Primera RFEF 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Primera Federacion 26/27, Group 1): 1. Real Union (3 puan), 2. Lugo (3 puan), 3. Logrones (3 puan).

Primera RFEF 26-27

Primera RFEF
Tüm Ligler
Search
İspanya
Takvim 26/27
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
Primera RFEF maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Primera Federacion 26/27, Group 1
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Primera Federacion 26/27, Group 1
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
11004 - 133
2
11003 - 123
3
11002 - 113
4
11001 - 013
5
11001 - 013
6
11001 - 013
7
11001 - 013
8
10101 - 101
9
10101 - 101
10
10101 - 101
11
10101 - 101
12
10100 - 001
13
10100 - 001
14
10011 - 2-10
15
10010 - 1-10
16
10010 - 1-10
17
10010 - 1-10
18
10010 - 1-10
19
10011 - 3-20
20
10011 - 4-30
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha — Primera Federacion 26/27, Group 1
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111004 - 133
211002 - 113
311001 - 013
411001 - 013
510101 - 101
610101 - 101
710100 - 001
800000 - 000
900000 - 000
1000000 - 000
1100000 - 000
1200000 - 000
1300000 - 000
1400000 - 000
1500000 - 000
1600000 - 000
1700000 - 000
1810010 - 1-10
1910010 - 1-10
2010011 - 3-20
Deplasman — Primera Federacion 26/27, Group 1
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111003 - 123
211001 - 013
311001 - 013
410101 - 101
510101 - 101
610100 - 001
700000 - 000
800000 - 000
900000 - 000
1000000 - 000
1100000 - 000
1200000 - 000
1300000 - 000
1400000 - 000
1500000 - 000
1600000 - 000
1710011 - 2-10
1810010 - 1-10
1910010 - 1-10
2010011 - 4-30
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Primera Federacion 26/27, Group 2
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
11003 - 033
2
11003 - 123
3
11002 - 023
4
11003 - 213
5
11002 - 113
6
11002 - 113
7
11001 - 013
8
10102 - 201
9
10102 - 201
10
10102 - 201
11
10102 - 201
12
00000 - 000
13
00000 - 000
14
10012 - 3-10
15
10011 - 2-10
16
10011 - 2-10
17
10010 - 1-10
18
10011 - 3-20
19
10010 - 2-20
20
10010 - 3-30
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha — Primera Federacion 26/27, Group 2
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111002 - 023
211003 - 213
311001 - 013
410102 - 201
510102 - 201
600000 - 000
700000 - 000
800000 - 000
900000 - 000
1000000 - 000
1100000 - 000
1200000 - 000
1300000 - 000
1400000 - 000
1500000 - 000
1600000 - 000
1710011 - 2-10
1810011 - 2-10
1910011 - 3-20
2010010 - 3-30
Deplasman — Primera Federacion 26/27, Group 2
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111003 - 033
211003 - 123
311002 - 113
411002 - 113
510102 - 201
610102 - 201
700000 - 000
800000 - 000
900000 - 000
1000000 - 000
1100000 - 000
1200000 - 000
1300000 - 000
1400000 - 000
1500000 - 000
1600000 - 000
1700000 - 000
1810012 - 3-10
1910010 - 1-10
2010010 - 2-20
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.58
Korner
9.16
Sarı Kart
4.32
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%36.84
7
X
%26.32
5
2
%36.84
7
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.37
9
Üst
%52.63
10
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%26.32
5
X
%52.63
10
2
%21.05
4
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%57.89
11
KG Yok
%42.11
8
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%31.58
6
2-3 Gol
%36.84
7
4-5 Gol
%31.58
6
6+ Gol
%0.00
0
Fikstür
1. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 39 14
Gol Kralları — Tümü
25/26 39 14
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2023-2026 85 18
2023-2025 49 17
2022-2025 62 16
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2027 104
2022-2026 103
2023-2026 101
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2026 2
2023-2026 2
2022-2025 2

