Lig 1 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Dunfermline (81 puan), 2. Falkirk (67 puan), 3. Airdrieonians (60 puan).

Lig 1 22-23

Lig 1
Tüm Ligler
Search
İskoçya
36. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
22. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
27. Hafta
28. Hafta
29. Hafta
30. Hafta
31. Hafta
32. Hafta
33. Hafta
34. Hafta
35. Hafta
36. Hafta
Takvim 22/23
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Lig 1 maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
362312163 - 214281
2
361910770 - 393167
3
361791082 - 513160
4
361761356 - 47957
5
361661459 - 59054
6
361561560 - 55551
7
361391450 - 55-548
8
3610101639 - 54-1540
9
36592235 - 68-3324
10
36372619 - 84-6516
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 18108030 - 102038
2 18105338 - 172135
3 18103550 - 272333
4 18102631 - 23832
5 1885531 - 26529
6 1892730 - 25529
7 1874721 - 18325
8 1873828 - 30-224
9 1846823 - 32-918
10 18341110 - 33-2313
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 18134133 - 112243
2 1895432 - 221032
3 1876532 - 24827
4 1883732 - 25727
5 1874725 - 24125
6 1874729 - 34-525
7 1854919 - 29-1019
8 1836918 - 36-1815
9 18131412 - 36-246
10 1803159 - 51-423
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Gol Krallığı
Gol Krallığı
Oyuncu Maç Gol
4 3
9 3
5 2
2 2
8 2
Asist Krallığı
Asist Krallığı
Oyuncu Maç Asist
9 3
8 2
5 1
6 1
10 1
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.95
Korner
0.00
Sarı Kart
0.36
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%43.01
80
X
%23.66
44
2
%33.33
62
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%44.09
82
Üst
%55.91
104
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%31.72
59
X
%42.47
79
2
%25.81
48
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%51.61
96
KG Yok
%48.39
90
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.82
35
2-3 Gol
%46.77
87
4-5 Gol
%24.73
46
6+ Gol
%9.68
18
Fikstür
Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026
2024-2025
2023-2024 John McGlynn
2022-2023
2021-2022 Paul Hartley
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026
2024-2025
2023-2024 John McGlynn
2022-2023
2021-2022 Paul Hartley
2020-2021
2018-2019 Dick Campbell
2017-2018
Ayr logosu
Ayr
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014 Ally McCoist
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009 John McGlynn
2006-2007
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1998-1999
1997-1998
1996-1997
Ayr logosu
Ayr
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
1989-1990
1987-1988
Ayr logosu
Ayr
1986-1987
1985-1986
1984-1985
1983-1984
1982-1983
1981-1982
1980-1981
1979-1980
1978-1979
1977-1978
1976-1977
1950-1951
1948-1949
1946-1947
1928-1929
1924-1925
1903-1904
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 2
Arbroath logosu
24/25 18/19
2 2
19/20 17/18
3 2
Arbroath logosu Falkirk logosu
24/25 23/24
4 2
Arbroath logosu
24/25 18/19
5 1
Arbroath logosu
24/25
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 2
Arbroath logosu
24/25 18/19
2 2
19/20 17/18
3 2
Arbroath logosu Falkirk logosu
24/25 23/24
4 2
Arbroath logosu
24/25 18/19
5 1
Arbroath logosu
24/25
6 1
Arbroath logosu
24/25
7 1
Inverness logosu
25/26
8 1
Arbroath logosu
24/25
9 1
Falkirk logosu
23/24
10 1
Inverness logosu
25/26
11 1
Arbroath logosu
24/25
12 1
Inverness logosu
25/26
13 1
Inverness logosu
25/26
14 1
Falkirk logosu
23/24
15 1
Arbroath logosu
18/19
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 37 23
24/25 31 13
Gol Kralları — Tümü
25/26 37 23
24/25 31 13
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2023-2027 71 30
2022-2027 101 24
2025-2026 37 23
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2022-2027 101
2022-2027 95
2023-2027 93
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2025 2
2022-2026 1
2022-2026 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.95
Korner
0.00
Sarı Kart
0.36
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%43.01
80
X
%23.66
44
2
%33.33
62
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%44.09
82
Üst
%55.91
104
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%31.72
59
X
%42.47
79
2
%25.81
48
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%51.61
96
KG Yok
%48.39
90
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.82
35
2-3 Gol
%46.77
87
4-5 Gol
%24.73
46
6+ Gol
%9.68
18
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%10.75
20
1-0
%9.14
17
1-2
%7.53
14
2-0
%7.53
14
2-1
%7.53
14
0-2
%6.99
13
0-0
%6.45
12
1-3
%4.84
9
2-2
%4.30
8
3-0
%3.76
7
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%23.66
44
2/2
%18.82
35
X/1
%18.82
35
X/X
%12.37
23
X/2
%11.29
21
2/X
%6.45
12
1/X
%4.84
9
1/2
%3.23
6
2/1
%0.54
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%4.19
23
16-30
%4.92
27
31-45
%5.46
30
46-60
%6.01
33
61-75
%7.10
39
76-90
%7.65
42
90+
%1.28
7
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak Faul Faul
82 51 0.0 - - - - 0.2 - - -
70 39 - - - - - - - - -
63 21 - - - - - - - - -
60 55 - - - - - - - - -
59 59 0.0 - - - - 0.2 - - -
56 47 - - - - - - - - -
50 55 0.4 2 2.7 1.2 10.9 1.6 23.7 13.3 3.0
39 74 0.6 2 2.7 1.2 13.8 1.9 29.3 16.2 3.2
39 54 - - - - - - - - -
19 84 0.6 - 2.1 0.9 9.4 0.9 20.0 10.3 2.6
11 2 0.2 - 3.8 1.8 29.3 2.2 53.5 28.2 1.0
1 2 2.0 1 14.0 6.0 50.0 3.0 105.5 63.0 7.0
- 6 - - - - - - - - -

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Lig 1 22-23 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Lig 1 22-23 sezonunda zirvede Dunfermline bulunuyor: 36 maçta 81 puan. Attığı gol 63, yediği gol 21; averajı 42. Takipçileri Falkirk (67 puan) ve Airdrieonians (60 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 12 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Airdrieonians (82 gol), en az gol yiyen takımı Dunfermline (21 gol). Son maçlarda en iyi formu Dunfermline yakaladı: son 36 maçta 81 puan. Ligde şu ana kadar toplam 533 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Dunfermline (38 puan), deplasman tablosunda ise Dunfermline (43 puan).

Yükselme hattında Dunfermline. Yükselme Play-off hattında Falkirk, Airdrieonians, Alloa. Küme Düşme Play-off hattında Clyde. Küme Düşme hattında Peterhead.

Gol krallığında Matthew Wright (Montrose) 3 golle önde. Onu Oliver McDonald (3) ve Paul Watson (2) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı

Ofsayt UYGULAMASI Lig 1 maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut