YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kadınlar Championship 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Birmingham (K) (44 puan), 2. C. Palace (K) (44 puan), 3. Charlton (K) (42 puan).
Kadınlar Championship 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Birmingham (K) (44 puan), 2. C. Palace (K) (44 puan), 3. Charlton (K) (42 puan).
İngiltere
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 14 | 2 | 6 | 46 - 24 | 22 | 44 | |||
|
2
| 22 | 13 | 5 | 4 | 44 - 26 | 18 | 44 | |||
|
3
| 22 | 12 | 6 | 4 | 31 - 21 | 10 | 42 | |||
|
4
| 22 | 11 | 4 | 7 | 47 - 31 | 16 | 37 | |||
|
5
| 22 | 10 | 5 | 7 | 44 - 26 | 18 | 35 | |||
|
6
| 22 | 8 | 9 | 5 | 32 - 25 | 7 | 33 | |||
|
7
| 22 | 9 | 3 | 10 | 27 - 35 | -8 | 30 | |||
|
8
| 22 | 6 | 6 | 10 | 28 - 35 | -7 | 24 | |||
|
9
| 22 | 6 | 5 | 11 | 26 - 42 | -16 | 23 | |||
|
10
| 22 | 5 | 7 | 10 | 27 - 35 | -8 | 22 | |||
|
11
| 22 | 4 | 6 | 12 | 21 - 43 | -22 | 18 | |||
|
12
| 22 | 4 | 2 | 16 | 23 - 53 | -30 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 3 | 1 | 28 - 13 | 15 | 24 | |||
| 2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 15 - 10 | 5 | 23 | |||
| 3 | 11 | 7 | 0 | 4 | 25 - 11 | 14 | 21 | |||
| 4 | 11 | 7 | 0 | 4 | 27 - 16 | 11 | 21 | |||
| 5 | 11 | 4 | 5 | 2 | 13 - 8 | 5 | 17 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 - 14 | 9 | 15 | |||
| 7 | 11 | 3 | 6 | 2 | 16 - 13 | 3 | 15 | |||
| 8 | 11 | 5 | 0 | 6 | 16 - 19 | -3 | 15 | |||
| 9 | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 - 20 | -4 | 14 | |||
| 10 | 11 | 3 | 4 | 4 | 15 - 18 | -3 | 13 | |||
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 - 19 | -9 | 12 | |||
| 12 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 - 21 | -11 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 - 8 | 11 | 23 | |||
| 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 - 12 | 9 | 20 | |||
| 3 | 11 | 6 | 2 | 3 | 16 - 13 | 3 | 20 | |||
| 4 | 11 | 5 | 4 | 2 | 16 - 11 | 5 | 19 | |||
| 5 | 11 | 4 | 4 | 3 | 22 - 20 | 2 | 16 | |||
| 6 | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 - 17 | 2 | 16 | |||
| 7 | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 - 16 | -5 | 15 | |||
| 8 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 - 17 | -4 | 11 | |||
| 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 - 22 | -12 | 9 | |||
| 10 | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 - 22 | -11 | 7 | |||
| 11 | 11 | 1 | 3 | 7 | 11 - 24 | -13 | 6 | |||
| 12 | 11 | 2 | 0 | 9 | 13 - 32 | -19 | 6 |
| 20 | 8 | |
| 20 | 8 | |
| 19 | 7 | |
| 21 | 7 | |
| 20 | 7 |
| 19 | 6 | |
| 21 | 5 | |
| 21 | 4 | |
| 20 | 4 | |
| 21 | 4 |
|
|
2.98
|
|
|
9.18
|
|
|
2.64
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%23.81
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%41.27
|
|
|
|
%58.73
|
|
|
|
%36.51
|
|
|
|
%37.30
|
|
|
|
%26.19
|
|
|
|
%62.70
|
|
|
|
%37.30
|
|
|
|
%17.46
|
|
|
|
%52.38
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%8.73
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 |
| 3 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 2 |
|
23/24
20/21
|
|
| 2 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 3 | 2 |
|
24/25
20/21
|
|
| 4 | 1 |
|
22/23
|
|
| 5 | 1 |
|
25/26
|
| 1 | 2 |
|
23/24
20/21
|
|
| 2 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 3 | 2 |
|
24/25
