1. Lig Kuzey Grubu 2020 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vasalund Essinge (69 puan), 2. Brommapojkarna (62 puan), 3. Sollentuna FF (60 puan).

1. Lig Kuzey Grubu 2020

1. Lig Kuzey Grubu
Tüm Ligler
Search
İsveç
Takvim 2020
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
1. Lig Kuzey Grubu maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
30223588 - 385069
2
30188463 - 234062
3
30186663 - 432060
4
30185777 - 473059
5
30178559 - 421759
6
30169565 - 333257
7
301310757 - 431449
8
301071353 - 53037
9
301141549 - 54-537
10
301061444 - 52-836
11
301051544 - 53-935
12
30971440 - 55-1534
13
30951641 - 47-632
14
30722137 - 86-4923
15
30432332 - 83-5115
16
30242432 - 92-6010
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.52
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.92
115
X
%19.17
46
2
%32.92
79
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%30.42
73
Üst
%69.58
167
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%0.00
0
2
%100.00
240
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%63.33
152
KG Yok
%36.67
88
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%14.58
35
2-3 Gol
%37.50
90
4-5 Gol
%34.17
82
6+ Gol
%13.75
33
Fikstür
30. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 14 6
Gol Kralları — Tümü
2025 14 6
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2025 33 9
2023-2025 59 7
2024-2025 39 7
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2025 59
2023-2025 59
2023-2025 57
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2025 1
2023-2025 1
2024-2025 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.52
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.92
115
X
%19.17
46
2
%32.92
79
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%30.42
73
Üst
%69.58
167
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%0.00
0
2
%100.00
240
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%63.33
152
KG Yok
%36.67
88
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%14.58
35
2-3 Gol
%37.50
90
4-5 Gol
%34.17
82
6+ Gol
%13.75
33
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%8.75
21
1-2
%8.33
20
2-1
%7.92
19
1-0
%5.83
14
2-2
%5.83
14
0-1
%5.42
13
2-0
%5.00
12
3-2
%5.00
12
4-0
%4.58
11
1-3
%4.17
10
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
2/1
%47.92
115
2/2
%32.92
79
2/X
%19.17
46
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol
88 38
77 47
65 33
63 23
63 43
59 42
57 43
53 53
49 54
44 53
44 52
41 47
40 55
37 86
32 92
32 83

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

1. Lig Kuzey Grubu 2020 Puan Durumu ve Sezon Özeti

1. Lig Kuzey Grubu 2020 sezonunda zirvede Vasalund Essinge bulunuyor: 30 maçta 69 puan. Attığı gol 88, yediği gol 38; averajı 50. Takipçileri Brommapojkarna (62 puan) ve Sollentuna FF (60 puan). Sezon karnesi 22 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Vasalund Essinge (88 gol), en az gol yiyen takımı Brommapojkarna (23 gol). Son maçlarda en iyi formu Vasalund Essinge yakaladı: son 30 maçta 69 puan. Ligde şu ana kadar toplam 844 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Vasalund Essinge (38 puan), deplasman tablosunda ise Vasalund Essinge (31 puan).

Takımlar