YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. deild 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Fuglafjordur (56 puan), 2. Vikingur Gota II (55 puan), 3. TB Tvoeroyri (52 puan).
1. deild 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Fuglafjordur (56 puan), 2. Vikingur Gota II (55 puan), 3. TB Tvoeroyri (52 puan).
Faroe Adaları
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 27 | 17 | 5 | 5 | 57 - 33 | 24 | 56 | |||
|
2
| 27 | 17 | 4 | 6 | 81 - 40 | 41 | 55 | |||
|
3
| 27 | 16 | 4 | 7 | 69 - 39 | 30 | 52 | |||
|
4
| 27 | 16 | 4 | 7 | 54 - 30 | 24 | 52 | |||
|
5
| 27 | 15 | 1 | 11 | 65 - 41 | 24 | 46 | |||
|
6
| 27 | 13 | 3 | 11 | 46 - 42 | 4 | 42 | |||
|
7
| 27 | 10 | 3 | 14 | 45 - 59 | -14 | 33 | |||
|
8
| 27 | 7 | 6 | 14 | 44 - 62 | -18 | 27 | |||
|
9
| 27 | 3 | 6 | 18 | 31 - 92 | -61 | 15 | |||
|
10
| 27 | 2 | 2 | 23 | 25 - 79 | -54 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 31 - 8 | 23 | 32 | |||
| 2 | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 - 19 | 14 | 29 | |||
| 3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 34 - 16 | 18 | 28 | |||
| 4 | 13 | 8 | 2 | 3 | 35 - 17 | 18 | 26 | |||
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 27 - 15 | 12 | 26 | |||
| 6 | 14 | 6 | 2 | 6 | 24 - 27 | -3 | 20 | |||
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 31 - 21 | 10 | 19 | |||
| 8 | 14 | 4 | 3 | 7 | 24 - 27 | -3 | 15 | |||
| 9 | 14 | 1 | 4 | 9 | 18 - 45 | -27 | 7 | |||
| 10 | 13 | 1 | 0 | 12 | 20 - 45 | -25 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 3 | 3 | 47 - 24 | 23 | 27 | |||
| 2 | 14 | 9 | 0 | 5 | 34 - 20 | 14 | 27 | |||
| 3 | 13 | 8 | 3 | 2 | 24 - 14 | 10 | 27 | |||
| 4 | 14 | 8 | 2 | 4 | 34 - 22 | 12 | 26 | |||
| 5 | 14 | 6 | 2 | 6 | 23 - 22 | 1 | 20 | |||
| 6 | 13 | 5 | 1 | 7 | 19 - 27 | -8 | 16 | |||
| 7 | 13 | 4 | 1 | 8 | 21 - 32 | -11 | 13 | |||
| 8 | 13 | 3 | 3 | 7 | 20 - 35 | -15 | 12 | |||
| 9 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 - 47 | -34 | 8 | |||
| 10 | 14 | 1 | 2 | 11 | 5 - 34 | -29 | 5 |
|
|
3.83
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.93
|
|
|
|
%14.07
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%73.33
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%60.74
|
|
|
|
%39.26
|
|
|
|
%11.85
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%36.30
|
|
|
|
%18.52
|
|
| 2025-2025 | 5 | 2 | |
| 2025-2025 | 8 | 1 | |
| 2025-2025 | 7 | 1 |
| 2025-2025 | 11 | |
| 2025-2025 | 11 | |
| 2025-2025 | 11 |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
3.83
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.93
|
|
|
|
%14.07
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%73.33
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%60.74
|
|
|
|
%39.26
|
|
|
|
%11.85
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%36.30
|
|
|
|
%18.52
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%45.93
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%14.07
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 81 | 40 | 0.3 | - | 0.2 | |
| 69 | 39 | 0.0 | - | 0.6 | |
| 65 | 41 | 0.3 | - | 1.7 | |
| 54 | 33 | 0.1 | - | 0.3 | |
| 54 | 30 | 0.1 | - | 0.2 | |
| 46 | 42 | 0.4 | - | 0.4 | |
| 45 | 59 | 0.6 | 1 | 2.0 | |
| 44 | 62 | 0.6 | - | 1.9 | |
| 31 | 92 | 0.6 | 1 | 1.1 | |
| 25 | 76 | 0.2 | 1 | 0.7 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. deild 2022 sezonunda zirvede Fuglafjordur bulunuyor: 27 maçta 56 puan. Attığı gol 57, yediği gol 33; averajı 24. Takipçileri Vikingur Gota II (55 puan) ve TB Tvoeroyri (52 puan). Sezon karnesi 17 galibiyet, 5 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Vikingur Gota II (81 gol), en az gol yiyen takımı B71 Sandoy (30 gol). Son maçlarda en iyi formu Fuglafjordur yakaladı: son 27 maçta 56 puan. Ligde şu ana kadar toplam 517 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra B71 Sandoy (32 puan), deplasman tablosunda ise Vikingur Gota II (27 puan).
Yükselme hattında Fuglafjordur, Vikingur Gota II. Küme Düşme hattında NSI Runavik II, 07 Vestur Sorvagur II.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.