YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ligue 3 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Laval (67 puan), 2. Annecy (66 puan), 3. Villefranche (65 puan).
Ligue 3 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Laval (67 puan), 2. Annecy (66 puan), 3. Villefranche (65 puan).
Fransa
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 34 | 20 | 7 | 7 | 50 - 31 | 19 | 67 | |||
|
2
| 34 | 19 | 9 | 6 | 55 - 30 | 25 | 66 | |||
|
3
| 34 | 19 | 8 | 7 | 47 - 29 | 18 | 65 | |||
|
4
| 34 | 15 | 13 | 6 | 48 - 31 | 17 | 58 | |||
|
5
| 34 | 15 | 10 | 9 | 41 - 28 | 13 | 55 | |||
|
6
| 34 | 15 | 9 | 10 | 55 - 37 | 18 | 54 | |||
|
7
| 34 | 14 | 10 | 10 | 47 - 35 | 12 | 52 | |||
|
8
| 34 | 13 | 11 | 10 | 37 - 37 | 0 | 50 | |||
|
9
| 34 | 12 | 11 | 11 | 37 - 35 | 2 | 47 | |||
|
10
| 34 | 12 | 10 | 12 | 35 - 35 | 0 | 46 | |||
|
11
| 34 | 13 | 6 | 15 | 55 - 50 | 5 | 44 | |||
|
12
| 34 | 12 | 6 | 16 | 37 - 58 | -21 | 42 | |||
|
13
| 34 | 11 | 8 | 15 | 49 - 62 | -13 | 41 | |||
|
14
| 34 | 10 | 7 | 17 | 35 - 42 | -7 | 37 | |||
|
15
| 34 | 7 | 10 | 17 | 40 - 58 | -18 | 31 | |||
|
16
| 34 | 7 | 8 | 19 | 35 - 62 | -27 | 29 | |||
|
17
| 34 | 6 | 8 | 20 | 35 - 58 | -23 | 26 | |||
|
18
| 34 | 6 | 9 | 19 | 28 - 48 | -20 | 26 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 12 | 4 | 1 | 35 - 9 | 26 | 40 | |||
| 2 | 17 | 10 | 4 | 3 | 26 - 11 | 15 | 34 | |||
| 3 | 17 | 10 | 3 | 4 | 26 - 16 | 10 | 33 | |||
| 4 | 17 | 10 | 3 | 4 | 23 - 13 | 10 | 33 | |||
| 5 | 17 | 9 | 4 | 4 | 27 - 16 | 11 | 31 | |||
| 6 | 17 | 9 | 4 | 4 | 19 - 14 | 5 | 31 | |||
| 7 | 17 | 8 | 6 | 3 | 25 - 13 | 12 | 30 | |||
| 8 | 17 | 8 | 5 | 4 | 25 - 14 | 11 | 29 | |||
| 9 | 17 | 8 | 4 | 5 | 19 - 15 | 4 | 28 | |||
| 10 | 17 | 7 | 6 | 4 | 22 - 15 | 7 | 27 | |||
| 11 | 17 | 7 | 4 | 6 | 28 - 28 | 0 | 25 | |||
| 12 | 17 | 7 | 2 | 8 | 28 - 25 | 3 | 23 | |||
| 13 | 17 | 6 | 5 | 6 | 28 - 25 | 3 | 23 | |||
| 14 | 17 | 7 | 2 | 8 | 19 - 30 | -11 | 23 | |||
| 15 | 17 | 5 | 6 | 6 | 18 - 16 | 2 | 21 | |||
| 16 | 17 | 5 | 5 | 7 | 23 - 26 | -3 | 20 | |||
| 17 | 17 | 4 | 6 | 7 | 24 - 30 | -6 | 18 | |||
| 18 | 17 | 3 | 7 | 7 | 14 - 21 | -7 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 10 | 4 | 3 | 27 - 18 | 9 | 34 | |||
| 2 | 17 | 9 | 5 | 3 | 21 - 13 | 8 | 32 | |||
| 3 | 17 | 7 | 5 | 5 | 20 - 21 | -1 | 26 | |||
| 4 | 17 | 7 | 4 | 6 | 30 - 23 | 7 | 25 | |||
| 5 | 17 | 7 | 4 | 6 | 16 - 15 | 1 | 25 | |||
| 6 | 17 | 5 | 9 | 3 | 22 - 20 | 2 | 24 | |||
| 7 | 17 | 6 | 4 | 7 | 27 - 25 | 2 | 22 | |||
| 8 | 17 | 5 | 6 | 6 | 20 - 19 | 1 | 21 | |||
| 9 | 17 | 5 | 5 | 7 | 15 - 20 | -5 | 20 | |||
| 10 | 17 | 4 | 7 | 6 | 18 - 23 | -5 | 19 | |||
| 11 | 17 | 5 | 4 | 8 | 18 - 28 | -10 | 19 | |||
| 12 | 17 | 4 | 6 | 7 | 16 - 20 | -4 | 18 | |||
