YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kakkonen, A Grubu 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A 2022): 1. Jippo (49 puan), 2. KaPa (48 puan), 3. Reipas (47 puan).
Kakkonen, A Grubu 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A 2022): 1. Jippo (49 puan), 2. KaPa (48 puan), 3. Reipas (47 puan).
Finlandiya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | 15 | 4 | 3 | 47 - 16 | 31 | 49 | |||
2 | 22 | 15 | 3 | 4 | 58 - 29 | 29 | 48 | |||
3 | 22 | 15 | 2 | 5 | 59 - 22 | 37 | 47 | |||
4 | 22 | 10 | 8 | 4 | 42 - 20 | 22 | 38 | |||
5 | 22 | 11 | 3 | 8 | 38 - 35 | 3 | 36 | |||
6 | 22 | 9 | 6 | 7 | 47 - 45 | 2 | 33 | |||
7 | 22 | 8 | 3 | 11 | 35 - 41 | -6 | 27 | |||
8 | 22 | 7 | 4 | 11 | 54 - 42 | 12 | 25 | |||
9 | 22 | 5 | 7 | 10 | 30 - 36 | -6 | 22 | |||
10 | 22 | 6 | 4 | 12 | 30 - 49 | -19 | 22 | |||
11 | 22 | 5 | 4 | 13 | 27 - 58 | -31 | 19 | |||
12 | 22 | 1 | 2 | 19 | 15 - 89 | -74 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 24 - 6 | 18 | 29 | |||
| 2 | 11 | 9 | 0 | 2 | 30 - 12 | 18 | 27 | |||
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 34 - 16 | 18 | 23 | |||
| 4 | 11 | 7 | 1 | 3 | 19 - 13 | 6 | 22 | |||
| 5 | 11 | 6 | 3 | 2 | 19 - 8 | 11 | 21 | |||
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 26 - 16 | 10 | 19 | |||
| 7 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 - 15 | 2 | 17 | |||
| 8 | 11 | 4 | 2 | 5 | 21 - 17 | 4 | 14 | |||
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 34 - 26 | 8 | 12 | |||
| 10 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 - 21 | -6 | 12 | |||
| 11 | 11 | 2 | 2 | 7 | 16 - 30 | -14 | 8 | |||
| 12 | 11 | 1 | 1 | 9 | 10 - 37 | -27 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 24 - 13 | 11 | 25 | |||
| 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 29 - 10 | 19 | 20 | |||
| 3 | 11 | 6 | 2 | 3 | 23 - 10 | 13 | 20 | |||
| 4 | 11 | 4 | 5 | 2 | 23 - 12 | 11 | 17 | |||
| 5 | 11 | 4 | 2 | 5 | 19 - 22 | -3 | 14 | |||
| 6 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 - 19 | -5 | 14 | |||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 21 - 29 | -8 | 14 | |||
| 8 | 11 | 4 | 1 | 6 | 20 - 16 | 4 | 13 | |||
| 9 | 11 | 4 | 1 | 6 | 14 - 24 | -10 | 13 | |||
| 10 | 11 | 2 | 1 | 8 | 12 - 37 | -25 | 7 | |||
| 11 | 11 | 0 | 5 | 6 | 13 - 21 | -8 | 5 | |||
| 12 | 11 | 0 | 1 | 10 | 5 - 52 | -47 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | 17 | 4 | 4 | 67 - 30 | 37 | 55 | |||
2 | 25 | 16 | 5 | 4 | 50 - 19 | 31 | 53 | |||
3 | 25 | 16 | 2 | 7 | 65 - 32 | 33 | 50 | |||
4 | 25 | 10 | 10 | 5 | 45 - 27 | 18 | 40 |
|
|
3.64
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.38
|
|
|
|
%19.57
|
|
|
|
%34.06
|
|
|
|
%31.88
|
|
|
|
%68.12
|
|
|
|
%36.96
|
|
|
|
%34.78
|
|
|
|
%28.26
|
|
|
|
%52.17
|
|
|
|
%47.83
|
|
|
|
%13.77
|
|
|
|
%39.86
|
|
|
|
%28.26
|
|
|
|
%18.12
|
|
| 2025 | 20 | 6 |
| 2025 | 20 | 6 |
| 2025-2025 | 20 | 6 | |
| 2024-2025 | 37 | 4 | |
| 2025-2025 | 22 | 4 |
| 2024-2025 | 40 | |
| 2024-2025 | 40 | |
| 2024-2025 | 39 |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2024-2024 | 0 | |
| 2024-2025 | 0 |
|
|
3.64
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.38
|
|
|
|
%19.57
|
|
|
|
%34.06
|
|
|
|
%31.88
|
|
|
|
%68.12
|
|
|
|
%36.96
|
|
|
|
%34.78
|
|
|
|
%28.26
|
|
|
|
%52.17
|
|
|
|
%47.83
|
|
|
|
%13.77
|
|
|
|
%39.86
|
|
|
|
%28.26
|
|
|
|
%18.12
|
|
|
|
%7.97
|
|
|
|
%7.25
|
|
|
|
%6.52
|
|
|
|
%5.80
|
|
|
|
%5.80
|
|
|
|
%5.80
|
|
|
|
%5.07
|
|
|
|
%5.07
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%3.62
|
|
|
|
%30.43
|
|
|
|
%22.46
|
|
|
|
%13.77
|
|
|
|
%10.87
|
|
|
|
%10.14
|
|
|
|
%5.80
|
|
|
|
%3.62
|
|
|
|
%2.17
|
|
|
|
%0.72
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 67 | 30 | 0.3 | - | 1.5 | |
| 65 | 32 | 0.5 | - | 1.0 | |
| 54 | 42 | 1.2 | - | 2.7 | |
| 50 | 19 | 0.2 | - | 0.8 | |
| 47 | 45 | 0.7 | - | 1.4 | |
| 45 | 27 | 1.0 | - | 2.6 | |
| 38 | 35 | 0.6 | - | 1.3 | |
| 32 | 41 | 0.7 | - | 1.3 | |
| 30 | 46 | 0.3 | 1 | 0.8 | |
| 30 | 36 | 0.2 | - | 0.5 | |
| 27 | 58 | 0.1 | - | 0.2 | |
| 15 | 89 | 0.0 | - | 0.2 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Kakkonen, A Grubu 2022 sezonunda Grup A 2022 grubunun zirvesinde Jippo bulunuyor: 22 maçta 49 puan. Attığı gol 47, yediği gol 16; averajı 31. Takipçileri KaPa (48 puan) ve Reipas (47 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Reipas (59 gol), en az gol yiyen takımı Jippo (16 gol). Son maçlarda en iyi formu Jippo yakaladı: son 22 maçta 49 puan. Ligde şu ana kadar toplam 482 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Jippo (29 puan), deplasman tablosunda ise KaPa (25 puan).
Yükselme Turu hattında Jippo, KaPa, Reipas, Kiffen. Küme Düşme hattında PeKa, FC Lapa.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.