YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2012 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Östersunds (53 puan), 2. BK Forward (53 puan), 3. Sirius (52 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2012 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Östersunds (53 puan), 2. BK Forward (53 puan), 3. Sirius (52 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 15 | 8 | 3 | 50 - 21 | 29 | 53 | |||
|
2
| 26 | 16 | 5 | 5 | 50 - 25 | 25 | 53 | |||
|
3
| 26 | 16 | 4 | 6 | 51 - 20 | 31 | 52 | |||
|
4
| 26 | 14 | 6 | 6 | 43 - 24 | 19 | 48 | |||
|
5
| 26 | 14 | 6 | 6 | 48 - 34 | 14 | 48 | |||
|
6
| 26 | 12 | 4 | 10 | 38 - 44 | -6 | 40 | |||
|
7
| 26 | 10 | 6 | 10 | 46 - 43 | 3 | 36 | |||
|
8
| 26 | 9 | 7 | 10 | 56 - 50 | 6 | 34 | |||
|
9
| 26 | 9 | 7 | 10 | 43 - 45 | -2 | 34 | |||
|
10
| 26 | 9 | 4 | 13 | 41 - 50 | -9 | 31 | |||
|
11
| 26 | 9 | 3 | 14 | 36 - 43 | -7 | 30 | |||
|
12
| 26 | 7 | 3 | 16 | 34 - 70 | -36 | 24 | |||
|
13
| 26 | 5 | 5 | 16 | 27 - 46 | -19 | 20 | |||
|
14
| 26 | 2 | 2 | 22 | 19 - 67 | -48 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 26 - 10 | 16 | 32 | |||
| 2 | 13 | 10 | 1 | 2 | 32 - 9 | 23 | 31 | |||
| 3 | 13 | 9 | 3 | 1 | 30 - 11 | 19 | 30 | |||
| 4 | 13 | 8 | 4 | 1 | 24 - 10 | 14 | 28 | |||
| 5 | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 - 14 | 12 | 26 | |||
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 - 18 | 6 | 24 | |||
| 7 | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 - 18 | 3 | 23 | |||
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 - 20 | 4 | 21 | |||
| 9 | 13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | 3 | 19 | |||
| 10 | 13 | 6 | 1 | 6 | 22 - 22 | 0 | 19 | |||
| 11 | 13 | 4 | 3 | 6 | 30 - 25 | 5 | 15 | |||
| 12 | 13 | 4 | 3 | 6 | 23 - 29 | -6 | 15 | |||
| 13 | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 - 21 | -7 | 12 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 8 - 34 | -26 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 6 | 5 | 2 | 20 - 10 | 10 | 23 | |||
| 2 | 13 | 6 | 4 | 3 | 17 - 10 | 7 | 22 | |||
| 3 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 - 15 | 9 | 21 | |||
| 4 | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 - 11 | 8 | 21 | |||
| 5 | 13 | 6 | 2 | 5 | 24 - 24 | 0 | 20 | |||
| 6 | 13 | 5 | 4 | 4 | 26 - 25 | 1 | 19 | |||
| 7 | 13 | 5 | 2 | 6 | 26 - 26 | 0 | 17 | |||
| 8 | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 - 26 | -9 | 17 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 - 25 | -6 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 2 | 8 | 14 - 21 | -7 | 11 | |||
| 11 | 13 | 3 | 0 | 10 | 11 - 41 | -30 | 9 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 - 25 | -12 | 8 | |||
| 13 | 13 | 2 | 1 | 10 | 17 - 32 | -15 | 7 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 11 - 33 | -22 | 4 |
|
|
3.20
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%62.64
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%20.88
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%32.97
|
|
|
|
%9.89
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2024-2025 | 33 | 9 | |
| 2023-2025 | 59 | 7 | |
| 2024-2025 | 39 | 7 |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 57 |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2023-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.20
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%62.64
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%20.88
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%32.97
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%19.23
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 56 | 50 | |
| 51 | 20 | |
| 50 | 25 | |
| 50 | 21 | |
| 48 | 34 | |
| 46 | 43 | |
| 43 | 45 | |
| 43 | 24 | |
| 41 | 50 | |
| 38 | 44 | |
| 36 | 43 | |
| 34 | 70 | |
| 27 | 46 | |
| 19 | 67 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2012 sezonunda zirvede Östersunds bulunuyor: 26 maçta 53 puan. Attığı gol 50, yediği gol 21; averajı 29. Takipçileri BK Forward (53 puan) ve Sirius (52 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 8 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Dalkurd FF (56 gol), en az gol yiyen takımı Sirius (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Östersunds yakaladı: son 26 maçta 53 puan. Ligde şu ana kadar toplam 582 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra BK Forward (32 puan), deplasman tablosunda ise Östersunds (23 puan).