| 13 | 17 | 5 | 1 | 11 | 17 - 26 | -9 | 16 | |||
| 14 | 17 | 4 | 4 | 9 | 21 - 34 | -13 | 16 | |||
| 15 | 17 | 3 | 2 | 12 | 14 - 27 | -13 | 11 | |||
| 16 | 17 | 3 | 2 | 12 | 11 - 32 | -21 | 11 | |||
| 17 | 17 | 1 | 5 | 11 | 12 - 33 | -21 | 8 | |||
| 18 | 17 | 1 | 3 | 13 | 12 - 32 | -20 | 6 |
| 31 | 21 | |
| 34 | 20 | |
| 33 | 19 | |
| 33 | 18 | |
| 34 | 17 |
| 28 | 12 | |
| 34 | 11 | |
| 33 | 10 | |
| 31 | 10 | |
| 14 | 7 |
|
|
2.50
|
|
|
0.00
|
|
|
0.83
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%26.14
|
|
|
|
%29.74
|
|
|
|
%52.61
|
|
|
|
%47.39
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%49.02
|
|
|
|
%50.98
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%46.08
|
|
|
|
%19.61
|
|
|
|
%4.90
|
|
| 25/26 | 29 | 19 | |
| 24/25 | 24 | 15 |
| 25/26 | 29 | 19 | |
| 24/25 | 24 | 15 |
| 2010-2018 | 174 | 87 | |
| 2019-2027 | 165 | 87 | |
| 2004-2013 | 245 | 70 |
| 2004-2023 | 340 | |
| 2009-2023 | 339 | |
| 2008-2022 | 325 |
| 2013-2023 | 7 | |
| 2008-2020 | 7 | |
| 2004-2012 | 5 |
|
|
2.50
|
|
|
0.00
|
|
|
0.83
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%26.14
|
|
|
|
%29.74
|
|
|
|
%52.61
|
|
|
|
%47.39
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%49.02
|
|
|
|
%50.98
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%46.08
|
|
|
|
%19.61
|
|
|
|
%4.90
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%10.78
|
|
|
|
%9.15
|
|
|
|
%9.15
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%4.25
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%18.63
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%10.78
|
|
|
|
%3.92
|
|
|
|
%3.59
|
|
|
|
%2.94
|
|
|
|
%2.29
|
|
|
|
%12.66
|
97
|
|
|
%14.62
|
112
|
|
|
%17.49
|
134
|
|
|
%16.32
|
125
|
|
|
%16.06
|
123
|
|
|
%22.06
|
169
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 47 | 1.1 | - | 3.5 | |
| 55 | 37 | 0.6 | 4 | 1.3 | |
| 55 | 30 | 0.7 | 3 | 1.8 | |
| 50 | 31 | 1.2 | 3 | 2.5 | |
| 49 | 62 | 0.9 | 1 | 2.6 | |
| 48 | 31 | 0.6 | - | 2.9 | |
| 47 | 29 | 0.6 | 2 | 1.6 | |
| 44 | 35 | 1.0 | 5 | 2.8 | |
| 41 | 28 | 1.2 | 3 | 3.7 | |
| 40 | 58 | 0.6 | 2 | 2.2 | |
| 37 | 35 | 1.1 | 2 | 2.4 | |
| 37 | 58 | 0.4 | 4 | 0.9 | |
| 37 | 37 | 0.8 | 3 | 1.5 | |
| 35 | 62 | 1.1 | 5 | 3.5 | |
| 35 | 35 | 1.1 | 5 | 1.6 | |
| 35 | 58 | 1.1 | 4 | 1.9 | |
| 32 | 42 | 0.8 | 2 | 1.4 | |
| 28 | 45 | 0.6 | 5 | 1.0 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Romain Delpech
|
18 | 6 | 6 | 6 | 14 | 5 | 0 | 0.78 | 0.28 | 0.00 |
Samir Zolota
|
19 | 7 | 5 | 7 | 18 | 4 | 0 | 0.95 | 0.21 | 0.00 |
Mehdi Mokhtari
|
18 | 9 | 6 | 3 | 17 | 8 | 0 | 0.94 | 0.44 | 0.00 |
Abdelatif Kherradji
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Olivier Thual
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Benjamin Lepaysant
