Birinci Lig 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Cork City (67 puan), 2. UC Dublin (47 puan), 3. Bray Wanderers (43 puan).

Birinci Lig 2026

Birinci Lig
Tüm Ligler
Search
İrlanda
Takvim 2026
2026
2025
2024
2023
2022
2021
Birinci Lig maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
29214461 - 253667
2
291451052 - 371547
3
291271057 - 431443
4
291181041 - 38341
5
291251234 - 40-641
6
291091038 - 35339
7
291071230 - 34-437
8
29971332 - 43-1134
9
29791329 - 44-1530
10
29571726 - 61-3522
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 15130238 - 142439
2 1494138 - 162231
3 15101433 - 171631
4 1585222 - 13929
5 1576219 - 14527
6 1482423 - 131026
7 1473419 - 18124
8 1565420 - 14623
9 1454517 - 16119
10 1444613 - 23-1016
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 1484223 - 111228
2 1460814 - 26-1218
3 1444619 - 20-116
4 1536618 - 25-715
5 1533919 - 27-812
6 1525812 - 28-1611
7 1424816 - 22-610
8 14311011 - 20-910
9 1524913 - 25-1210
10 15131113 - 38-256
Yükselme
Yükselme Play-off
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.76
Korner
9.24
Sarı Kart
4.81
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%53.10
77
X
%23.45
34
2
%23.45
34
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%45.52
66
Üst
%54.48
79
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%36.55
53
X
%35.86
52
2
%27.59
40
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.41
76
KG Yok
%47.59
69
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%23.45
34
2-3 Gol
%48.28
70
4-5 Gol
%22.07
32
6+ Gol
%6.21
9
Fikstür
30. Hafta
Fikstür
Birinci Lig Skor Anketi
En Popüler İY Skorları
0-0 %26
1-0 %24
0-1 %18
En Popüler MS Skorları
1-1 %13
2-1 %11
1-2 %9
Son 30 günde 2961 kişi 132269 ankete katıldı.
Oy Ver

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 35 5
2024 6 7
2023 3 0
2023 4 0
2023 9 0
Gol Kralları — Tümü
2025 35 5
2024 6 7
2023 3 0
2023 4 0
2023 9 0
2023 12 0
2023 7 0
2023 8 0
2023 5 0
2023 7 0
2023 12 0
2023 15 0
2023 5 0
2023 14 0
2023 5 0
2023 2 0
2023 12 0
2023 17 0
2023 15 0
2023 2 0
2023 10 0
2023 3 0
2023 6 0
2023 8 0
2023 8 0
2023 7 0
2023 7 0
2023 5 0
2023 11 0
2023 1 0
2023 7 0
2023 4 0
2023 11 0
2023 4 0
2023 8 0
2023 4 0
2023 5 0
2023 16 0
2023 4 0
2023 1 0
2023 6 0
2023 8 0
2023 8 0
2023 3 0
2023 6 0
2023 2 0
2023 9 0
2023 7 0
2023 6 0
2023 6 0
2023 6 0
2023 4 0
2023 11 0
2023 13 0
2023 3 0
2023 3 0
2023 3 0
2023 4 0
2023 4 0
2023 16 0
2023 18 0
2023 9 0
2023 3 0
2023 6 0
2023 2 0
2023 6 0
2023 1 0
2023 12 0
2023 15 0
2023 5 0
2023 7 0
2023 6 0
2023 7 0
2023 11 0
2023 10 0
2023 7 0
2023 8 0
2023 9 0
2023 9 0
2023 12 0
2023 2 0
2023 7 0
2023 2 0
2023 12 0
2023 3 0
2023 17 0
2023 4 0
2023 2 0
2023 9 0
2023 8 0
2023 9 0
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2026 27 17
2024-2026 34 15
2025-2026 40 11
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2026 95
2024-2026 93
2023-2026 90
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2026 1
2024-2026 1
2024-2026 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.76
Korner
9.24
Sarı Kart
4.81
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%53.10
77
X
%23.45
34
2
%23.45
34
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%45.52
66
Üst
%54.48
79
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%36.55
53
X
%35.86
52
2
%27.59
40
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.41
76
KG Yok
%47.59
69
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%23.45
34
2-3 Gol
%48.28
70
4-5 Gol
%22.07
32
6+ Gol
%6.21
9
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
2-1
%15.86
23
1-0
%10.34
15
2-0
%9.66
14
1-1
%8.97
13
2-2
%8.28
12
0-1
%6.90
10
0-0
%6.21
9
1-2
%6.21
9
0-2
%3.45
5
3-1
%3.45
5
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%32.41
47
X/1
%14.48
21
2/2
%13.79
20
X/X
%12.41
18
X/2
%8.97
13
2/X
%7.59
11
2/1
%6.21
9
1/X
%3.45
5
1/2
%0.69
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%14.75
59
16-30
%13.00
52
31-45
%13.50
54
46-60
%16.75
67
61-75
%17.50
70
76-90
%23.75
95
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Taç Taç Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
61 25 2.2 - 13.9 6.3 75B € 55.8 7.1 - 119.3 76.7
57 43 2.6 3 12.1 5.0 75B € 52.7 4.8 - 104.8 62.5
52 37 1.8 2 10.9 4.7 100B € 54.2 5.1 0.7 104.8 56.1
41 38 2.5 3 7.9 3.8 75B € 49.4 4.3 0.6 105.9 58.4
38 35 2.3 4 8.3 3.6 75B € 47.1 3.6 0.9 93.2 49.4
34 40 2.4 1 7.8 3.5 175B € 49.4 4.4 - 106.6 57.6
32 43 2.5 4 9.4 4.1 75B € 49.8 3.7 - 106.4 57.3
30 34 2.7 2 9.3 3.9 50B € 49.4 5.4 1.0 108.8 65.0
29 44 2.1 2 8.6 3.3 125B € 44.6 4.2 - 98.6 49.9
26 61 3.0 6 7.8 3.0 325B € 44.1 3.4 - 92.7 48.9

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Birinci Lig 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Birinci Lig 2026 sezonunda zirvede Cork City bulunuyor: 29 maçta 67 puan. Attığı gol 61, yediği gol 25; averajı 36. Takipçileri UC Dublin (47 puan) ve Bray Wanderers (43 puan). Sezon karnesi 21 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Cork City (61 gol), en az gol yiyen takımı Cork City (25 gol). Son maçlarda en iyi formu Cork City yakaladı: son 29 maçta 67 puan. Ligde şu ana kadar toplam 400 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Cork City (39 puan), deplasman tablosunda ise Cork City (28 puan).

Yükselme hattında Cork City. Yükselme Play-off hattında UC Dublin, Bray Wanderers, Longford, Cobh Ramblers.

Gol krallığında Ruairi Keating (Cork City FC) 12 golle önde. Onu Hans Mpongo (11) ve Ben Mccormack (10) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı