YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Efsta deild 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Besta deild 2023): 1. Vikingur R. (59 puan), 2. Valur (45 puan), 3. Breidablik (38 puan).
Efsta deild 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Besta deild 2023): 1. Vikingur R. (59 puan), 2. Valur (45 puan), 3. Breidablik (38 puan).
İzlanda
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | 19 | 2 | 1 | 65 - 20 | 45 | 59 | |||
2 | 22 | 14 | 3 | 5 | 53 - 25 | 28 | 45 | |||
3 | 22 | 11 | 5 | 6 | 44 - 36 | 8 | 38 | |||
4 | 22 | 10 | 4 | 8 | 45 - 25 | 20 | 34 | |||
5 | 22 | 10 | 4 | 8 | 41 - 44 | -3 | 34 | |||
6 | 22 | 9 | 5 | 8 | 29 - 36 | -7 | 32 | |||
7 | 22 | 8 | 5 | 9 | 31 - 39 | -8 | 29 | |||
8 | 22 | 6 | 7 | 9 | 37 - 48 | -11 | 25 | |||
9 | 22 | 5 | 6 | 11 | 29 - 45 | -16 | 21 | |||
10 | 22 | 5 | 4 | 13 | 32 - 47 | -15 | 19 | |||
11 | 22 | 5 | 4 | 13 | 24 - 43 | -19 | 19 | |||
12 | 22 | 1 | 9 | 12 | 20 - 42 | -22 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 36 - 9 | 27 | 30 | |||
| 2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 32 - 11 | 21 | 25 | |||
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 22 - 14 | 8 | 23 | |||
| 4 | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 - 19 | 5 | 22 | |||
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 27 - 20 | 7 | 20 | |||
| 6 | 11 | 6 | 1 | 4 | 13 - 11 | 2 | 19 | |||
| 7 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 - 17 | 1 | 19 | |||
| 8 | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 - 18 | 3 | 17 | |||
| 9 | 11 | 3 | 5 | 3 | 18 - 19 | -1 | 14 | |||
| 10 | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 - 14 | -1 | 14 | |||
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17 - 25 | -8 | 12 | |||
| 12 | 11 | 0 | 6 | 5 | 12 - 20 | -8 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 - 11 | 18 | 29 | |||
| 2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 31 - 11 | 20 | 22 | |||
| 3 | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 - 16 | 1 | 18 | |||
| 4 | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 - 25 | -9 | 13 | |||
| 5 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17 - 25 | -8 | 12 | |||
| 6 | 11 | 3 | 2 | 6 | 19 - 29 | -10 | 11 | |||
| 7 | 11 | 3 | 1 | 7 | 13 - 22 | -9 | 10 | |||
| 8 | 11 | 2 | 3 | 6 | 13 - 14 | -1 | 9 | |||
| 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 - 20 | -8 | 9 | |||
| 10 | 11 | 1 | 3 | 7 | 8 - 22 | -14 | 6 | |||
| 11 | 11 | 1 | 2 | 8 | 11 - 29 | -18 | 5 | |||
| 12 | 11 | 0 | 2 | 9 | 11 - 29 | -18 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | 12 | 5 | 10 | 42 - 45 | -3 | 41 | |||
2 | 27 | 7 | 8 | 12 | 43 - 55 | -12 | 29 | |||
3 | 27 | 6 | 9 | 12 | 41 - 55 | -14 | 27 | |||
4 | 27 | 7 | 6 | 14 | 40 - 56 | -16 | 27 | |||
5 | 27 | 6 | 7 | 14 | 31 - 50 | -19 | 25 | |||
6 | 27 | 2 | 10 | 15 | 27 - 54 | -27 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | 21 | 3 | 3 | 76 - 30 | 46 | 66 | |||
2 | 27 | 17 | 4 | 6 | 66 - 35 | 31 | 55 | |||
3 | 27 | 14 | 4 | 9 | 55 - 29 | 26 | 46 | |||
4 | 27 | 12 | 5 | 10 | 52 - 49 | 3 | 41 | |||
5 | 27 | 12 | 4 | 11 | 49 - 54 | -5 | 40 | |||
6 | 27 | 10 | 7 | 10 | 38 - 48 | -10 | 37 |
| 4 | 17 | |
| 19 | 12 | |
| 1 | 12 | |
| 15 | 12 | |
| 19 | 12 |
| 23 | 8 | |
| 20 | 6 | |
| 17 | 6 | |
| 17 | 6 | |
| 15 | 5 |
|
|
3.46
|
|
|
0.00
|
|
|
2.65
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%35.80
|
|
|
|
%64.20
|
|
|
|
%39.51
|
|
|
|
%33.95
|
|
|
|
%26.54
|
|
|
|
%62.35
|
|
|
|
%37.65
|
|
|
|
%12.96
|
|
|
|
%39.51
|
|
|
|
%32.10
|
|
|
|
%15.43
|
|
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 |
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1999 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1996 | ||
| 1995 | ||
| 1994 | ||
| 1993 | ||
| 1992 | ||
| 1991 | ||
| 1990 | ||
| 1989 | ||
| 1988 | ||
| 1987 | ||
| 1986 | ||
| 1985 | ||
| 1984 | ||
| 1983 | ||
| 1982 | ||
| 1981 | ||
| 1980 | ||
| 1979 | ||
| 1978 | ||
| 1977 | ||
| 1976 | ||
| 1975 | ||
| 1974 | ||
| 1973 | ||
| 1972 | ||
| 1971 | ||
| 1970 | ||
| 1969 | ||
| 1968 | ||
| 1967 | ||
| 1966 | ||
| 1965 | ||
| 1964 | ||
| 1963 | ||
| 1962 | ||
| 1961 | ||
| 1960 | ||
| 1959 | ||
| 1958 | ||
| 1957 | ||
| 1956 | ||
| 1955 | ||
| 1954 | ||
| 1953 | ||
| 1952 | ||
| 1951 | ||
| 1950 | ||
| 1949 | ||
| 1948 | ||
| 1947 | ||
| 1946 | ||
| 1945 | ||
| 1944 | ||
| 1943 | ||
| 1942 | ||
| 1941 | ||
| 1940 | ||
| 1939 | ||
| 1938 | ||
| 1937 | ||
| 1936 | ||
| 1935 | ||
| 1934 | ||
| 1933 | ||
| 1932 | ||
| 1931 | ||
| 1930 | ||
| 1929 | ||
| 1928 | ||
| 1927 | ||
| 1926 | ||
| 1925 | ||
| 1924 | ||
| 1923 | ||
| 1922 | ||
| 1921 | ||
| 1920 | ||
| 1919 | ||
| 1918 | ||
| 1917 | ||
| 1916 | ||
| 1915 | ||
| 1914 | ||
| 1913 | ||
| 1912 |
| 27 | |
| 23 | |
| 18 | |
| 18 | |
| 8 | |
| 8 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 8 |
|
15/16
14/15
11/12
08/09
07/08
05/06
04/05
03/04
|
|
| 2 | 8 |
|
02/03
01/02
99/00
98/99
95/96
94/95
93/94
92/93
|
|
| 3 | 6 |
|
24/25
22/23
08/09
07/08
05/06
04/05
|
|
| 4 | 6 |
|
94/95
93/94
92/93
91/92
83/84
82/83
|
|
| 5 | 5 |
|
08/09
07/08
05/06
04/05
03/04
|
| 1 | 8 |
|
15/16
14/15
11/12
08/09
07/08
05/06
04/05
03/04
|
|
| 2 | 8 |
|
02/03
01/02
99/00
98/99
95/96
94/95
93/94
92/93
|
|
| 3 | 6 |
|
24/25
22/23
08/09
07/08
05/06
04/05
|
|
| 4 | 6 |
|
94/95
93/94
92/93
91/92
83/84
82/83
|
|
| 5 | 5 |
|
08/09
07/08
05/06
04/05
03/04
|
|
| 6 | 5 |
|
11/12
07/08
02/03
98/99
94/95
|
|
| 7 | 5 |
|
08/09
07/08
05/06
04/05
03/04
|
|
| 8 | 5 |
|
06/07
02/03
01/02
97/98
96/97
|
|
| 9 | 5 |
|
00/01
95/96
94/95
93/94
92/93
|
|
| 10 | 5 |
|
24/25
22/23
20/21
18/19
13/14
|
|
| 11 | 5 |
|
15/16
14/15
11/12
08/09
05/06
|
|
| 12 | 5 |
|
05/06
02/03
01/02
97/98
96/97
|
|
| 13 | 5 |
|
08/09
07/08
05/06
04/05
03/04
|
|
| 14 | 5 |
|
08/09
07/08
05/06
04/05
96/97
|
|
| 15 | 4 |
|
95/96
94/95
93/94
92/93
|
| 2025 | 19 | 18 | |
| 2024 | 24 | 20 |
| 2025 | 19 | 18 | |
| 2024 | 24 | 20 |
| 2022-2026 | 67 | 56 | |
| 2022-2026 | 95 | 47 | |
| 2023-2026 | 59 | 45 |
| 2022-2026 | 102 | |
| 2022-2026 | 98 | |
| 2022-2026 | 95 |
| 2022-2025 | 2 | |
| 2023-2026 | 2 | |
| 2022-2025 | 2 |
|
|
3.46
|
|
|
0.00
|
|
|
2.65
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%35.80
|
|
|
|
%64.20
|
|
|
|
%39.51
|
|
|
|
%33.95
|
|
|
|
%26.54
|
|
|
|
%62.35
|
|
|
|
%37.65
|
|
|
|
%12.96
|
|
|
|
%39.51
|
|
|
|
%32.10
|
|
|
|
%15.43
|
|
|
|
%10.49
|
|
|
|
%8.64
|
|
|
|
%7.41
|
|
|
|
%6.79
|
|
|
|
%6.17
|
|
|
|
%6.17
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%3.70
|
|
|
|
%3.70
|
|
|
|
%3.70
|
|
|
|
%32.72
|
|
|
|
%18.52
|
|
|
|
%13.58
|
|
|
|
%12.96
|
|
|
|
%7.41
|
|
|
|
%4.94
|
|
|
|
%4.32
|
|
|
|
%3.70
|
|
|
|
%1.85
|
|
|
|
%10.89
|
61
|
|
|
%10.18
|
57
|
|
|
%13.21
|
74
|
|
|
%13.93
|
78
|
|
|
%13.21
|
74
|
|
|
%18.75
|
105
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 76 | 30 | 1.7 | 2 | 11.2 | 5.0 | 40.3 | 5.9 | 91.3 | 55.9 | 324.6 | 258.3 | 8.8 | 1.5 | |
| 66 | 35 | 1.8 | - | 10.7 | 4.0 | 43.9 | 5.4 | 78.3 | 52.0 | 383.0 | 312.1 | 7.4 | 2.0 | |
| 55 | 29 | 1.8 | - | 0.4 | 0.2 | 2.0 | 3.8 | 5.0 | 2.6 | 21.1 | 18.1 | 0.5 | - | |
| 52 | 49 | 2.6 | 1 | 10.2 | 4.1 | 38.1 | 6.7 | 87.3 | 56.5 | 373.8 | 303.4 | 8.7 | 1.3 | |
| 49 | 54 | 2.1 | 3 | 11.4 | 4.3 | 31.2 | 4.4 | 74.5 | 45.0 | 296.3 | 218.0 | 11.0 | 1.4 | |
| 43 | 55 | 2.0 | 1 | 11.3 | 3.9 | 35.4 | 4.4 | 72.0 | 38.6 | 299.7 | 227.0 | 8.5 | 1.1 | |
| 42 | 45 | 2.0 | 1 | - | - | - | 1.9 | - | - | - | - | - | - | |
