YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2014 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Eskilstuna (58 puan), 2. IK Frej Täby (55 puan), 3. Dalkurd FF (54 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2014 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Eskilstuna (58 puan), 2. IK Frej Täby (55 puan), 3. Dalkurd FF (54 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 19 | 1 | 6 | 52 - 22 | 30 | 58 | |||
|
2
| 26 | 16 | 7 | 3 | 44 - 21 | 23 | 55 | |||
|
3
| 26 | 16 | 6 | 4 | 44 - 20 | 24 | 54 | |||
|
4
| 26 | 15 | 6 | 5 | 40 - 25 | 15 | 51 | |||
|
5
| 26 | 12 | 3 | 11 | 37 - 43 | -6 | 39 | |||
|
6
| 26 | 11 | 4 | 11 | 43 - 40 | 3 | 37 | |||
|
7
| 26 | 11 | 2 | 13 | 38 - 33 | 5 | 35 | |||
|
8
| 26 | 10 | 4 | 12 | 32 - 34 | -2 | 34 | |||
|
9
| 26 | 9 | 6 | 11 | 38 - 35 | 3 | 33 | |||
|
10
| 26 | 7 | 10 | 9 | 39 - 40 | -1 | 31 | |||
|
11
| 26 | 7 | 3 | 16 | 38 - 52 | -14 | 24 | |||
|
12
| 26 | 6 | 5 | 15 | 36 - 53 | -17 | 23 | |||
|
13
| 26 | 6 | 4 | 16 | 40 - 59 | -19 | 22 | |||
|
14
| 26 | 6 | 1 | 19 | 28 - 72 | -44 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 0 | 3 | 31 - 15 | 16 | 30 | |||
| 2 | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 - 13 | 13 | 25 | |||
| 3 | 13 | 7 | 4 | 2 | 21 - 11 | 10 | 25 | |||
| 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 - 12 | 12 | 24 | |||
| 5 | 13 | 6 | 5 | 2 | 23 - 17 | 6 | 23 | |||
| 6 | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 - 17 | 5 | 22 | |||
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 16 - 16 | 0 | 19 | |||
| 8 | 13 | 4 | 5 | 4 | 20 - 13 | 7 | 17 | |||
| 9 | 13 | 5 | 1 | 7 | 15 - 23 | -8 | 16 | |||
| 10 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 - 18 | -4 | 14 | |||
| 11 | 13 | 4 | 1 | 8 | 18 - 19 | -1 | 13 | |||
| 12 | 13 | 4 | 1 | 8 | 25 - 35 | -10 | 13 | |||
| 13 | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 - 20 | -3 | 11 | |||
| 14 | 13 | 3 | 1 | 9 | 16 - 32 | -16 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 3 | 1 | 23 - 10 | 13 | 30 | |||
| 2 | 13 | 9 | 3 | 1 | 20 - 8 | 12 | 30 | |||
| 3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 21 - 7 | 14 | 28 | |||
| 4 | 13 | 9 | 1 | 3 | 17 - 8 | 9 | 28 | |||
| 5 | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 - 20 | 2 | 23 | |||
| 6 | 13 | 5 | 4 | 4 | 24 - 17 | 7 | 19 | |||
| 7 | 13 | 4 | 3 | 6 | 21 - 23 | -2 | 15 | |||
| 8 | 13 | 4 | 3 | 6 | 16 - 18 | -2 | 15 | |||
| 9 | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 - 27 | -8 | 14 | |||
| 10 | 13 | 4 | 0 | 9 | 19 - 33 | -14 | 12 | |||
| 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 20 - 33 | -13 | 11 | |||
| 12 | 13 | 3 | 1 | 9 | 12 - 20 | -8 | 10 | |||
| 13 | 13 | 2 | 3 | 8 | 15 - 24 | -9 | 9 | |||
| 14 | 13 | 3 | 0 | 10 | 12 - 40 | -28 | 9 |
|
|
3.02
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%17.03
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%51.10
|
|
|
|
%48.90
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%9.89
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2024-2025 | 33 | 9 | |
| 2023-2025 | 59 | 7 | |
| 2024-2025 | 39 | 7 |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 57 |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2023-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.02
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%17.03
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%51.10
|
|
|
|
%48.90
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%17.03
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 52 | 22 | |
| 44 | 20 | |
| 44 | 21 | |
| 43 | 40 | |
| 40 | 59 | |
| 40 | 25 | |
| 39 | 40 | |
| 38 | 33 | |
| 38 | 52 | |
| 38 | 35 | |
| 37 | 43 | |
| 36 | 53 | |
| 32 | 34 | |
| 28 | 72 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2014 sezonunda zirvede Eskilstuna bulunuyor: 26 maçta 58 puan. Attığı gol 52, yediği gol 22; averajı 30. Takipçileri IK Frej Täby (55 puan) ve Dalkurd FF (54 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Eskilstuna (52 gol), en az gol yiyen takımı Dalkurd FF (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Eskilstuna yakaladı: son 26 maçta 58 puan. Ligde şu ana kadar toplam 549 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Eskilstuna (30 puan), deplasman tablosunda ise IK Frej Täby (30 puan).