YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 1, Kadınlar 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Premier League Women 22/23): 1. Glasgow City (K) (62 puan), 2. Celtic (K) (56 puan), 3. Rangers (K) (55 puan).
Premier Lig 1, Kadınlar 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Premier League Women 22/23): 1. Glasgow City (K) (62 puan), 2. Celtic (K) (56 puan), 3. Rangers (K) (55 puan).
İskoçya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | 20 | 2 | 0 | 94 - 7 | 87 | 62 | |||
2 | 22 | 18 | 2 | 2 | 90 - 4 | 86 | 56 | |||
3 | 22 | 17 | 4 | 1 | 89 - 5 | 84 | 55 | |||
4 | 22 | 12 | 4 | 6 | 33 - 19 | 14 | 40 | |||
5 | 22 | 9 | 5 | 8 | 45 - 34 | 11 | 32 | |||
6 | 22 | 9 | 4 | 9 | 37 - 50 | -13 | 31 | |||
7 | 22 | 8 | 6 | 8 | 28 - 39 | -11 | 30 | |||
8 | 22 | 7 | 5 | 10 | 19 - 38 | -19 | 26 | |||
9 | 22 | 5 | 2 | 15 | 21 - 61 | -40 | 17 | |||
10 | 22 | 4 | 3 | 15 | 20 - 56 | -36 | 15 | |||
11 | 22 | 4 | 1 | 17 | 20 - 74 | -54 | 13 | |||
12 | 22 | 0 | 0 | 22 | 6 - 115 | -109 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 51 - 5 | 46 | 31 | |||
| 2 | 11 | 9 | 2 | 0 | 46 - 1 | 45 | 29 | |||
| 3 | 11 | 9 | 1 | 1 | 50 - 1 | 49 | 28 | |||
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 21 - 7 | 14 | 23 | |||
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 - 21 | -3 | 18 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 10 - 14 | -4 | 15 | |||
| 7 | 11 | 4 | 3 | 4 | 16 - 25 | -9 | 15 | |||
| 8 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 - 14 | 5 | 12 | |||
| 9 | 11 | 3 | 1 | 7 | 11 - 29 | -18 | 10 | |||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 - 30 | -20 | 8 | |||
| 11 | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 - 35 | -24 | 7 | |||
| 12 | 11 | 0 | 0 | 11 | 4 - 53 | -49 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 43 - 2 | 41 | 31 | |||
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 40 - 3 | 37 | 28 | |||
| 3 | 11 | 8 | 2 | 1 | 43 - 4 | 39 | 26 | |||
| 4 | 11 | 6 | 2 | 3 | 26 - 20 | 6 | 20 | |||
| 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 - 12 | 0 | 17 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 - 14 | -2 | 15 | |||
| 7 | 11 | 3 | 4 | 4 | 19 - 29 | -10 | 13 | |||
| 8 | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 - 24 | -15 | 11 | |||
| 9 | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 - 26 | -16 | 7 | |||
| 10 | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 - 32 | -22 | 7 | |||
| 11 | 11 | 2 | 0 | 9 | 9 - 39 | -30 | 6 | |||
| 12 | 11 | 0 | 0 | 11 | 2 - 62 | -60 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | 16 | 6 | 10 | 48 - 51 | -3 | 54 | |||
2 | 32 | 13 | 8 | 11 | 52 - 53 | -1 | 47 | |||
3 | 32 | 9 | 3 | 20 | 39 - 77 | -38 | 30 | |||
4 | 32 | 8 | 5 | 19 | 45 - 76 | -31 | 29 | |||
5 | 32 | 8 | 3 | 21 | 38 - 93 | -55 | 27 | |||
6 | 32 | 0 | 0 | 32 | 9 - 150 | -141 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 8 | 4 | 4 | 28 - 22 | 6 | 28 | |||
| 2 | 16 | 6 | 4 | 6 | 27 - 32 | -5 | 22 | |||
| 3 | 16 | 5 | 2 | 9 | 24 - 37 | -13 | 17 | |||
| 4 | 16 | 5 | 2 | 9 | 19 - 36 | -17 | 17 | |||
| 5 | 16 | 4 | 2 | 10 | 19 - 45 | -26 | 14 | |||
| 6 | 16 | 0 | 0 | 16 | 6 - 70 | -64 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 8 | 2 | 6 | 20 - 29 | -9 | 26 | |||
| 2 | 16 | 7 | 4 | 5 | 25 - 21 | 4 | 25 | |||
| 3 | 16 | 4 | 1 | 11 | 20 - 41 | -21 | 13 | |||
| 4 | 16 | 4 | 1 | 11 | 19 - 48 | -29 | 13 | |||
| 5 | 16 | 3 | 3 | 10 | 21 - 39 | -18 | 12 | |||
| 6 | 16 | 0 | 0 | 16 | 3 - 80 | -77 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | 27 | 2 | 3 | 112 - 18 | 94 | 83 | |||
2 | 32 | 26 | 3 | 3 | 115 - 11 | 104 | 81 | |||
3 | 32 | 24 | 6 | 2 | 111 - 9 | 102 | 78 | |||
4 | 32 | 14 | 7 | 11 | 39 - 42 | -3 | 49 | |||
5 | 32 | 11 | 6 | 15 | 54 - 51 | 3 | 39 | |||
6 | 32 | 9 | 5 | 18 | 42 - 73 | -31 | 32 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 13 | 1 | 2 | 60 - 3 | 57 | 40 | |||
| 2 | 16 | 13 | 1 | 2 | 61 - 13 | 48 | 40 | |||
| 3 | 16 | 11 | 4 | 1 | 53 - 4 | 49 | 37 | |||
| 4 | 16 | 8 | 3 | 5 | 24 - 23 | 1 | 27 | |||
