YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Brage (59 puan), 2. Akropolis (53 puan), 3. Vasteras SK (45 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Brage (59 puan), 2. Akropolis (53 puan), 3. Vasteras SK (45 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 18 | 5 | 3 | 61 - 26 | 35 | 59 | |||
|
2
| 26 | 17 | 2 | 7 | 68 - 42 | 26 | 53 | |||
|
3
| 26 | 14 | 3 | 9 | 53 - 32 | 21 | 45 | |||
|
4
| 26 | 12 | 5 | 9 | 50 - 42 | 8 | 41 | |||
|
5
| 26 | 11 | 7 | 8 | 47 - 42 | 5 | 40 | |||
|
6
| 26 | 11 | 6 | 9 | 27 - 30 | -3 | 39 | |||
|
7
| 26 | 10 | 7 | 9 | 46 - 35 | 11 | 37 | |||
|
8
| 26 | 11 | 2 | 13 | 40 - 47 | -7 | 35 | |||
|
9
| 26 | 10 | 5 | 11 | 43 - 52 | -9 | 35 | |||
|
10
| 26 | 9 | 5 | 12 | 35 - 41 | -6 | 32 | |||
|
11
| 26 | 9 | 5 | 12 | 36 - 46 | -10 | 32 | |||
|
12
| 26 | 7 | 6 | 13 | 32 - 40 | -8 | 27 | |||
|
13
| 26 | 7 | 2 | 17 | 32 - 66 | -34 | 23 | |||
|
14
| 26 | 4 | 4 | 18 | 24 - 53 | -29 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 1 | 1 | 41 - 17 | 24 | 34 | |||
| 2 | 13 | 10 | 3 | 0 | 32 - 14 | 18 | 33 | |||
| 3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 33 - 17 | 16 | 28 | |||
| 4 | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 - 23 | 3 | 25 | |||
| 5 | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 - 15 | 11 | 24 | |||
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 15 - 13 | 2 | 24 | |||
| 7 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27 - 21 | 6 | 23 | |||
| 8 | 13 | 6 | 4 | 3 | 19 - 16 | 3 | 22 | |||
| 9 | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 - 19 | 1 | 21 | |||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 19 - 22 | -3 | 18 | |||
| 11 | 13 | 6 | 0 | 7 | 20 - 28 | -8 | 18 | |||
| 12 | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 - 17 | -1 | 16 | |||
| 13 | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 - 19 | -7 | 15 | |||
| 14 | 13 | 3 | 1 | 9 | 16 - 31 | -15 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 2 | 3 | 29 - 12 | 17 | 26 | |||
| 2 | 13 | 7 | 2 | 4 | 31 - 20 | 11 | 23 | |||
| 3 | 13 | 6 | 1 | 6 | 27 - 25 | 2 | 19 | |||
| 4 | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 - 15 | 5 | 17 | |||
| 5 | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 - 19 | 1 | 17 | |||
| 6 | 13 | 4 | 5 | 4 | 20 - 21 | -1 | 17 | |||
| 7 | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 - 17 | -5 | 15 | |||
| 8 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 - 20 | 0 | 13 | |||
| 9 | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 - 35 | -19 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 2 | 8 | 16 - 23 | -7 | 11 | |||
| 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 16 - 27 | -11 | 11 | |||
| 12 | 13 | 3 | 1 | 9 | 16 - 25 | -9 | 10 | |||
| 13 | 13 | 2 | 4 | 7 | 17 - 29 | -12 | 10 | |||
| 14 | 13 | 0 | 1 | 12 | 12 - 34 | -22 | 1 |
| 25 | 17 | |
| 24 | 16 | |
| 24 | 16 | |
| 24 | 15 | |
| 23 | 15 |
| 25 | 13 | |
| 25 | 13 | |
| 25 | 12 | |
| 25 | 9 | |
| 23 | 8 |
|
|
3.26
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.10
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%64.84
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%24.18
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%19.78
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%29.12
|
|
|
|
%11.54
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2016-2025 | 151 | 86 | |
| 2016-2024 | 131 | 66 | |
| 2019-2022 | 107 | 63 |
| 2018-2025 | 204 | |
| 2016-2025 | 191 | |
| 2018-2024 | 174 |
| 2017-2023 | 4 | |
| 2018-2023 | 3 | |
| 2018-2018 | 2 |
|
|
3.26
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.10
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%64.84
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%24.18
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%19.78
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%29.12
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%13.13
|
78
|
|
|
%16.16
|
96
|
|
|
%16.16
|
96
|
|
|
%11.95
|
71
|
|
|
%19.02
|
113
|
|
|
%23.57
|
140
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 68 | 42 | |
| 61 | 26 | |
| 53 | 32 | |
| 50 | 42 | |
| 47 | 42 | |
| 46 | 35 | |
| 43 | 52 | |
| 40 | 47 | |
| 36 | 46 | |
| 35 | 41 | |
| 32 | 66 | |
| 32 | 40 | |
| 27 | 30 | |
| 24 | 53 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 5 | 5 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0.00 | 0.20 | 0.13 | |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | |
| 17 | 9 | 3 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0.00 | 0.18 | 0.24 | |
Kastriot Gerxhaliu
|
6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0.00 | 0.67 | 1.00 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 10 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 7 | 0.00 | 0.00 | 0.70 | |
| 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | |
| 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.67 | 0.00 | |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | |
Adam Ladeback
|
15 | 7 | 3 | 5 | 0 | 6 | 4 | 0.00 | 0.40 | 0.27 |
| 19 | 9 | 2 | 8 | 0 | 3 | 3 | 0.00 | 0.16 | 0.16 | |
Adi Aganovic
|
5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Enzo Vesprini
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | |
| 16 | 8 | 3 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0.00 | 0.12 | 0.25 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 15 | 7 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.13 | 0.13 | |
Andreas Dufva-Johansson
|
4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Farouk Ben Ahmed Nehdi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 |
Fredrik Oppong
|
8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.12 | 0.25 |
Rambod Beigi
|
3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Joakim Östling
|
6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.33 | 0.00 |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.33 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2017 sezonunda zirvede Brage bulunuyor: 26 maçta 59 puan. Attığı gol 61, yediği gol 26; averajı 35. Takipçileri Akropolis (53 puan) ve Vasteras SK (45 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Akropolis (68 gol), en az gol yiyen takımı Brage (26 gol). Son maçlarda en iyi formu Brage yakaladı: son 26 maçta 59 puan. Ligde şu ana kadar toplam 594 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Akropolis (34 puan), deplasman tablosunda ise Brage (26 puan).
Gol krallığında Karwan Safari (Vasteras SK FK) 17 golle önde. Onu Timothy McNeil (16) ve Christian Kouakou (16) izliyor.