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
Antoine Valnet
|
19 | 5 | 6 | 8 | 19 | 7 | 0 | 1.00 | 0.37 | 0.00 |
Mathieu Vernice
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 |
Mickael Leleu
|
19 | 9 | 5 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0.42 | 0.11 | 0.00 |
Robin Chapapria
|
19 | 7 | 5 | 7 | 16 | 11 | 2 | 0.84 | 0.58 | 0.11 |
Azzedine Souifi
|
19 | 10 | 4 | 5 | 26 | 8 | 0 | 1.37 | 0.42 | 0.00 |
William Toulliou
|
18 | 8 | 4 | 6 | 14 | 4 | 0 | 0.78 | 0.22 | 0.00 |
Floris Aubin
|
13 | 9 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0.31 | 0.00 | 0.00 |
Ahmed Taleb
|
19 | 9 | 3 | 7 | 23 | 7 | 0 | 1.21 | 0.37 | 0.00 |
Jérôme Miguelgorry
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0.50 | 0.00 | 0.00 |
Ludovic Genest
|
17 | 8 | 4 | 5 | 7 | 6 | 0 | 0.41 | 0.35 | 0.00 |
Cédric Dos Santos
|
18 | 8 | 5 | 5 | 23 | 5 | 0 | 1.28 | 0.28 | 0.00 |
Remi Landry
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Eddy Rosier
|
15 | 7 | 4 | 4 | 13 | 8 | 0 | 0.87 | 0.53 | 0.00 |
Guillaume Paradis
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0.50 | 0.00 | 0.00 |
Pierre Legat
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
Alexandre Perreau Niel
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
Ali Djedid
|
18 | 9 | 4 | 5 | 18 | 7 | 0 | 1.00 | 0.39 | 0.00 |
Pierre Gaillouste
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0.00 |
Marc Bollengier
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Bartolomeu Varela
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1.00 | 0.50 | 0.00 |
Faouzi Benchabane
|
19 | 10 | 5 | 4 | 19 | 5 | 0 | 1.00 | 0.26 | 0.00 |
Anthony Ustaritz
|
18 | 8 | 7 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0.28 | 0.28 | 0.00 |
Arnaud Baert
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
Nicolas Rainville
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Ligue 3 21-22 sezonunda zirvede Laval bulunuyor: 34 maçta 67 puan. Attığı gol 50, yediği gol 31; averajı 19. Takipçileri Annecy (66 puan) ve Villefranche (65 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 7 beraberlik, 7 mağlubiyet. Tabloda 18 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Annecy (55 gol), en az gol yiyen takımı Chateauroux (28 gol). Son maçlarda en iyi formu Laval yakaladı: son 34 maçta 67 puan. Ligde şu ana kadar toplam 766 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Annecy (40 puan), deplasman tablosunda ise Laval (34 puan).
Yükselme hattında Laval, Annecy. Yükselme Play-off hattında Villefranche. Küme Düşme hattında Borgo, FC Chambly Oise, US Creteil-Lusitanos, US Boulogne.
Gol krallığında Pape Meissa Ba (Red Star FC 93) 21 golle önde. Onu Fahd El Khoumisti (20) ve Geoffray Durbant (19) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.