 10 | 7 | 44 - 36 | 8 | 37 | |||
|
7
| 26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 39 | -3 | 33 | |||
|
8
| 26 | 8 | 8 | 10 | 36 - 29 | 7 | 32 | |||
|
9
| 26 | 9 | 5 | 12 | 35 - 51 | -16 | 32 | |||
|
10
| 26 | 7 | 9 | 10 | 26 - 38 | -12 | 30 | |||
|
11
| 26 | 7 | 8 | 11 | 32 - 36 | -4 | 29 | |||
|
12
| 26 | 8 | 4 | 14 | 37 - 47 | -10 | 28 | |||
|
13
| 26 | 4 | 8 | 14 | 29 - 54 | -25 | 20 | |||
|
14
| 26 | 5 | 3 | 18 | 27 - 61 | -34 | 18 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 2 | 2 | 22 - 10 | 12 | 29 | |||
| 2 | 13 | 8 | 3 | 2 | 25 - 13 | 12 | 27 | |||
| 3 | 13 | 7 | 5 | 1 | 24 - 11 | 13 | 26 | |||
| 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 - 12 | 10 | 24 | |||
| 5 | 13 | 6 | 5 | 2 | 26 - 16 | 10 | 23 | |||
| 6 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27 - 20 | 7 | 23 | |||
| 7 | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 - 17 | 5 | 23 | |||
| 8 | 13 | 5 | 5 | 3 | 22 - 18 | 4 | 20 | |||
| 9 | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 - 12 | 6 | 17 | |||
| 10 | 13 | 5 | 2 | 6 | 24 - 23 | 1 | 17 | |||
| 11 | 13 | 5 | 2 | 6 | 16 - 19 | -3 | 17 | |||
| 12 | 13 | 4 | 5 | 4 | 12 - 15 | -3 | 17 | |||
| 13 | 13 | 4 | 3 | 6 | 22 - 26 | -4 | 15 | |||
| 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 17 - 25 | -8 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 5 | 1 | 22 - 8 | 14 | 26 | |||
| 2 | 13 | 8 | 0 | 5 | 27 - 15 | 12 | 24 | |||
| 3 | 13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 22 | 4 | 22 | |||
| 4 | 13 | 6 | 4 | 3 | 21 - 17 | 4 | 22 | |||
| 5 | 13 | 4 | 4 | 5 | 20 - 20 | 0 | 16 | |||
| 6 | 13 | 4 | 3 | 6 | 18 - 17 | 1 | 15 | |||
| 7 | 13 | 3 | 6 | 4 | 19 - 21 | -2 | 15 | |||
| 8 | 13 | 2 | 8 | 3 | 17 - 16 | 1 | 14 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 23 | -9 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 - 24 | -11 | 11 | |||
| 11 | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 - 18 | -8 | 9 | |||
| 12 | 13 | 2 | 3 | 8 | 13 - 34 | -21 | 9 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 - 29 | -17 | 6 | |||
| 14 | 13 | 1 | 0 | 12 | 5 - 35 | -30 | 3 |
| 7 | 7 | |
| 9 | 5 | |
| 9 | 5 | |
| 7 | 5 | |
| 8 | 5 |
|
|
2.95
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.51
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%75.82
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%47.80
|
|
|
|
%25.82
|
|
|
|
%7.69
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2016-2025 | 151 | 86 | |
| 2016-2024 | 131 | 66 | |
| 2019-2022 | 107 | 63 |
| 2018-2025 | 204 | |
| 2016-2025 | 191 | |
| 2018-2024 | 174 |
| 2017-2023 | 4 | |
| 2018-2023 | 3 | |
| 2018-2018 | 2 |
|
|
2.95
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.51
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%75.82
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%47.80
|
|
|
|
%25.82
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%24.73
|
|
|
|
%22.53
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%1.65
|
|
|
|
%1.10
|
|
|
|
%5.04
|
27
|
|
|
%4.10
|
22
|
|
|
%4.48
|
24
|
|
|
%6.53
|
35
|
|
|
%6.34
|
34
|
|
|
%7.28
|
39
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 51 | 35 | |
| 51 | 26 | |
| 45 | 37 | |
| 44 | 20 | |
| 44 | 36 | |
| 43 | 27 | |
| 37 | 47 | |
| 36 | 39 | |
| 36 | 29 | |
| 35 | 51 | |
| 32 | 36 | |
| 29 | 54 | |
| 27 | 61 | |
| 26 | 38 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.14 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | |
Mohammed Al-Hakim
|
7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.14 | 0.14 |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.20 | 0.00 | |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0.00 | 0.83 | 0.50 | |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Magnus Lindgren
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 1.00 | 1.00 |
Glenn Nyberg
|
5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.20 | 0.00 |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.33 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2011 sezonunda zirvede Umea FC bulunuyor: 26 maçta 51 puan. Attığı gol 43, yediği gol 27; averajı 16. Takipçileri Eskilstuna (50 puan) ve Sirius (50 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 6 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Eskilstuna (51 gol), en az gol yiyen takımı Sirius (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Umea FC yakaladı: son 26 maçta 51 puan. Ligde şu ana kadar toplam 536 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Umea FC (29 puan), deplasman tablosunda ise Sirius (26 puan).
Gol krallığında Robert Mambo Mumba (Dalkurd FF) 7 golle önde. Onu Erik Lundström (5) ve Kristoffer Näfver (5) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.