20/21
|
|
| 4 | 1 |
|
22/23
|
|
| 5 | 1 |
|
25/26
|
|
| 6 | 1 |
|
23/24
|
|
| 7 | 1 |
|
23/24
|
|
| 8 | 1 |
|
25/26
|
|
| 9 | 1 |
|
20/21
|
|
| 10 | 1 |
|
25/26
|
|
| 11 | 1 |
|
25/26
|
|
| 12 | 1 |
|
24/25
|
|
| 13 | 1 |
|
24/25
|
|
| 14 | 1 |
|
24/25
|
|
| 15 | 1 |
|
24/25
|
| 25/26 | 20 | 8 | |
| 25/26 | 20 | 8 | |
| 25/26 | 21 | 8 |
| 25/26 | 20 | 8 | |
| 25/26 | 20 | 8 | |
| 25/26 | 21 | 8 |
| 2024-2026 | 39 | 19 | |
| 2023-2025 | 16 | 15 | |
| 2024-2026 | 40 | 11 |
| 2023-2026 | 43 | |
| 2023-2026 | 41 | |
| 2024-2026 | 41 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2023-2026 | 1 |
|
|
2.98
|
|
|
9.18
|
|
|
2.64
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%23.81
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%41.27
|
|
|
|
%58.73
|
|
|
|
%36.51
|
|
|
|
%37.30
|
|
|
|
%26.19
|
|
|
|
%62.70
|
|
|
|
%37.30
|
|
|
|
%17.46
|
|
|
|
%52.38
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%8.73
|
|
|
|
%15.08
|
|
|
|
%13.49
|
|
|
|
%10.32
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%3.97
|
|
|
|
%3.17
|
|
|
|
%3.17
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%20.63
|
|
|
|
%15.08
|
|
|
|
%13.49
|
|
|
|
%8.73
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%3.97
|
|
|
|
%3.97
|
|
|
|
%1.59
|
|
|
|
%13.83
|
52
|
|
|
%14.89
|
56
|
|
|
%17.02
|
64
|
|
|
%17.02
|
64
|
|
|
%9.84
|
37
|
|
|
%26.06
|
98
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | 24 | 0.8 | - | 19.3 | 6.8 | 57.4 | 6.7 | 88.3 | 54.3 | 436.9 | 338.2 | 9.2 | 3.0 | |
| 43 | 31 | 1.5 | 3 | 13.4 | 4.9 | 48.8 | 4.4 | 70.7 | 38.9 | 358.6 | 271.6 | 10.0 | 1.6 | |
| 41 | 26 | 1.3 | - | 11.2 | 4.6 | 48.5 | 4.9 | 86.4 | 47.3 | 343.0 | 249.2 | 10.2 | 2.0 | |
| 38 | 25 | 1.7 | - | 14.8 | 4.8 | 54.3 | 5.6 | 91.0 | 52.7 | 388.6 | 291.4 | 9.5 | 2.1 | |
| 32 | 24 | 1.2 | - | 12.3 | 4.3 | 50.4 | 4.0 | 81.3 | 38.6 | 452.2 | 352.0 | 7.3 | 2.4 | |
| 31 | 19 | 1.4 | 1 | 10.9 | 4.0 | 47.7 | 5.0 | 86.3 | 49.8 | 286.7 | 195.9 | 9.8 | 1.8 | |
| 27 | 33 | 1.4 | 1 | 11.5 | 3.6 | 45.4 | 5.3 | 78.5 | 44.2 | 274.0 | 178.6 | 10.9 | 1.5 | |
| 27 | 32 | 1.3 | 2 | 13.3 | 5.1 | 55.6 | 4.9 | 94.1 | 50.5 | 478.5 | 381.9 | 9.0 | 2.3 | |
| 26 | 35 | 1.2 | - | 8.4 | 3.4 | 45.5 | 3.6 | 77.3 | 34.9 | 329.8 | 227.6 | 9.4 | 1.8 | |
| 24 | 41 | 1.2 | 1 | 9.7 | 2.9 | 41.3 | 3.0 | 64.8 | 32.1 | 263.2 | 165.0 | 8.8 | 1.0 | |
| 22 | 47 | 1.8 | 3 | 7.2 | 3.3 | 44.7 | 2.8 | 70.6 | 35.3 | 272.0 | 179.0 | 9.7 | 1.0 | |
| 21 | 39 | 1.2 | 1 | 10.1 | 3.7 | 41.4 | 4.4 | 77.1 | 46.4 | 315.0 | 229.5 | 7.7 | 1.8 |
Kadınlar Championship 25-26 sezonunda zirvede Birmingham (K) bulunuyor: 22 maçta 44 puan. Attığı gol 46, yediği gol 24; averajı 22. Takipçileri C. Palace (K) (44 puan) ve Charlton (K) (42 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Bristol City (K) (47 gol), en az gol yiyen takımı Charlton (K) (21 gol). Son maçlarda en iyi formu Birmingham (K) yakaladı: son 22 maçta 44 puan. Ligde şu ana kadar toplam 396 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra C. Palace (K) (24 puan), deplasman tablosunda ise Birmingham (K) (23 puan).
Yükselme hattında Birmingham (K), C. Palace (K). Yükselme Play-off hattında Charlton (K). Küme Düşme hattında Sheffield Utd (K), Portsmouth (K).
Gol krallığında Abbie Larkin (Crystal Palace (K)) 8 golle önde. Onu Lexi Lloyd-Smith (8) ve Megan Hornby (7) izliyor.