YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Kuzey Grubu 2013 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Sirius (68 puan), 2. Dalkurd FF (50 puan), 3. Nykoping BIS (49 puan).
1. Lig Kuzey Grubu 2013 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Sirius (68 puan), 2. Dalkurd FF (50 puan), 3. Nykoping BIS (49 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 21 | 5 | 0 | 79 - 16 | 63 | 68 | |||
|
2
| 26 | 15 | 5 | 6 | 48 - 25 | 23 | 50 | |||
|
3
| 26 | 15 | 4 | 7 | 43 - 26 | 17 | 49 | |||
|
4
| 26 | 10 | 11 | 5 | 45 - 28 | 17 | 41 | |||
|
5
| 26 | 11 | 6 | 9 | 45 - 46 | -1 | 39 | |||
|
6
| 26 | 11 | 4 | 11 | 42 - 37 | 5 | 37 | |||
|
7
| 26 | 11 | 2 | 13 | 36 - 38 | -2 | 35 | |||
|
8
| 26 | 10 | 5 | 11 | 30 - 39 | -9 | 35 | |||
|
9
| 26 | 9 | 4 | 13 | 31 - 48 | -17 | 31 | |||
|
10
| 26 | 8 | 6 | 12 | 32 - 40 | -8 | 30 | |||
|
11
| 26 | 8 | 6 | 12 | 31 - 52 | -21 | 30 | |||
|
12
| 26 | 7 | 6 | 13 | 31 - 45 | -14 | 27 | |||
|
13
| 26 | 5 | 5 | 16 | 25 - 46 | -21 | 20 | |||
|
14
| 26 | 4 | 5 | 17 | 30 - 62 | -32 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 1 | 0 | 48 - 9 | 39 | 37 | |||
| 2 | 13 | 8 | 4 | 1 | 31 - 9 | 22 | 28 | |||
| 3 | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 - 22 | 0 | 25 | |||
| 4 | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 - 15 | 10 | 22 | |||
| 5 | 13 | 6 | 4 | 3 | 20 - 10 | 10 | 22 | |||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 - 15 | 6 | 21 | |||
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 - 21 | -3 | 21 | |||
| 8 | 13 | 5 | 5 | 3 | 18 - 15 | 3 | 20 | |||
| 9 | 13 | 6 | 1 | 6 | 16 - 17 | -1 | 19 | |||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 - 18 | -1 | 18 | |||
| 11 | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 - 23 | -5 | 17 | |||
| 12 | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 17 | -2 | 15 | |||
| 13 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 24 | -5 | 15 | |||
| 14 | 13 | 2 | 3 | 8 | 15 - 30 | -15 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 4 | 0 | 31 - 7 | 24 | 31 | |||
| 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 27 - 10 | 17 | 29 | |||
| 3 | 13 | 9 | 0 | 4 | 23 - 16 | 7 | 27 | |||
| 4 | 13 | 5 | 2 | 6 | 13 - 21 | -8 | 17 | |||
| 5 | 13 | 5 | 1 | 7 | 20 - 21 | -1 | 16 | |||
| 6 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 - 22 | -5 | 15 | |||
| 7 | 13 | 3 | 5 | 5 | 23 - 24 | -1 | 14 | |||
| 8 | 13 | 2 | 7 | 4 | 14 - 19 | -5 | 13 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 29 | -16 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16 - 28 | -12 | 12 | |||
| 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 10 - 16 | -6 | 11 | |||
| 12 | 13 | 3 | 1 | 9 | 14 - 25 | -11 | 10 | |||
| 13 | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 - 27 | -14 | 10 | |||
| 14 | 13 | 0 | 2 | 11 | 11 - 38 | -27 | 2 |
|
|
3.01
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%57.14
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%53.30
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%24.18
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%26.37
|
|
|
|
%9.89
|
|
| 2025 | 14 | 6 |
| 2025 | 14 | 6 |
| 2024-2025 | 33 | 9 | |
| 2023-2025 | 59 | 7 | |
| 2024-2025 | 39 | 7 |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 59 | |
| 2023-2025 | 57 |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2023-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.01
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%57.14
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%53.30
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%24.18
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%26.37
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%20.33
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 79 | 16 | |
| 48 | 25 | |
| 45 | 28 | |
| 45 | 46 | |
| 43 | 26 | |
| 42 | 37 | |
| 36 | 38 | |
| 32 | 40 | |
| 31 | 48 | |
| 31 | 45 | |
| 31 | 52 | |
| 30 | 39 | |
| 30 | 62 | |
| 25 | 46 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Kuzey Grubu 2013 sezonunda zirvede Sirius bulunuyor: 26 maçta 68 puan. Attığı gol 79, yediği gol 16; averajı 63. Takipçileri Dalkurd FF (50 puan) ve Nykoping BIS (49 puan). Sezon karnesi 21 galibiyet, 5 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Sirius (79 gol), en az gol yiyen takımı Sirius (16 gol). Son maçlarda en iyi formu Sirius yakaladı: son 26 maçta 68 puan. Ligde şu ana kadar toplam 548 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sirius (37 puan), deplasman tablosunda ise Sirius (31 puan).