| 41 | 55 | 2.2 | - | 8.5 | 3.4 | 34.0 | 3.7 | 68.8 | 42.6 | 290.0 | 226.1 | 7.4 | 1.7 | |
| 40 | 56 | 1.9 | 1 | 7.9 | 2.8 | 34.0 | 4.6 | 73.3 | 41.5 | 295.1 | 223.6 | 8.1 | 1.7 | |
| 38 | 48 | 2.2 | 2 | 11.4 | 3.5 | 37.3 | 6.0 | 79.8 | 48.0 | 290.3 | 212.7 | 7.7 | 1.4 | |
| 31 | 50 | 2.3 | 3 | 10.8 | 3.4 | 35.4 | 4.8 | 71.6 | 44.4 | 236.0 | 157.3 | 9.9 | 1.1 | |
| 27 | 54 | 2.6 | 3 | 7.3 | 2.4 | 35.1 | 3.2 | 72.0 | 37.5 | 266.4 | 189.5 | 10.0 | 1.6 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gunnar Oddur Haflidason
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 |
Helgi Mikael Jonasson
|
14 | 2 | 4 | 8 | 38 | 1 | 4 | 2.71 | 0.07 | 0.29 |
Twana Khalid Ahmed
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 3.50 | 0.50 | 0.00 |
Elias Ingi Arnason
|
8 | 3 | 2 | 3 | 37 | 3 | 2 | 4.62 | 0.38 | 0.25 |
Einar Ingi Johannsson
|
3 | 1 | 1 | 1 | 13 | 0 | 0 | 4.33 | 0.00 | 0.00 |
Sigurdur Hjortur Thrastarson
|
12 | 8 | 2 | 2 | 40 | 4 | 5 | 3.33 | 0.33 | 0.42 |
Johann Ingi Jonsson
|
15 | 8 | 3 | 4 | 66 | 2 | 6 | 4.40 | 0.13 | 0.40 |
Ivar Orri Kristjansson
|
14 | 8 | 3 | 3 | 56 | 2 | 7 | 4.00 | 0.14 | 0.50 |
Erlendur Eiriksson
|
16 | 5 | 4 | 7 | 65 | 1 | 4 | 4.06 | 0.06 | 0.25 |
Petur Gudmundsson
|
15 | 9 | 2 | 4 | 37 | 2 | 1 | 2.47 | 0.13 | 0.07 |
Arnar Thor Stefansson
|
2 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 | 5.00 | 0.00 | 0.00 |
Gudgeir Einarsson
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 0 | 1 | 3.67 | 0.00 | 0.33 |
Vilhjalmur Alvar Thorarinsson
|
12 | 7 | 2 | 3 | 44 | 1 | 3 | 3.67 | 0.08 | 0.25 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Efsta deild 2023 sezonunda Besta deild 2023 grubunun zirvesinde Vikingur R. bulunuyor: 22 maçta 59 puan. Attığı gol 65, yediği gol 20; averajı 45. Takipçileri Valur (45 puan) ve Breidablik (38 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Vikingur R. (65 gol), en az gol yiyen takımı Vikingur R. (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Vikingur R. yakaladı: son 22 maçta 59 puan. Ligde şu ana kadar toplam 450 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Vikingur R. (30 puan), deplasman tablosunda ise Vikingur R. (29 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Vikingur R., Valur, Breidablik, Stjarnan, Hafnarfjordur, KR. Küme Düşme Turu hattında KA Akureyri, HK Kópavogur, Fylkir, Fram, IBV.
Gol krallığında Emil Atlason (Stjarnan Gardabae) 17 golle önde. Onu Nikolaj Hansen (12) ve Eggert Aron Gudmundsson (12) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.