YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Gal Ligi Birinci Kısım 16-17 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Barry (66 puan), 2. Penybont (61 puan), 3. Goytre AFC (58 puan).
Gal Ligi Birinci Kısım 16-17 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Barry (66 puan), 2. Penybont (61 puan), 3. Goytre AFC (58 puan).
Galler
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 20 | 6 | 4 | 69 - 18 | 51 | 66 | |||
|
2
| 30 | 19 | 4 | 7 | 73 - 41 | 32 | 61 | |||
|
3
| 30 | 18 | 4 | 8 | 80 - 49 | 31 | 58 | |||
|
4
| 30 | 16 | 6 | 8 | 55 - 47 | 8 | 54 | |||
|
5
| 30 | 13 | 9 | 8 | 57 - 50 | 7 | 48 | |||
|
6
| 30 | 14 | 3 | 13 | 60 - 50 | 10 | 45 | |||
|
7
| 30 | 13 | 2 | 15 | 53 - 53 | 0 | 41 | |||
|
8
| 30 | 13 | 5 | 12 | 46 - 49 | -3 | 41 | |||
|
9
| 30 | 12 | 4 | 14 | 40 - 48 | -8 | 40 | |||
|
10
| 30 | 10 | 9 | 11 | 44 - 37 | 7 | 39 | |||
|
11
| 30 | 10 | 7 | 13 | 41 - 49 | -8 | 37 | |||
|
12
| 30 | 10 | 6 | 14 | 51 - 61 | -10 | 36 | |||
|
13
| 30 | 10 | 5 | 15 | 41 - 57 | -16 | 35 | |||
|
14
| 30 | 9 | 6 | 15 | 49 - 74 | -25 | 33 | |||
|
15
| 30 | 7 | 2 | 21 | 36 - 65 | -29 | 23 | |||
|
16
| 30 | 6 | 2 | 22 | 38 - 85 | -47 | 20 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 11 | 3 | 1 | 45 - 8 | 37 | 36 | |||
| 2 | 15 | 11 | 1 | 3 | 41 - 18 | 23 | 34 | |||
| 3 | 15 | 10 | 4 | 1 | 38 - 21 | 17 | 34 | |||
| 4 | 15 | 10 | 1 | 4 | 41 - 23 | 18 | 31 | |||
| 5 | 15 | 9 | 3 | 3 | 41 - 24 | 17 | 30 | |||
| 6 | 15 | 9 | 0 | 6 | 31 - 16 | 15 | 27 | |||
| 7 | 15 | 8 | 2 | 5 | 29 - 24 | 5 | 26 | |||
| 8 | 15 | 7 | 5 | 3 | 22 - 18 | 4 | 26 | |||
| 9 | 15 | 8 | 1 | 6 | 26 - 24 | 2 | 25 | |||
| 10 | 15 | 7 | 3 | 5 | 31 - 22 | 9 | 24 | |||
| 11 | 15 | 6 | 4 | 5 | 34 - 30 | 4 | 22 | |||
| 12 | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 - 20 | 0 | 21 | |||
| 13 | 15 | 4 | 3 | 8 | 21 - 19 | 2 | 15 | |||
| 14 | 15 | 4 | 1 | 10 | 16 - 29 | -13 | 13 | |||
| 15 | 15 | 4 | 0 | 11 | 21 - 36 | -15 | 12 | |||
| 16 | 15 | 1 | 6 | 8 | 16 - 28 | -12 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 9 | 3 | 3 | 24 - 10 | 14 | 30 | |||
| 2 | 15 | 9 | 1 | 5 | 39 - 25 | 14 | 28 | |||
| 3 | 15 | 9 | 1 | 5 | 33 - 29 | 4 | 28 | |||
| 4 | 15 | 9 | 1 | 5 | 25 - 21 | 4 | 28 | |||
| 5 | 15 | 8 | 3 | 4 | 32 - 23 | 9 | 27 | |||
| 6 | 15 | 6 | 6 | 3 | 23 - 18 | 5 | 24 | |||
| 7 | 15 | 7 | 2 | 6 | 26 - 29 | -3 | 23 | |||
| 8 | 15 | 4 | 3 | 8 | 14 - 24 | -10 | 15 | |||
| 9 | 15 | 4 | 2 | 9 | 19 - 27 | -8 | 14 | |||
| 10 | 15 | 3 | 5 | 7 | 19 - 29 | -10 | 14 | |||
| 11 | 15 | 4 | 2 | 9 | 22 - 37 | -15 | 14 | |||
| 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 20 - 39 | -19 | 12 | |||
| 13 | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 - 44 | -29 | 11 | |||
| 14 | 15 | 3 | 1 | 11 | 20 - 36 | -16 | 10 | |||
| 15 | 15 | 2 | 3 | 10 | 12 - 33 | -21 | 9 | |||
| 16 | 15 | 2 | 2 | 11 | 17 - 49 | -32 | 8 |
|
|
3.47
|
|
|
0.00
|
|
|
0.03
|
|
|
%47.92
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%34.17
|
|
|
|
%65.83
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%17.08
|
|
|
|
%38.75
|
|
|
|
%28.33
|
|
|
|
%15.83
|
|
|
|
3.47
|
|
|
0.00
|
|
|
0.03
|
|
|
%47.92
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%34.17
|
|
|
|
%65.83
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%17.08
|
|
|
|
%38.75
|
|
|
|
%28.33
|
|
|
|
%15.83
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%47.92
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%16.67
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Korner |
|---|---|---|---|---|
| 80 | 49 | 0.0 | 0.2 | |
| 73 | 41 | - | - | |
| 69 | 18 | 0.1 | 0.2 | |
| 60 | 50 | - | 0.3 | |
| 57 | 50 | - | - | |
| 55 | 47 | - | - | |
| 53 | 53 | - | - | |
| 51 | 61 | - | 0.0 | |
| 49 | 74 | 0.0 | 0.1 | |
| 46 | 49 | 0.1 | 0.3 | |
| 44 | 37 | 0.1 | - | |
| 41 | 49 | 0.0 | 0.2 | |
| 41 | 57 | - | - | |
| 40 | 48 | 0.1 | 0.5 | |
| 38 | 85 | 0.0 | 0.3 | |
| 36 | 65 | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Gal Ligi Birinci Kısım 16-17 sezonunda zirvede Barry bulunuyor: 30 maçta 66 puan. Attığı gol 69, yediği gol 18; averajı 51. Takipçileri Penybont (61 puan) ve Goytre AFC (58 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Goytre AFC (80 gol), en az gol yiyen takımı Barry (18 gol). Son maçlarda en iyi formu Barry yakaladı: son 30 maçta 66 puan. Ligde şu ana kadar toplam 833 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Barry (36 puan), deplasman tablosunda ise Barry (30 puan).
Yükselme hattında Barry. Küme Düşme hattında Caldicot Town, Risca United.