YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kakkonen, B Grubu 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Pargas IF (42 puan), 2. Honka Akatemia (39 puan), 3. Jazz Pori (36 puan).
Kakkonen, B Grubu 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Pargas IF (42 puan), 2. Honka Akatemia (39 puan), 3. Jazz Pori (36 puan).
Finlandiya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 13 | 3 | 6 | 49 - 30 | 19 | 42 | |||
|
2
| 22 | 11 | 6 | 5 | 33 - 18 | 15 | 39 | |||
|
3
| 22 | 10 | 6 | 6 | 41 - 29 | 12 | 36 | |||
|
4
| 22 | 9 | 8 | 5 | 38 - 36 | 2 | 35 | |||
|
5
| 22 | 9 | 6 | 7 | 36 - 25 | 11 | 33 | |||
|
6
| 22 | 9 | 6 | 7 | 30 - 24 | 6 | 33 | |||
|
7
| 22 | 9 | 5 | 8 | 44 - 40 | 4 | 32 | |||
|
8
| 22 | 8 | 3 | 11 | 30 - 36 | -6 | 27 | |||
|
9
| 22 | 7 | 4 | 11 | 34 - 44 | -10 | 25 | |||
|
10
| 22 | 5 | 9 | 8 | 36 - 40 | -4 | 24 | |||
|
11
| 22 | 6 | 6 | 10 | 25 - 35 | -10 | 24 | |||
|
12
| 22 | 3 | 4 | 15 | 22 - 61 | -39 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 30 - 14 | 16 | 25 | |||
| 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 23 - 13 | 10 | 21 | |||
| 3 | 11 | 5 | 4 | 2 | 17 - 8 | 9 | 19 | |||
| 4 | 11 | 5 | 4 | 2 | 24 - 20 | 4 | 19 | |||
| 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 20 - 20 | 0 | 17 | |||
| 6 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 - 11 | 5 | 16 | |||
| 7 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 - 11 | 4 | 14 | |||
| 8 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 - 17 | -3 | 14 | |||
| 9 | 11 | 3 | 4 | 4 | 18 - 19 | -1 | 13 | |||
| 10 | 11 | 3 | 2 | 6 | 19 - 24 | -5 | 11 | |||
| 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 - 20 | -6 | 11 | |||
| 12 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 - 22 | -13 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 25 - 16 | 9 | 21 | |||
| 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 16 - 10 | 6 | 20 | |||
| 3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 15 - 13 | 2 | 19 | |||
| 4 | 11 | 4 | 5 | 2 | 20 - 14 | 6 | 17 | |||
| 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 - 16 | 3 | 17 | |||
| 6 | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 - 16 | -2 | 16 | |||
| 7 | 11 | 4 | 3 | 4 | 18 - 16 | 2 | 15 | |||
| 8 | 11 | 4 | 1 | 6 | 16 - 19 | -3 | 13 | |||
| 9 | 11 | 3 | 4 | 4 | 11 - 15 | -4 | 13 | |||
| 10 | 11 | 2 | 5 | 4 | 18 - 21 | -3 | 11 | |||
| 11 | 11 | 2 | 2 | 7 | 14 - 24 | -10 | 8 | |||
| 12 | 11 | 1 | 1 | 9 | 13 - 39 | -26 | 4 |
|
|
3.17
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%39.39
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%35.61
|
|
|
|
%35.61
|
|
|
|
%64.39
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%37.12
|
|
|
|
%29.55
|
|
|
|
%59.09
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%17.42
|
|
|
|
%44.70
|
|
|
|
%26.52
|
|
|
|
%11.36
|
|
| 2025 | 23 | 8 |
| 2025 | 23 | 8 |
| 2025-2025 | 23 | 8 | |
| 2025-2025 | 20 | 5 | |
| 2024-2025 | 21 | 4 |
| 2024-2025 | 41 | |
| 2024-2025 | 40 | |
| 2024-2025 | 39 |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2024-2024 | 0 |
|
|
3.17
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%39.39
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%35.61
|
|
|
|
%35.61
|
|
|
|
%64.39
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%37.12
|
|
|
|
%29.55
|
|
|
|
%59.09
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%17.42
|
|
|
|
%44.70
|
|
|
|
%26.52
|
|
|
|
%11.36
|
|
|
|
%11.36
|
|
|
|
%9.85
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%6.82
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%5.30
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%21.21
|
|
|
|
%12.88
|
|
|
|
%12.12
|
|
|
|
%12.12
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%2.27
|
|
|
|
%2.27
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 30 | 1.2 | - | 5.4 | |
| 44 | 40 | 1.2 | - | 3.8 | |
| 41 | 29 | 0.5 | - | 2.5 | |
| 38 | 36 | 0.5 | - | 3.3 | |
| 36 | 40 | 1.4 | - | 2.9 | |
| 36 | 25 | 1.0 | - | 2.8 | |
| 33 | 18 | 0.9 | - | 4.8 | |
| 30 | 36 | 0.9 | 1 | 3.1 | |
| 30 | 24 | 2.0 | - | 2.8 | |
| 25 | 35 | 1.9 | - | 3.4 | |
| 22 | 61 | 1.1 | 2 | 1.5 | |
| 17 | 27 | 1.5 | - | 4.1 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Kakkonen, B Grubu 2021 sezonunda zirvede Pargas IF bulunuyor: 22 maçta 42 puan. Attığı gol 49, yediği gol 30; averajı 19. Takipçileri Honka Akatemia (39 puan) ve Jazz Pori (36 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Pargas IF (49 gol), en az gol yiyen takımı Honka Akatemia (18 gol). Son maçlarda en iyi formu Pargas IF yakaladı: son 22 maçta 42 puan. Ligde şu ana kadar toplam 418 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Pargas IF (25 puan), deplasman tablosunda ise GrIFK (21 puan).
Yükselme hattında Pargas IF. Küme Düşme hattında Espoon Palloseura, TPV.