YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
4. deild 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Alftanes (48 puan), 2. Hamar (44 puan), 3. Arborg (33 puan).
4. deild 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Alftanes (48 puan), 2. Hamar (44 puan), 3. Arborg (33 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 17 | 16 | 0 | 1 | 81 - 18 | 63 | 48 | |||
|
2
| 17 | 14 | 2 | 1 | 73 - 23 | 50 | 44 | |||
|
3
| 17 | 10 | 3 | 4 | 49 - 19 | 30 | 33 | |||
|
4
| 17 | 6 | 5 | 6 | 41 - 44 | -3 | 23 | |||
|
5
| 17 | 6 | 4 | 7 | 41 - 48 | -7 | 22 | |||
|
6
| 17 | 5 | 3 | 9 | 40 - 54 | -14 | 18 | |||
|
7
| 17 | 3 | 7 | 7 | 36 - 48 | -12 | 16 | |||
|
8
| 17 | 4 | 2 | 11 | 36 - 72 | -36 | 14 | |||
|
9
| 17 | 3 | 2 | 12 | 24 - 51 | -27 | 11 | |||
|
10
| 17 | 2 | 4 | 11 | 27 - 71 | -44 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 47 - 4 | 43 | 24 | |||
| 2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 41 - 8 | 33 | 24 | |||
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 33 - 9 | 24 | 19 | |||
| 4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 22 - 21 | 1 | 11 | |||
| 5 | 8 | 3 | 1 | 4 | 22 - 22 | 0 | 10 | |||
| 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 23 - 26 | -3 | 10 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 18 - 26 | -8 | 8 | |||
| 8 | 9 | 1 | 4 | 4 | 17 - 18 | -1 | 7 | |||
| 9 | 9 | 0 | 4 | 5 | 17 - 36 | -19 | 4 | |||
| 10 | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 - 29 | -20 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 34 - 14 | 20 | 24 | |||
| 2 | 9 | 6 | 2 | 1 | 32 - 15 | 17 | 20 | |||
| 3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 16 - 10 | 6 | 14 | |||
| 4 | 8 | 3 | 3 | 2 | 19 - 23 | -4 | 12 | |||
| 5 | 9 | 3 | 3 | 3 | 19 - 26 | -7 | 12 | |||
| 6 | 8 | 2 | 3 | 3 | 19 - 30 | -11 | 9 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 17 - 28 | -11 | 8 | |||
| 8 | 9 | 2 | 1 | 6 | 15 - 22 | -7 | 7 | |||
| 9 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 - 35 | -25 | 6 | |||
| 10 | 8 | 2 | 0 | 6 | 18 - 46 | -28 | 6 |
|
|
5.27
|
|
|
8.82
|
|
|
2.86
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%18.82
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%88.24
|
|
|
|
%36.47
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%70.59
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%32.94
|
|
|
|
%43.53
|
|
| 06 Ağustos Perşembe | ||||
| 2 - 5 | MS | |||
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 3 - 3 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 1 - 7 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 2 - 7 | MS | |||
| 13 Ağustos Perşembe | ||||
| 8 - 0 | MS | |||
| 10 - 0 | MS | |||
| 14 Ağustos Cuma | ||||
| 4 - 0 | MS | |||
| 2 - 3 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 3 - 2 | MS | |||
| 27 Ağustos Perşembe | ||||
| 5 - 0 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 4 - 2 | MS | |||
| 16 - 0 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 5 - 3 | MS | |||
|
|
5.27
|
|
|
8.82
|
|
|
2.86
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%18.82
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%88.24
|
|
|
|
%36.47
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%70.59
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%32.94
|
|
|
|
%43.53
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%28.24
|
|
|
|
%27.06
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%4.71
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%10.04
|
45
|
|
|
%10.04
|
45
|
|
|
%9.82
|
44
|
|
|
%9.60
|
43
|
|
|
%9.38
|
42
|
|
|
%10.71
|
48
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 81 | 18 | 1.2 | 1 | 13.1 | 8.4 | - | 42.7 | 5.6 | 54.4 | 38.8 | |
| 73 | 23 | 1.1 | - | 11.8 | 5.6 | - | 34.6 | 5.5 | 58.6 | 38.9 | |
| 49 | 19 | 1.9 | - | 10.8 | 4.9 | - | 47.8 | 5.3 | 64.5 | 36.4 | |
| 41 | 48 | 1.3 | - | 11.1 | 5.4 | - | 36.4 | 4.2 | 57.8 | 36.9 | |
| 41 | 44 | 1.7 | 3 | 11.6 | 4.8 | - | 45.9 | 5.9 | 73.4 | 51.1 | |
| 40 | 54 | 1.2 | - | 7.1 | 3.2 | - | 29.2 | 3.7 | 35.8 | 22.8 | |
| 36 | 48 | 1.0 | 1 | 9.5 | 3.9 | - | 40.5 | 4.6 | 69.6 | 40.9 | |
| 36 | 72 | 1.8 | 3 | 8.2 | 4.2 | 60B € | 36.2 | 3.7 | 59.6 | 36.2 | |
| 27 | 71 | 1.8 | 2 | 8.1 | 4.1 | - | 28.8 | 3.2 | 51.3 | 28.1 | |
| 24 | 51 | 1.3 | - | 5.9 | 2.5 | - | 28.5 | 2.3 | 43.2 | 24.0 |
4. deild 2026 sezonunda zirvede Alftanes bulunuyor: 17 maçta 48 puan. Attığı gol 81, yediği gol 18; averajı 63. Takipçileri Hamar (44 puan) ve Arborg (33 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Alftanes (81 gol), en az gol yiyen takımı Alftanes (18 gol). Son maçlarda en iyi formu Alftanes yakaladı: son 17 maçta 48 puan. Ligde şu ana kadar toplam 448 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Alftanes (24 puan), deplasman tablosunda ise Alftanes (24 puan).
Yükselme hattında Alftanes, Hamar. Küme Düşme hattında Alafoss, Hafnir.