| 5 | 16 | 6 | 0 | 10 | 20 - 33 | -13 | 18 | |||
| 6 | 16 | 4 | 4 | 8 | 24 - 21 | 3 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 14 | 1 | 1 | 51 - 5 | 46 | 43 | |||
| 2 | 16 | 13 | 2 | 1 | 58 - 5 | 53 | 41 | |||
| 3 | 16 | 13 | 2 | 1 | 55 - 8 | 47 | 41 | |||
| 4 | 16 | 7 | 2 | 7 | 30 - 30 | 0 | 23 | |||
| 5 | 16 | 6 | 4 | 6 | 15 - 19 | -4 | 22 | |||
| 6 | 16 | 3 | 5 | 8 | 22 - 40 | -18 | 14 |
|
|
3.66
|
|
|
0.00
|
|
|
0.19
|
|
|
%43.52
|
|
|
|
%13.99
|
|
|
|
%42.49
|
|
|
|
%34.20
|
|
|
|
%65.80
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%97.93
|
|
|
|
%2.07
|
|
|
|
%40.41
|
|
|
|
%59.59
|
|
|
|
%15.03
|
|
|
|
%40.93
|
|
|
|
%23.32
|
|
|
|
%20.73
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 |
| 8 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 3 |
|
2015
2014
2013
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
25/26
22/23
|
|
| 3 | 3 |
|
2013
2012
2010
|
|
| 4 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
25/26
|
| 1 | 3 |
|
2015
2014
2013
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
25/26
22/23
|
|
| 3 | 3 |
|
2013
2012
2010
|
|
| 4 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 6 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 7 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 8 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 9 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 10 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 11 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 12 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 13 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 14 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 15 | 2 |
|
25/26
25/26
|
| 25/26 | 28 | 30 |
| 25/26 | 28 | 30 |
| 2024-2027 | 62 | 74 | |
| 2023-2027 | 68 | 43 | |
| 2024-2026 | 52 | 42 |
| 2023-2027 | 76 | |
| 2023-2027 | 73 | |
| 2023-2027 | 73 |
| 2025-2026 | 2 | |
| 2023-2027 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 |
|
|
3.66
|
|
|
0.00
|
|
|
0.19
|
|
|
%43.52
|
|
|
|
%13.99
|
|
|
|
%42.49
|
|
|
|
%34.20
|
|
|
|
%65.80
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%97.93
|
|
|
|
%2.07
|
|
|
|
%40.41
|
|
|
|
%59.59
|
|
|
|
%15.03
|
|
|
|
%40.93
|
|
|
|
%23.32
|
|
|
|
%20.73
|
|
|
|
%7.77
|
|
|
|
%7.77
|
|
|
|
%7.25
|
|
|
|
%6.74
|
|
|
|
%5.70
|
|
|
|
%5.70
|
|
|
|
%5.18
|
|
|
|
%4.15
|
|
|
|
%3.63
|
|
|
|
%3.63
|
|
|
|
%43.52
|
|
|
|
%40.41
|
|
|
|
%13.99
|
|
|
|
%2.07
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 115 | 11 | 0.4 | - | 3.5 | 1.6 | 14.6 | 2.5 | 0.8 | |
| 112 | 18 | 0.5 | - | 2.9 | 1.2 | 8.4 | 4.5 | 0.4 | |
| 111 | 9 | 0.3 | - | 2.6 | 0.9 | 9.0 | 2.3 | 0.2 | |
| 54 | 51 | 0.2 | - | 0.0 | - | - | 0.8 | 0.0 | |
| 52 | 53 | - | - | - | - | - | 0.0 | - | |
| 48 | 51 | 0.0 | - | - | - | - | 0.0 | - | |
| 45 | 76 | 0.1 | 1 | - | - | 0.7 | 0.1 | 0.0 | |
| 42 | 73 | 0.5 | - | 0.0 | - | - | 1.1 | - | |
| 40 | 94 | 0.1 | - | - | - | - | 0.4 | - | |
| 39 | 42 | 0.1 | 1 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | 0.2 | - | |
| 39 | 77 | 0.0 | - | 0.1 | - | 0.7 | 0.2 | 0.0 | |
| 9 | 150 | - | - | - | - | - | 0.1 | - | |
| 1 | 2 | - | - | - | - | - | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig 1, Kadınlar 22-23 sezonunda Premier League Women 22/23 grubunun zirvesinde Glasgow City (K) bulunuyor: 22 maçta 62 puan. Attığı gol 94, yediği gol 7; averajı 87. Takipçileri Celtic (K) (56 puan) ve Rangers (K) (55 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Glasgow City (K) (94 gol), en az gol yiyen takımı Celtic (K) (4 gol). Son maçlarda en iyi formu Glasgow City (K) yakaladı: son 22 maçta 62 puan. Ligde şu ana kadar toplam 502 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Glasgow City (K) (31 puan), deplasman tablosunda ise Glasgow City (K) (31 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Glasgow City (K), Celtic (K), Rangers (K), Hearts (K), Hibernian LFC (K), Partick Thistle (K). Küme Düşme Turu hattında Motherwell (K), Spartans (K), Dundee United (K), Aberdeen (K), Hamilton (K), Glasgow (K).