YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. deild 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. B71 Sandoy (53 puan), 2. Vikingur Gota II (48 puan), 3. FC Suduroy (44 puan).
1. deild 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. B71 Sandoy (53 puan), 2. Vikingur Gota II (48 puan), 3. FC Suduroy (44 puan).
Faroe Adaları
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 21 | 17 | 2 | 2 | 68 - 21 | 47 | 53 | |||
|
2
| 21 | 15 | 3 | 3 | 54 - 30 | 24 | 48 | |||
|
3
| 21 | 14 | 2 | 5 | 62 - 26 | 36 | 44 | |||
|
4
| 22 | 9 | 6 | 7 | 52 - 46 | 6 | 33 | |||
|
5
| 21 | 8 | 5 | 8 | 40 - 44 | -4 | 29 | |||
|
6
| 21 | 7 | 2 | 12 | 40 - 54 | -14 | 23 | |||
|
7
| 21 | 6 | 4 | 11 | 27 - 47 | -20 | 22 | |||
|
8
| 22 | 7 | 1 | 14 | 34 - 63 | -29 | 22 | |||
|
9
| 21 | 5 | 5 | 11 | 25 - 34 | -9 | 20 | |||
|
10
| 21 | 2 | 2 | 17 | 25 - 62 | -37 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 30 - 12 | 18 | 29 | |||
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 41 - 11 | 30 | 28 | |||
| 3 | 10 | 7 | 2 | 1 | 38 - 16 | 22 | 23 | |||
| 4 | 10 | 3 | 4 | 3 | 26 - 17 | 9 | 13 | |||
| 5 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 - 22 | -5 | 13 | |||
| 6 | 11 | 3 | 1 | 7 | 18 - 27 | -9 | 10 | |||
| 7 | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 - 13 | -1 | 9 | |||
| 8 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 - 23 | -10 | 9 | |||
| 9 | 11 | 3 | 0 | 8 | 15 - 29 | -14 | 9 | |||
| 10 | 12 | 1 | 2 | 9 | 16 - 31 | -15 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 27 - 10 | 17 | 25 | |||
| 2 | 11 | 7 | 0 | 4 | 24 - 10 | 14 | 21 | |||
| 3 | 12 | 6 | 2 | 4 | 26 - 29 | -3 | 20 | |||
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 24 - 18 | 6 | 19 | |||
| 5 | 11 | 4 | 4 | 3 | 23 - 22 | 1 | 16 | |||
| 6 | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 - 27 | -5 | 13 | |||
| 7 | 11 | 3 | 4 | 4 | 14 - 24 | -10 | 13 | |||
| 8 | 11 | 4 | 1 | 6 | 19 - 34 | -15 | 13 | |||
| 9 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 - 21 | -8 | 11 | |||
| 10 | 9 | 1 | 0 | 8 | 9 - 31 | -22 | 3 |
|
|
4.03
|
|
|
2.02
|
|
|
0.63
|
|
|
%41.51
|
|
|
|
%15.09
|
|
|
|
%43.40
|
|
|
|
%20.75
|
|
|
|
%79.25
|
|
|
|
%8.49
|
|
|
|
%85.85
|
|
|
|
%5.66
|
|
|
|
%65.09
|
|
|
|
%34.91
|
|
|
|
%7.55
|
|
|
|
%34.91
|
|
|
|
%38.68
|
|
|
|
%18.87
|
|
| 2025-2025 | 5 | 2 | |
| 2025-2025 | 8 | 1 | |
| 2025-2025 | 7 | 1 |
| 2025-2025 | 11 | |
| 2025-2025 | 11 | |
| 2025-2025 | 11 |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
4.03
|
|
|
2.02
|
|
|
0.63
|
|
|
%41.51
|
|
|
|
%15.09
|
|
|
|
%43.40
|
|
|
|
%20.75
|
|
|
|
%79.25
|
|
|
|
%8.49
|
|
|
|
%85.85
|
|
|
|
%5.66
|
|
|
|
%65.09
|
|
|
|
%34.91
|
|
|
|
%7.55
|
|
|
|
%34.91
|
|
|
|
%38.68
|
|
|
|
%18.87
|
|
|
|
%9.43
|
|
|
|
%7.55
|
|
|
|
%6.60
|
|
|
|
%6.60
|
|
|
|
%5.66
|
|
|
|
%4.72
|
|
|
|
%4.72
|
|
|
|
%4.72
|
|
|
|
%3.77
|
|
|
|
%3.77
|
|
|
|
%37.74
|
|
|
|
%34.91
|
|
|
|
%13.21
|
|
|
|
%5.66
|
|
|
|
%4.72
|
|
|
|
%1.89
|
|
|
|
%0.94
|
|
|
|
%0.94
|
|
|
|
%2.81
|
12
|
|
|
%2.11
|
9
|
|
|
%3.51
|
15
|
|
|
%2.81
|
12
|
|
|
%3.75
|
16
|
|
|
%6.09
|
26
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 68 | 21 | 0.5 | 1 | 5.0 | 2.2 | 25B € | 19.3 | 1.8 | 61.9 | 32.1 | |
| 62 | 26 | 0.0 | - | 0.5 | 0.1 | 240B € | 2.0 | 0.1 | 7.1 | 3.3 | |
| 54 | 30 | 0.3 | - | 1.1 | 0.6 | 210B € | 4.7 | 0.8 | 21.0 | 12.1 | |
| 52 | 46 | 0.8 | 1 | 3.9 | 2.0 | 330B € | 18.2 | 2.0 | 51.8 | 25.0 | |
| 40 | 44 | 0.1 | 1 | 1.8 | 0.6 | 310B € | 6.5 | 0.7 | 21.6 | 10.4 | |
| 40 | 54 | 0.5 | - | 3.4 | 1.6 | 220B € | 14.0 | 1.7 | 46.0 | 21.3 | |
| 34 | 63 | 0.5 | 2 | 2.2 | 1.1 | 70B € | 11.4 | 1.2 | 32.3 | 15.8 | |
| 27 | 47 | 0.2 | 2 | 2.0 | 1.1 | - | 9.9 | 0.9 | 28.9 | 14.6 | |
| 25 | 62 | - | 1 | 0.4 | 0.2 | - | 2.5 | 0.2 | 6.9 | 4.2 | |
| 25 | 34 | 0.7 | 2 | 4.7 | 2.2 | 85B € | 19.7 | 2.1 | 66.0 | 31.9 |
1. deild 2026 sezonunda zirvede B71 Sandoy bulunuyor: 21 maçta 53 puan. Attığı gol 68, yediği gol 21; averajı 47. Takipçileri Vikingur Gota II (48 puan) ve FC Suduroy (44 puan). Sezon karnesi 17 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı B71 Sandoy (68 gol), en az gol yiyen takımı B71 Sandoy (21 gol). Son maçlarda en iyi formu B71 Sandoy yakaladı: son 21 maçta 53 puan. Ligde şu ana kadar toplam 427 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Vikingur Gota II (29 puan), deplasman tablosunda ise B71 Sandoy (25 puan).
Yükselme hattında B71 Sandoy, Vikingur Gota II. Küme Düşme hattında HB Torshavn II, EB/Streymur II.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.