YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ykkonen 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Ykkonen 2021): 1. RoPS (42 puan), 2. Turun Palloseura (40 puan), 3. Vaasan PS (39 puan).
Ykkonen 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Ykkonen 2021): 1. RoPS (42 puan), 2. Turun Palloseura (40 puan), 3. Vaasan PS (39 puan).
Finlandiya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | 12 | 6 | 4 | 39 - 25 | 14 | 42 | |||
2 | 22 | 11 | 7 | 4 | 32 - 18 | 14 | 40 | |||
3 | 22 | 11 | 6 | 5 | 39 - 27 | 12 | 39 | |||
4 | 22 | 9 | 7 | 6 | 31 - 24 | 7 | 34 | |||
5 | 22 | 8 | 6 | 8 | 40 - 33 | 7 | 30 | |||
6 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 - 31 | -1 | 30 | |||
7 | 22 | 8 | 6 | 8 | 26 - 30 | -4 | 30 | |||
8 | 22 | 7 | 8 | 7 | 26 - 25 | 1 | 29 | |||
9 | 22 | 6 | 7 | 9 | 29 - 35 | -6 | 25 | |||
10 | 22 | 6 | 3 | 13 | 15 - 28 | -13 | 21 | |||
11 | 22 | 4 | 9 | 9 | 22 - 41 | -19 | 21 | |||
12 | 22 | 6 | 2 | 14 | 26 - 38 | -12 | 20 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 24 - 10 | 14 | 26 | |||
| 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 - 11 | 10 | 21 | |||
| 3 | 11 | 6 | 2 | 3 | 19 - 14 | 5 | 20 | |||
| 4 | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 - 14 | 6 | 18 | |||
| 5 | 11 | 5 | 3 | 3 | 15 - 12 | 3 | 18 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 - 13 | 0 | 15 | |||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 - 13 | -3 | 14 | |||
| 8 | 11 | 3 | 4 | 4 | 15 - 12 | 3 | 13 | |||
| 9 | 11 | 2 | 7 | 2 | 12 - 11 | 1 | 13 | |||
| 10 | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 - 22 | -6 | 13 | |||
| 11 | 11 | 4 | 0 | 7 | 15 - 17 | -2 | 12 | |||
| 12 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 - 15 | -4 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 3 | 0 | 17 - 6 | 11 | 27 | |||
| 2 | 11 | 7 | 0 | 4 | 19 - 13 | 6 | 21 | |||
| 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 - 14 | 4 | 21 | |||
| 4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 20 - 18 | 2 | 16 | |||
| 5 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 - 12 | 1 | 14 | |||
| 6 | 11 | 3 | 4 | 4 | 15 - 17 | -2 | 13 | |||
| 7 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 - 19 | 1 | 12 | |||
| 8 | 11 | 2 | 4 | 5 | 7 - 16 | -9 | 10 | |||
| 9 | 11 | 3 | 1 | 7 | 4 - 13 | -9 | 10 | |||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 - 21 | -10 | 8 | |||
| 11 | 11 | 1 | 5 | 5 | 6 - 19 | -13 | 8 | |||
| 12 | 11 | 1 | 4 | 6 | 14 - 23 | -9 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | 11 | 8 | 8 | 35 - 30 | 5 | 41 | |||
2 | 27 | 11 | 6 | 10 | 34 - 37 | -3 | 39 | |||
3 | 27 | 8 | 7 | 12 | 39 - 44 | -5 | 31 | |||
4 | 27 | 9 | 2 | 16 | 39 - 42 | -3 | 29 | |||
5 | 27 | 6 | 9 | 12 | 30 - 55 | -25 | 27 | |||
6 | 27 | 7 | 3 | 17 | 18 - 40 | -22 | 24 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | 15 | 6 | 6 | 50 - 30 | 20 | 51 | |||
2 | 27 | 14 | 6 | 7 | 50 - 36 | 14 | 48 | |||
3 | 27 | 13 | 8 | 6 | 40 - 25 | 15 | 47 | |||
