YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Durand Cup 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Mohun Bagan (6 puan), 2. East Bengal (6 puan), 3. Downtown Heroes (3 puan).
Durand Cup 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Mohun Bagan (6 puan), 2. East Bengal (6 puan), 3. Downtown Heroes (3 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 0 | 7 | 6 | |||
2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 2 | 4 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 11 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 2 | 4 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 - 2 | 8 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 5 | -2 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 7 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 16 - 1 | 15 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 1 | 6 | 7 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 10 | -8 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 13 | -13 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 4 | 3 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 8 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 6 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 1 | 10 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 5 | 1 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 7 | -1 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 13 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 7 | -6 | 0 |
|
|
3.34
|
|
|
3.06
|
|
|
1.38
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%21.88
|
|
|
|
%15.62
|
|
| 2026-2027 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 |
| 2026-2027 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2021 | ||
| 2019 | ||
| 2013 | ||
| 2011 | ||
| 2009 | ||
| 2007 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993 | ||
| 1991 | ||
| 1990 | ||
| 1989 | ||
| 1981-1982 | ||
| 1977-1978 | ||
| 1972 | ||
| 1970 | ||
| 1967 | ||
| 1960 | ||
| 1955-1956 | ||
| 1952 | ||
| 1951 | ||
| 1940 |
| 17 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 3 |
|
25/26
24/25
18/19
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
24/25
20/21
|
|
| 3 | 2 |
|
26/27
23/24
|
|
| 4 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
24/25
|
| 1 | 3 |
|
25/26
24/25
18/19
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
24/25
20/21
|
|
| 3 | 2 |
|
26/27
23/24
|
|
| 4 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 6 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 7 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 8 | 2 |
|
23/24
20/21
|
|
| 9 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 10 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 11 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 12 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 13 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 14 | 2 |
|
25/26
24/25
|
|
| 15 | 2 |
|
26/27
22/23
|
|
|
3.34
|
|
|
3.06
|
|
|
1.38
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%21.88
|
|
|
|
%15.62
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%3.12
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%21.88
|
|
|
|
%15.62
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%3.12
|
|
|
|
%3.12
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 3 | 1.2 | - | 2.2 | 1.2 | 21.2 | 2.8 | 22.6 | 32.6 | |
| 14 | 7 | 1.0 | - | 5.4 | 1.4 | 31.0 | 3.0 | 66.8 | 69.2 | |
| 13 | 4 | 1.4 | - | 8.2 | 2.8 | 34.6 | 2.6 | 68.2 | 34.4 | |
| 9 | 2 | 0.7 | - | 3.3 | 1.7 | 14.3 | 1.3 | 39.3 | 16.3 | |
| 7 | 4 | 1.7 | - | 5.0 | 2.3 | 32.0 | 4.7 | 37.3 | 33.7 | |
| 7 | 4 | 0.7 | - | 2.0 | 1.0 | 16.0 | 0.3 | 30.3 | 18.0 | |
| 7 | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 6 | 7 | - | - | 0.7 | 0.3 | 12.7 | 1.0 | 4.3 | 4.0 | |
| 5 | 1 | 0.5 | - | 5.0 | 4.0 | 29.5 | 2.5 | 37.5 | 30.5 | |
| 4 | 5 | 1.0 | - | 1.0 | 0.5 | 14.8 | 0.5 | 4.5 | 2.5 | |
| 4 | 2 | 0.7 | - | 5.3 | 3.3 | 21.3 | 2.7 | 55.7 | 41.7 | |
| 3 | 4 | 1.7 | 2 | 2.0 | 1.0 | 15.0 | 1.3 | 24.0 | 19.3 | |
| 3 | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 3 | 4 | 2.0 | - | 6.5 | 3.5 | 26.0 | 1.5 | 46.0 | 24.5 | |
| 2 | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 2 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 1 | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 1 | 3 | 1.0 | - | 5.0 | 2.0 | 20.5 | 4.5 | 41.0 | 37.0 | |
| 1 | 4 | 1.5 | - | 8.0 | 2.0 | 42.5 | 2.5 | 94.0 | 39.5 | |
| 1 | 11 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| - | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| - | 6 | - | - | 2.5 | - | 18.0 | 0.5 | 55.5 | 30.5 | |
| - | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| - | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Durand Cup 2024 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Mohun Bagan bulunuyor: 2 maçta 6 puan. Attığı gol 7, yediği gol 0; averajı 7. Takipçileri East Bengal (6 puan) ve Downtown Heroes (3 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Mohun Bagan (7 gol), en az gol yiyen takımı Mohun Bagan (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Mohun Bagan yakaladı: son 2 maçta 6 puan. Ligde şu ana kadar toplam 17 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra East Bengal (6 puan), deplasman tablosunda ise Downtown Heroes (3 puan).
Play-off hattında Mohun Bagan.