YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2019 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Akropolis (75 puan), 2. Umea FC (56 puan), 3. Linkoping City (53 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2019 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Akropolis (75 puan), 2. Umea FC (56 puan), 3. Linkoping City (53 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 23 | 6 | 1 | 77 - 28 | 49 | 75 | |||
|
2
| 30 | 17 | 5 | 8 | 52 - 35 | 17 | 56 | |||
|
3
| 30 | 15 | 8 | 7 | 61 - 31 | 30 | 53 | |||
|
4
| 30 | 15 | 8 | 7 | 54 - 41 | 13 | 53 | |||
|
5
| 30 | 15 | 6 | 9 | 51 - 33 | 18 | 51 | |||
|
6
| 30 | 12 | 10 | 8 | 64 - 49 | 15 | 46 | |||
|
7
| 30 | 12 | 7 | 11 | 52 - 47 | 5 | 43 | |||
|
8
| 30 | 10 | 8 | 12 | 45 - 54 | -9 | 38 | |||
|
9
| 30 | 11 | 5 | 14 | 48 - 65 | -17 | 38 | |||
|
10
| 30 | 8 | 11 | 11 | 45 - 55 | -10 | 35 | |||
|
11
| 30 | 10 | 4 | 16 | 33 - 48 | -15 | 34 | |||
|
12
| 30 | 9 | 7 | 14 | 38 - 55 | -17 | 34 | |||
|
13
| 30 | 8 | 9 | 13 | 37 - 42 | -5 | 33 | |||
|
14
| 30 | 8 | 7 | 15 | 42 - 60 | -18 | 31 | |||
|
15
| 30 | 7 | 4 | 19 | 46 - 78 | -32 | 25 | |||
|
16
| 30 | 5 | 5 | 20 | 36 - 60 | -24 | 20 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 11 | 3 | 1 | 40 - 13 | 27 | 36 | |||
| 2 | 15 | 11 | 2 | 2 | 33 - 17 | 16 | 35 | |||
| 3 | 15 | 10 | 2 | 3 | 38 - 13 | 25 | 32 | |||
| 4 | 15 | 9 | 4 | 2 | 28 - 20 | 8 | 31 | |||
| 5 | 15 | 8 | 3 | 4 | 31 - 23 | 8 | 27 | |||
| 6 | 15 | 8 | 2 | 5 | 25 - 16 | 9 | 26 | |||
| 7 | 15 | 7 | 5 | 3 | 28 - 22 | 6 | 26 | |||
| 8 | 15 | 6 | 6 | 3 | 29 - 18 | 11 | 24 | |||
| 9 | 15 | 7 | 3 | 5 | 27 - 20 | 7 | 24 | |||
| 10 | 15 | 6 | 4 | 5 | 27 - 23 | 4 | 22 | |||
| 11 | 15 | 5 | 7 | 3 | 23 - 21 | 2 | 22 | |||
| 12 | 15 | 6 | 2 | 7 | 28 - 33 | -5 | 20 | |||
| 13 | 15 | 5 | 2 | 8 | 18 - 25 | -7 | 17 | |||
| 14 | 15 | 4 | 3 | 8 | 21 - 22 | -1 | 15 | |||
| 15 | 15 | 3 | 5 | 7 | 22 - 24 | -2 | 14 | |||
| 16 | 15 | 4 | 2 | 9 | 23 - 30 | -7 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 12 | 3 | 0 | 37 - 15 | 22 | 39 | |||
| 2 | 15 | 7 | 4 | 4 | 26 - 17 | 9 | 25 | |||
| 3 | 15 | 6 | 4 | 5 | 26 - 21 | 5 | 22 | |||
| 4 | 15 | 6 | 4 | 5 | 35 - 31 | 4 | 22 | |||
| 5 | 15 | 5 | 6 | 4 | 23 - 18 | 5 | 21 | |||
| 6 | 15 | 6 | 3 | 6 | 19 - 18 | 1 | 21 | |||
| 7 | 15 | 5 | 4 | 6 | 25 - 27 | -2 | 19 | |||
| 8 | 15 | 4 | 6 | 5 | 16 - 20 | -4 | 18 | |||
| 9 | 15 | 5 | 2 | 8 | 15 - 23 | -8 | 17 | |||
| 10 | 15 | 5 | 2 | 8 | 20 - 36 | -16 | 17 | |||
| 11 | 15 | 3 | 4 | 8 | 22 - 34 | -12 | 13 | |||
| 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 17 - 32 | -15 | 12 | |||
| 13 | 15 | 3 | 3 | 9 | 11 - 32 | -21 | 12 | |||
| 14 | 15 | 3 | 2 | 10 | 17 - 42 | -25 | 11 | |||
| 15 | 15 | 1 | 3 | 11 | 13 - 30 | -17 | 6 | |||
| 16 | 15 | 1 | 2 | 12 | 18 - 45 | -27 | 5 |
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.83
|
|
|
|
%22.92
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%63.75
|
|
|
|
%36.25
|
|
|
|
%15.42
|
|
|
|
%45.42
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%11.67
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2024-2025 | 33 | 9 | |
| 2023-2025 | 59 | 7 | |
| 2024-2025 | 39 | 7 |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 57 |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2023-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.83
|
|
|
|
%22.92
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%63.75
|
|
|
|
%36.25
|
|
|
|
%15.42
|
|
|
|
%45.42
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%11.67
|
|
|
|
%10.42
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.75
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%45.83
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%22.92
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 77 | 28 | |
| 64 | 49 | |
| 61 | 31 | |
| 54 | 41 | |
| 52 | 47 | |
| 52 | 35 | |
| 51 | 33 | |
| 48 | 65 | |
| 46 | 78 | |
| 45 | 54 | |
| 45 | 55 | |
| 42 | 60 | |
| 38 | 55 | |
| 37 | 42 | |
| 36 | 60 | |
| 33 | 48 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2019 sezonunda zirvede Akropolis bulunuyor: 30 maçta 75 puan. Attığı gol 77, yediği gol 28; averajı 49. Takipçileri Umea FC (56 puan) ve Linkoping City (53 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Akropolis (77 gol), en az gol yiyen takımı Akropolis (28 gol). Son maçlarda en iyi formu Akropolis yakaladı: son 30 maçta 75 puan. Ligde şu ana kadar toplam 781 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Akropolis (36 puan), deplasman tablosunda ise Akropolis (39 puan).