YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 1, Kadınlar 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Rangers (K) (77 puan), 2. Glasgow City (K) (70 puan), 3. Celtic (K) (60 puan).
Premier Lig 1, Kadınlar 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Rangers (K) (77 puan), 2. Glasgow City (K) (70 puan), 3. Celtic (K) (60 puan).
İskoçya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 27 | 25 | 2 | 0 | 97 - 11 | 86 | 77 | |||
|
2
| 27 | 22 | 4 | 1 | 89 - 13 | 76 | 70 | |||
|
3
| 27 | 19 | 3 | 5 | 85 - 22 | 63 | 60 | |||
|
4
| 27 | 13 | 4 | 10 | 46 - 32 | 14 | 43 | |||
|
5
| 27 | 9 | 2 | 16 | 39 - 69 | -30 | 29 | |||
|
6
| 27 | 6 | 10 | 11 | 28 - 54 | -26 | 28 | |||
|
7
| 27 | 8 | 3 | 16 | 31 - 75 | -44 | 27 | |||
|
8
| 27 | 6 | 2 | 19 | 20 - 66 | -46 | 20 | |||
|
9
| 27 | 4 | 6 | 17 | 29 - 70 | -41 | 18 | |||
|
10
| 27 | 3 | 4 | 20 | 17 - 69 | -52 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 13 | 1 | 0 | 61 - 6 | 55 | 40 | |||
| 2 | 14 | 13 | 1 | 0 | 56 - 6 | 50 | 40 | |||
| 3 | 13 | 9 | 2 | 2 | 43 - 11 | 32 | 29 | |||
| 4 | 13 | 8 | 3 | 2 | 27 - 10 | 17 | 27 | |||
| 5 | 14 | 6 | 2 | 6 | 23 - 27 | -4 | 20 | |||
| 6 | 13 | 5 | 1 | 7 | 20 - 26 | -6 | 16 | |||
| 7 | 14 | 4 | 4 | 6 | 13 - 20 | -7 | 16 | |||
| 8 | 14 | 2 | 3 | 9 | 14 - 31 | -17 | 9 | |||
| 9 | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 - 30 | -20 | 8 | |||
| 10 | 13 | 0 | 1 | 12 | 6 - 41 | -35 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 1 | 0 | 36 - 5 | 31 | 37 | |||
| 2 | 14 | 10 | 1 | 3 | 42 - 11 | 31 | 31 | |||
| 3 | 13 | 9 | 3 | 1 | 33 - 7 | 26 | 30 | |||
| 4 | 14 | 5 | 1 | 8 | 19 - 22 | -3 | 16 | |||
| 5 | 14 | 4 | 1 | 9 | 19 - 43 | -24 | 13 | |||
| 6 | 14 | 3 | 3 | 8 | 11 - 28 | -17 | 12 | |||
| 7 | 13 | 2 | 6 | 5 | 15 - 34 | -19 | 12 | |||
| 8 | 14 | 4 | 0 | 10 | 10 - 36 | -26 | 12 | |||
| 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 15 - 39 | -24 | 9 | |||
| 10 | 13 | 2 | 1 | 10 | 8 - 48 | -40 | 7 |
|
|
3.56
|
|
|
0.00
|
|
|
0.12
|
|
|
%45.93
|
|
|
|
%14.81
|
|
|
|
%39.26
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%41.48
|
|
|
|
%58.52
|
|
|
|
%19.26
|
|
|
|
%31.85
|
|
|
|
%29.63
|
|
|
|
%19.26
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 |
| 8 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 3 |
|
2015
2014
2013
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
25/26
22/23
|
|
| 3 | 3 |
|
2013
2012
2010
|
|
| 4 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
25/26
|
| 1 | 3 |
|
2015
2014
2013
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
25/26
22/23
|
|
| 3 | 3 |
|
2013
2012
2010
|
|
| 4 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 6 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 7 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 8 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 9 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 10 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 11 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 12 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 13 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 14 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 15 | 2 |
|
25/26
25/26
|
| 25/26 | 28 | 30 |
| 25/26 | 28 | 30 |
| 2024-2027 | 62 | 74 | |
| 2023-2027 | 68 | 43 | |
| 2024-2026 | 52 | 42 |
| 2023-2027 | 76 | |
| 2023-2027 | 73 | |
| 2023-2027 | 73 |
| 2025-2026 | 2 | |
| 2023-2027 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 |
|
|
3.56
|
|
|
0.00
|
|
|
0.12
|
|
|
%45.93
|
|
|
|
%14.81
|
|
|
|
%39.26
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%41.48
|
|
|
|
%58.52
|
|
|
|
%19.26
|
|
|
|
%31.85
|
|
|
|
%29.63
|
|
|
|
%19.26
|
|
|
|
%7.41
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%45.93
|
|
|
|
%39.26
|
|
|
|
%14.81
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Korner |
|---|---|---|---|---|
| 97 | 11 | 0.1 | 2.4 | |
| 89 | 13 | 0.0 | 3.2 | |
| 85 | 22 | 0.1 | 0.7 | |
| 46 | 32 | 0.1 | 0.6 | |
| 39 | 69 | 0.1 | 0.1 | |
| 31 | 75 | - | - | |
| 29 | 70 | 0.4 | 0.6 | |
| 28 | 54 | 0.4 | 0.5 | |
| 20 | 66 | - | 0.4 | |
| 17 | 69 | 0.1 | 0.1 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig 1, Kadınlar 21-22 sezonunda zirvede Rangers (K) bulunuyor: 27 maçta 77 puan. Attığı gol 97, yediği gol 11; averajı 86. Takipçileri Glasgow City (K) (70 puan) ve Celtic (K) (60 puan). Sezon karnesi 25 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Rangers (K) (97 gol), en az gol yiyen takımı Rangers (K) (11 gol). Son maçlarda en iyi formu Rangers (K) yakaladı: son 27 maçta 77 puan. Ligde şu ana kadar toplam 481 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Rangers (K) (40 puan), deplasman tablosunda ise Rangers (K) (37 puan).
Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Rangers (K), Glasgow City (K).