YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FA Lig Kupası 2014 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Group A): 1. United City (18 puan), 2. Meralco Manila (15 puan), 3. Stallion FC (10 puan).
FA Lig Kupası 2014 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Group A): 1. United City (18 puan), 2. Meralco Manila (15 puan), 3. Stallion FC (10 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 - 4 | 14 | 18 | |||
2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 - 9 | 8 | 15 | |||
3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 - 15 | 0 | 10 | |||
4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 - 16 | -1 | 9 | |||
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 - 16 | -6 | 5 | |||
6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 13 - 16 | -3 | 4 | |||
7 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 - 19 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 - 6 | 6 | 9 | |||
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 9 | |||
| 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 6 | |||
| 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 - 8 | 0 | 4 | |||
| 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 9 | -4 | 3 | |||
| 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 - 8 | -2 | 1 | |||
| 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 - 11 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 2 | 9 | 9 | |||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 - 7 | 3 | 6 | |||
| 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 6 | |||
| 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 11 - 11 | 0 | 4 | |||
| 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 8 | -1 | 3 | |||
| 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 8 | -6 | 1 | |||
| 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 8 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 28 - 4 | 24 | 16 | |||
2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 31 - 2 | 29 | 15 | |||
3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 - 5 | 6 | 10 | |||
4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 25 - 21 | 4 | 8 | |||
5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 11 | -5 | 7 | |||
6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 - 15 | -10 | 4 | |||
7 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 - 52 | -48 | 0 |
|
|
4.66
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%80.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%28.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
4.66
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%80.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%28.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%46.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Piyasa Değeri | Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 37 | 5 | 1.7 | - | - | 7.0 | |
| 29 | 6 | 1.7 | 1 | 1.2Mn € | 5.1 | |
| 26 | 7 | 0.9 | 1 | 275B € | 4.7 | |
| 23 | 14 | 1.6 | - | 110B € | 5.0 | |
| 20 | 23 | 1.4 | - | - | 3.4 | |
| 16 | 18 | 1.4 | - | 1.2Mn € | 3.1 | |
| 13 | 16 | 1.5 | - | - | 3.8 | |
| 11 | 8 | 1.6 | 2 | - | 2.3 | |
| 10 | 16 | 1.2 | - | - | 3.7 | |
| 7 | 19 | 1.2 | 1 | 460B € | 2.2 | |
| 6 | 11 | 1.7 | - | - | 2.8 | |
| 6 | 23 | 1.0 | - | - | 2.8 | |
| 5 | 15 | 1.2 | - | - | 0.8 | |
| 4 | 32 | 1.6 | - | - | 1.6 |
FA Lig Kupası 2014 sezonunda Group A grubunun zirvesinde United City bulunuyor: 6 maçta 18 puan. Attığı gol 18, yediği gol 4; averajı 14. Takipçileri Meralco Manila (15 puan) ve Stallion FC (10 puan). Sezon karnesi 6 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 7 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı United City (18 gol), en az gol yiyen takımı United City (4 gol). Son maçlarda en iyi formu United City yakaladı: son 6 maçta 18 puan. Ligde şu ana kadar toplam 95 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Meralco Manila (9 puan), deplasman tablosunda ise United City (9 puan).
Play-off hattında United City, Meralco Manila, Stallion FC, Pachango Diliman FC.