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.58
Korner
9.16
Sarı Kart
4.32
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%36.84
7
X
%26.32
5
2
%36.84
7
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.37
9
Üst
%52.63
10
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%26.32
5
X
%52.63
10
2
%21.05
4
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%57.89
11
KG Yok
%42.11
8
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%31.58
6
2-3 Gol
%36.84
7
4-5 Gol
%31.58
6
6+ Gol
%0.00
0
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%15.79
3
0-1
%10.53
2
1-1
%10.53
2
1-2
%10.53
2
1-3
%10.53
2
2-2
%10.53
2
0-0
%5.26
1
0-3
%5.26
1
2-0
%5.26
1
2-1
%5.26
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%21.05
4
X/2
%21.05
4
2/2
%15.79
3
X/1
%15.79
3
X/X
%15.79
3
1/X
%5.26
1
2/X
%5.26
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%14.29
7
16-30
%10.20
5
31-45
%10.20
5
46-60
%14.29
7
61-75
%14.29
7
76-90
%36.73
18
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak Pas Pas Pas İsabeti Pas İsabeti Faul Faul Ofsayt Ofsayt
4 1 2.0 - 18.0 10.0 3.0Mn € 55.0 7.0 123.0 97.0 393.0 284.0 18.0 -
3 1 3.0 - 10.0 3.0 4.1Mn € 37.0 3.0 85.0 44.0 237.0 163.0 15.0 2.0
3 - 1.0 - 13.0 5.0 1.4Mn € 49.0 3.0 88.0 41.0 481.0 397.0 5.0 4.0
3 2 1.0 - 13.0 6.0 4.3Mn € 57.0 5.0 129.0 71.0 344.0 266.0 17.0 1.0
3 1 2.0 - 13.0 4.0 4.5Mn € 36.0 4.0 69.0 26.0 360.0 286.0 13.0 -
2 1 5.0 - 14.0 3.0 3.6Mn € 46.0 4.0 54.0 27.0 319.0 237.0 18.0 1.0
2 1 4.0 - 16.0 6.0 4.1Mn € 53.0 7.0 132.0 72.0 408.0 309.0 15.0 1.0
2 2 1.0 - 17.0 6.0 1.9Mn € 43.0 7.0 94.0 35.0 374.0 302.0 13.0 -
2 - 1.0 - 10.0 4.0 4.4Mn € 31.0 4.0 68.0 31.0 209.0 129.0 11.0 3.0
2 2 1.0 - 9.0 1.0 3.4Mn € 52.0 6.0 89.0 46.0 275.0 199.0 11.0 1.0
2 3 6.0 1 12.0 6.0 6.4Mn € 43.0 4.0 113.0 63.0 365.0 297.0 17.0 3.0
2 2 1.0 1 11.0 7.0 4.2Mn € 48.0 3.0 72.0 41.0 320.0 231.0 10.0 1.0
2 2 - - 11.0 5.0 24.5Mn € 57.0 5.0 108.0 39.0 418.0 350.0 11.0 2.0
2 1 1.0 - 8.0 2.0 4.4Mn € 43.0 5.0 87.0 25.0 361.0 292.0 13.0 -
1 - 2.0 - 13.0 2.0 3.1Mn € 40.0 5.0 84.0 38.0 263.0 172.0 19.0 1.0
1 4 2.0 - 11.0 5.0 525B € 45.0 2.0 125.0 66.0 444.0 336.0 12.0 2.0
1 3 2.0 - 21.0 7.0 2.9Mn € 63.0 8.0 130.0 80.0 534.0 461.0 15.0 2.0
1 1 - - 9.0 3.0 5.0Mn € 36.0 4.0 79.0 41.0 322.0 243.0 18.0 3.0
1 - 2.0 - 6.0 1.0 6.0Mn € 42.0 4.0 85.0 69.0 396.0 310.0 13.0 -
1 - 2.0 - 9.0 2.0 6.5Mn € 45.0 3.0 88.0 37.0 297.0 194.0 11.0 5.0
1 1 4.0 - 8.0 2.0 3.9Mn € 44.0 3.0 122.0 51.0 365.0 256.0 16.0 1.0
1 3 1.0 2 11.0 3.0 3.2Mn € 64.0 3.0 121.0 67.0 487.0 415.0 14.0 -
1 2 5.0 - 21.0 7.0 5.3Mn € 57.0 7.0 94.0 53.0 349.0 291.0 17.0 2.0
1 2 2.0 - 10.0 1.0 50B € 47.0 1.0 133.0 55.0 417.0 299.0 11.0 3.0
1 - 4.0 - 12.0 4.0 4.2Mn € 44.0 6.0 91.0 45.0 317.0 227.0 24.0 3.0
1 2 2.0 - 9.0 4.0 3.4Mn € 54.0 1.0 77.0 31.0 434.0 354.0 18.0 -
1 1 1.0 - 12.0 5.0 2.3Mn € 64.0 6.0 132.0 86.0 535.0 457.0 12.0 2.0
1 - 3.0 1 11.0 3.0 3.3Mn € 47.0 4.0 89.0 55.0 235.0 159.0 11.0 -
1 1 2.0 - 2.0 1.0 12.7Mn € 56.0 4.0 131.0 55.0 431.0 320.0 14.0 1.0
- 3 - - 15.0 4.0 1.5Mn € 51.0 3.0 86.0 47.0 396.0 309.0 13.0 -
- 2 5.0 - 33.0 9.0 9.3Mn € 69.0 10.0 115.0 83.0 593.0 530.0 13.0 2.0
- 1 5.0 - 14.0 1.0 3.7Mn € 53.0 4.0 102.0 63.0 505.0 411.0 12.0 2.0
- 1 2.0 - 14.0 3.0 5.6Mn € 58.0 6.0 117.0 94.0 455.0 360.0 9.0 1.0
- 1 3.0 - 9.0 2.0 450B € 55.0 3.0 78.0 41.0 424.0 327.0 13.0 2.0
- 1 1.0 - 9.0 1.0 6.1Mn € 60.0 6.0 90.0 48.0 467.0 372.0 10.0 1.0
- 1 1.0 - 4.0 1.0 390B € 56.0 4.0 95.0 37.0 372.0 281.0 13.0 1.0
- - 2.0 - 7.0 1.0 6.8Mn € 47.0 4.0 82.0 41.0 347.0 228.0 14.0 -
- - 1.0 - 9.0 3.0 3.3Mn € 53.0 7.0 93.0 45.0 391.0 295.0 25.0 1.0

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Primera RFEF 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Primera RFEF 26-27 sezonunda Primera Federacion 26/27, Group 1 grubunun zirvesinde Real Union bulunuyor: 1 maçta 3 puan. Attığı gol 4, yediği gol 1; averajı 3. Takipçileri Lugo (3 puan) ve Logrones (3 puan). Sezon karnesi 1 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 20 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Real Union (4 gol), en az gol yiyen takımı Ponferradina (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Real Union yakaladı: son 1 maçta 3 puan. Ligde şu ana kadar toplam 20 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Real Union (3 puan), deplasman tablosunda ise Lugo (3 puan).

Yükselme hattında Real Union. Yükselme Play-off hattında Lugo, Logrones, Ponferradina, Merida AD. Küme Düşme hattında Mirandes, Real Aviles, UD Ourense, Unionistas, CD Coria.

Gol krallığında Canillas (Real Jaen CF) 2 golle önde. Onu Albert Garcia (2) ve Marc Domenec (2) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı