YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2018 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vasteras SK (68 puan), 2. Syrianska FC (59 puan), 3. Carlstad United (54 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2018 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vasteras SK (68 puan), 2. Syrianska FC (59 puan), 3. Carlstad United (54 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 22 | 2 | 6 | 56 - 26 | 30 | 68 | |||
|
2
| 30 | 18 | 5 | 7 | 56 - 37 | 19 | 59 | |||
|
3
| 30 | 14 | 12 | 4 | 65 - 39 | 26 | 54 | |||
|
4
| 30 | 15 | 8 | 7 | 65 - 42 | 23 | 53 | |||
|
5
| 30 | 14 | 7 | 9 | 45 - 38 | 7 | 49 | |||
|
6
| 30 | 12 | 9 | 9 | 47 - 39 | 8 | 45 | |||
|
7
| 30 | 11 | 10 | 9 | 40 - 38 | 2 | 43 | |||
|
8
| 30 | 12 | 7 | 11 | 48 - 49 | -1 | 43 | |||
|
9
| 30 | 10 | 10 | 10 | 44 - 47 | -3 | 40 | |||
|
10
| 30 | 9 | 11 | 10 | 47 - 54 | -7 | 38 | |||
|
11
| 30 | 10 | 7 | 13 | 46 - 48 | -2 | 37 | |||
|
12
| 30 | 10 | 6 | 14 | 44 - 45 | -1 | 36 | |||
|
13
| 30 | 8 | 11 | 11 | 36 - 47 | -11 | 35 | |||
|
14
| 30 | 6 | 5 | 19 | 40 - 77 | -37 | 23 | |||
|
15
| 30 | 5 | 6 | 19 | 45 - 71 | -26 | 21 | |||
|
16
| 30 | 1 | 10 | 19 | 40 - 67 | -27 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 12 | 2 | 1 | 31 - 10 | 21 | 38 | |||
| 2 | 15 | 10 | 1 | 4 | 30 - 19 | 11 | 31 | |||
| 3 | 15 | 9 | 2 | 4 | 27 - 20 | 7 | 29 | |||
| 4 | 15 | 8 | 4 | 3 | 34 - 17 | 17 | 28 | |||
| 5 | 15 | 8 | 4 | 3 | 30 - 21 | 9 | 28 | |||
| 6 | 15 | 8 | 3 | 4 | 27 - 19 | 8 | 27 | |||
| 7 | 15 | 7 | 6 | 2 | 18 - 12 | 6 | 27 | |||
| 8 | 15 | 6 | 7 | 2 | 31 - 23 | 8 | 25 | |||
| 9 | 15 | 7 | 3 | 5 | 27 - 23 | 4 | 24 | |||
| 10 | 15 | 5 | 7 | 3 | 28 - 25 | 3 | 22 | |||
| 11 | 15 | 6 | 3 | 6 | 28 - 22 | 6 | 21 | |||
| 12 | 15 | 5 | 6 | 4 | 18 - 16 | 2 | 21 | |||
| 13 | 15 | 3 | 5 | 7 | 16 - 25 | -9 | 14 | |||
| 14 | 15 | 3 | 3 | 9 | 24 - 35 | -11 | 12 | |||
| 15 | 15 | 3 | 2 | 10 | 24 - 37 | -13 | 11 | |||
| 16 | 15 | 1 | 5 | 9 | 18 - 29 | -11 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 10 | 1 | 4 | 26 - 16 | 10 | 31 | |||
| 2 | 15 | 10 | 0 | 5 | 25 - 16 | 9 | 30 | |||
| 3 | 15 | 8 | 5 | 2 | 34 - 16 | 18 | 29 | |||
| 4 | 15 | 7 | 4 | 4 | 31 - 25 | 6 | 25 | |||
| 5 | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 - 22 | 0 | 22 | |||
| 6 | 15 | 5 | 6 | 4 | 20 - 16 | 4 | 21 | |||
| 7 | 15 | 5 | 6 | 4 | 20 - 22 | -2 | 21 | |||
| 8 | 15 | 5 | 5 | 5 | 18 - 18 | 0 | 20 | |||
| 9 | 15 | 4 | 4 | 7 | 19 - 29 | -10 | 16 | |||
| 10 | 15 | 4 | 3 | 8 | 16 - 23 | -7 | 15 | |||
| 11 | 15 | 3 | 4 | 8 | 26 - 35 | -9 | 13 | |||
| 12 | 15 | 2 | 6 | 7 | 18 - 30 | -12 | 12 | |||
| 13 | 15 | 3 | 3 | 9 | 16 - 40 | -24 | 12 | |||
| 14 | 15 | 2 | 4 | 9 | 19 - 29 | -10 | 10 | |||
| 15 | 15 | 2 | 3 | 10 | 21 - 36 | -15 | 9 | |||
| 16 | 15 | 0 | 5 | 10 | 22 - 38 | -16 | 5 |
| 6 | 8 | |
| 7 | 6 | |
| 7 | 6 | |
| 7 | 5 | |
| 7 | 5 |
| 7 | 7 | |
| 6 | 5 | |
| 7 | 4 | |
| 6 | 3 | |
| 7 | 3 |
|
|
3.18
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.08
|
|
|
|
%26.25
|
|
|
|
%31.67
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%84.58
|
|
|
|
%64.58
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%17.92
|
|
|
|
%39.58
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%11.25
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2021-2022 | 51 | 40 | |
| 2021-2023 | 84 | 37 | |
| 2021-2025 | 59 | 34 |
| 2021-2025 | 127 | |
| 2021-2025 | 126 | |
| 2021-2025 | 124 |
| 2021-2021 | 2 | |
| 2022-2023 | 2 | |
| 2022-2023 | 2 |
|
|
3.18
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.08
|
|
|
|
%26.25
|
|
|
|
%31.67
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%84.58
|
|
|
|
%64.58
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%17.92
|
|
|
|
%39.58
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%11.25
|
|
|
|
%12.92
|
|
|
|
%8.75
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%22.08
|
|
|
|
%7.08
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%0.83
|
|
|
|
%0.42
|
|
|
|
%3.53
|
27
|
|
|
%3.27
|
25
|
|
|
%3.53
|
27
|
|
|
%4.32
|
33
|
|
|
%3.40
|
26
|
|
|
%6.41
|
49
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 65 | 42 | |
| 65 | 39 | |
| 56 | 37 | |
| 56 | 26 | |
| 48 | 49 | |
| 47 | 54 | |
| 47 | 39 | |
| 46 | 48 | |
| 45 | 71 | |
| 45 | 38 | |
| 44 | 47 | |
| 44 | 45 | |
| 40 | 67 | |
| 40 | 38 | |
| 40 | 77 | |
| 36 | 47 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | |
| 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.20 | 0.00 | |
Kastriot Gerxhaliu
|
3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0.00 | 0.60 | 0.20 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Fikret Buqa
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
Adi Aganovic
|
2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Enzo Vesprini
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.25 |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Andreas Dufva-Johansson
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Farouk Ben Ahmed Nehdi
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 1.00 | 1.00 |
| 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
Fredrik Oppong
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
Rambod Beigi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.33 |
Richard Sundell
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Joakim Östling
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2018 sezonunda zirvede Vasteras SK bulunuyor: 30 maçta 68 puan. Attığı gol 56, yediği gol 26; averajı 30. Takipçileri Syrianska FC (59 puan) ve Carlstad United (54 puan). Sezon karnesi 22 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Carlstad United (65 gol), en az gol yiyen takımı Vasteras SK (26 gol). Son maçlarda en iyi formu Vasteras SK yakaladı: son 30 maçta 68 puan. Ligde şu ana kadar toplam 764 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Vasteras SK (38 puan), deplasman tablosunda ise Syrianska FC (31 puan).
Gol krallığında Nikola Vasic (Akropolis) 8 golle önde. Onu Ekin Bulut (6) ve Alexander Varli (6) izliyor.