YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Dalkurd FF (61 puan), 2. Akropolis (48 puan), 3. IFK Luleaa (45 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Dalkurd FF (61 puan), 2. Akropolis (48 puan), 3. IFK Luleaa (45 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 18 | 7 | 1 | 52 - 16 | 36 | 61 | |||
|
2
| 26 | 13 | 9 | 4 | 41 - 21 | 20 | 48 | |||
|
3
| 26 | 12 | 9 | 5 | 41 - 29 | 12 | 45 | |||
|
4
| 26 | 11 | 9 | 6 | 47 - 34 | 13 | 42 | |||
|
5
| 26 | 12 | 4 | 10 | 48 - 40 | 8 | 40 | |||
|
6
| 26 | 9 | 10 | 7 | 42 - 32 | 10 | 37 | |||
|
7
| 26 | 9 | 5 | 12 | 38 - 38 | 0 | 32 | |||
|
8
| 26 | 8 | 8 | 10 | 32 - 42 | -10 | 32 | |||
|
9
| 26 | 8 | 6 | 12 | 43 - 44 | -1 | 30 | |||
|
10
| 26 | 8 | 5 | 13 | 36 - 51 | -15 | 29 | |||
|
11
| 26 | 8 | 5 | 13 | 30 - 46 | -16 | 29 | |||
|
12
| 26 | 9 | 2 | 15 | 36 - 53 | -17 | 29 | |||
|
13
| 26 | 6 | 8 | 12 | 35 - 47 | -12 | 26 | |||
|
14
| 26 | 6 | 3 | 17 | 31 - 59 | -28 | 21 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 1 | 0 | 30 - 5 | 25 | 37 | |||
| 2 | 13 | 8 | 4 | 1 | 24 - 10 | 14 | 28 | |||
| 3 | 13 | 7 | 5 | 1 | 24 - 12 | 12 | 26 | |||
| 4 | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 - 8 | 12 | 25 | |||
| 5 | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 - 24 | 3 | 25 | |||
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 29 - 17 | 12 | 24 | |||
| 7 | 13 | 7 | 3 | 3 | 27 - 18 | 9 | 24 | |||
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | 22 - 17 | 5 | 21 | |||
| 9 | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 - 14 | 3 | 18 | |||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 - 22 | -1 | 18 | |||
| 11 | 13 | 5 | 3 | 5 | 19 - 22 | -3 | 18 | |||
| 12 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 21 | -2 | 17 | |||
| 13 | 13 | 4 | 3 | 6 | 16 - 19 | -3 | 15 | |||
| 14 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 - 30 | -12 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 6 | 6 | 1 | 22 - 11 | 11 | 24 | |||
| 2 | 13 | 6 | 5 | 2 | 21 - 13 | 8 | 23 | |||
| 3 | 13 | 5 | 4 | 4 | 25 - 18 | 7 | 19 | |||
| 4 | 13 | 5 | 2 | 6 | 22 - 19 | 3 | 17 | |||
| 5 | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 - 19 | -2 | 17 | |||
| 6 | 13 | 4 | 4 | 5 | 23 - 22 | 1 | 16 | |||
| 7 | 13 | 5 | 1 | 7 | 21 - 22 | -1 | 16 | |||
| 8 | 13 | 3 | 5 | 5 | 13 - 20 | -7 | 14 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17 - 17 | 0 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 - 29 | -14 | 11 | |||
| 11 | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 - 29 | -21 | 8 | |||
| 12 | 13 | 1 | 3 | 9 | 14 - 27 | -13 | 6 | |||
| 13 | 13 | 1 | 1 | 11 | 9 - 29 | -20 | 4 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 12 - 38 | -26 | 4 |
|
|
3.03
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%24.73
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%62.09
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%59.34
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%8.79
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2024-2025 | 33 | 9 | |
| 2023-2025 | 59 | 7 | |
| 2024-2025 | 39 | 7 |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 57 |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2023-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.03
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%24.73
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%62.09
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%59.34
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%24.73
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 52 | 16 | |
| 48 | 40 | |
| 47 | 34 | |
| 43 | 44 | |
| 42 | 32 | |
| 41 | 21 | |
| 41 | 29 | |
| 38 | 38 | |
| 36 | 51 | |
| 36 | 53 | |
| 35 | 47 | |
| 32 | 42 | |
| 31 | 59 | |
| 30 | 46 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2015 sezonunda zirvede Dalkurd FF bulunuyor: 26 maçta 61 puan. Attığı gol 52, yediği gol 16; averajı 36. Takipçileri Akropolis (48 puan) ve IFK Luleaa (45 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 7 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Dalkurd FF (52 gol), en az gol yiyen takımı Dalkurd FF (16 gol). Son maçlarda en iyi formu Dalkurd FF yakaladı: son 26 maçta 61 puan. Ligde şu ana kadar toplam 552 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Dalkurd FF (37 puan), deplasman tablosunda ise Dalkurd FF (24 puan).