4 | 27 | 12 | 7 | 8 | 39 - 34 | 5 | 43 | |||
5 | 27 | 10 | 7 | 10 | 45 - 38 | 7 | 37 | |||
6 | 27 | 10 | 3 | 14 | 36 - 44 | -8 | 33 |
|
|
2.81
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.59
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%35.19
|
|
|
|
%47.53
|
|
|
|
%52.47
|
|
|
|
%33.95
|
|
|
|
%35.80
|
|
|
|
%30.25
|
|
|
|
%53.09
|
|
|
|
%46.91
|
|
|
|
%22.84
|
|
|
|
%48.77
|
|
|
|
%21.60
|
|
|
|
%6.79
|
|
| 2025 | 27 | 2 | |
| 2025 | 22 | 2 | |
| 2024 | 6 | 3 | |
| 2024 | 13 | 3 | |
| 2024 | 5 | 3 |
| 2025 | 27 | 2 | |
| 2025 | 22 | 2 | |
| 2024 | 6 | 3 | |
| 2024 | 13 | 3 | |
| 2024 | 5 | 3 | |
| 2024 | 18 | 3 | |
| 2024 | 7 | 3 | |
| 2024 | 17 | 3 | |
| 2024 | 15 | 3 |
| 2023-2026 | 48 | 9 | |
| 2026-2026 | 19 | 7 | |
| 2025-2026 | 21 | 7 |
| 2024-2026 | 67 | |
| 2023-2026 | 62 | |
| 2024-2026 | 62 |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2026-2026 | 1 | |
| 2025-2026 | 1 |
|
|
2.81
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.59
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%35.19
|
|
|
|
%47.53
|
|
|
|
%52.47
|
|
|
|
%33.95
|
|
|
|
%35.80
|
|
|
|
%30.25
|
|
|
|
%53.09
|
|
|
|
%46.91
|
|
|
|
%22.84
|
|
|
|
%48.77
|
|
|
|
%21.60
|
|
|
|
%6.79
|
|
|
|
%10.49
|
|
|
|
%9.88
|
|
|
|
%9.26
|
|
|
|
%9.26
|
|
|
|
%7.41
|
|
|
|
%7.41
|
|
|
|
%6.17
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%4.32
|
|
|
|
%4.32
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%23.46
|
|
|
|
%14.20
|
|
|
|
%12.35
|
|
|
|
%9.26
|
|
|
|
%4.32
|
|
|
|
%3.70
|
|
|
|
%2.47
|
|
|
|
%2.47
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 36 | 1.3 | 1 | 0.1 | 0.1 | - | 2.5 | - | |
| 50 | 30 | 1.1 | - | 0.5 | 0.3 | 2.4 | 3.6 | 0.0 | |
| 45 | 38 | 1.1 | 2 | - | - | - | 2.4 | - | |
| 40 | 25 | 1.0 | - | - | - | - | 5.4 | - | |
| 39 | 34 | 1.0 | 3 | - | - | - | 3.2 | - | |
| 39 | 42 | 1.2 | - | - | - | - | 2.9 | - | |
| 39 | 44 | 0.5 | 1 | - | - | - | 2.1 | - | |
| 36 | 44 | 2.0 | 1 | 0.4 | 0.1 | 1.3 | 3.1 | - | |
| 35 | 30 | 1.1 | 4 | - | - | - | 2.2 | - | |
| 34 | 37 | 1.6 | - | - | - | - | 4.0 | - | |
| 30 | 55 | 1.2 | 3 | - | - | - | 2.9 | - | |
| 18 | 40 | 0.3 | 1 | 0.0 | 0.0 | - | 0.7 | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Ykkonen 2021 sezonunda Ykkonen 2021 grubunun zirvesinde RoPS bulunuyor: 22 maçta 42 puan. Attığı gol 39, yediği gol 25; averajı 14. Takipçileri Turun Palloseura (40 puan) ve Vaasan PS (39 puan). Sezon karnesi 12 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Ekenas (40 gol), en az gol yiyen takımı Turun Palloseura (18 gol). Son maçlarda en iyi formu RoPS yakaladı: son 22 maçta 42 puan. Ligde şu ana kadar toplam 355 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Vaasan PS (26 puan), deplasman tablosunda ise Turun Palloseura (27 puan).
Şampiyonluk Turu hattında RoPS, Turun Palloseura, Vaasan PS, FF Jaro, Ekenas, Gnistan. Küme Düşme Turu hattında PK-35, KPV Kokkola, Mikkelin Palloilijat, Jippo, Musan Salama, HJK Klubi 04.