YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. deild 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vikingur Gota II (54 puan), 2. FC Suduroy (48 puan), 3. TB Tvoeroyri (45 puan).
1. deild 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vikingur Gota II (54 puan), 2. FC Suduroy (48 puan), 3. TB Tvoeroyri (45 puan).
Faroe Adaları
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 27 | 16 | 6 | 5 | 72 - 35 | 37 | 54 | |||
|
2
| 27 | 12 | 12 | 3 | 56 - 33 | 23 | 48 | |||
|
3
| 27 | 11 | 12 | 4 | 39 - 24 | 15 | 45 | |||
|
4
| 27 | 12 | 8 | 7 | 44 - 29 | 15 | 44 | |||
|
5
| 27 | 11 | 8 | 8 | 50 - 41 | 9 | 41 | |||
|
6
| 27 | 10 | 10 | 7 | 47 - 31 | 16 | 40 | |||
|
7
| 27 | 8 | 7 | 12 | 37 - 51 | -14 | 31 | |||
|
8
| 27 | 9 | 3 | 15 | 32 - 50 | -18 | 30 | |||
|
9
| 27 | 4 | 8 | 15 | 24 - 54 | -30 | 20 | |||
|
10
| 27 | 2 | 6 | 19 | 26 - 79 | -53 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 3 | 1 | 31 - 11 | 20 | 30 | |||
| 2 | 13 | 8 | 2 | 3 | 36 - 19 | 17 | 26 | |||
| 3 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26 - 10 | 16 | 25 | |||
| 4 | 14 | 7 | 3 | 4 | 25 - 15 | 10 | 24 | |||
| 5 | 13 | 4 | 7 | 2 | 24 - 13 | 11 | 19 | |||
| 6 | 14 | 4 | 6 | 4 | 23 - 20 | 3 | 18 | |||
| 7 | 14 | 3 | 5 | 6 | 16 - 21 | -5 | 14 | |||
| 8 | 14 | 2 | 4 | 8 | 13 - 28 | -15 | 10 | |||
| 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 - 25 | -13 | 9 | |||
| 10 | 14 | 1 | 3 | 10 | 17 - 42 | -25 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 36 - 16 | 20 | 28 | |||
| 2 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27 - 21 | 6 | 23 | |||
| 3 | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 - 18 | 5 | 21 | |||
| 4 | 13 | 4 | 9 | 0 | 14 - 9 | 5 | 21 | |||
| 5 | 14 | 7 | 0 | 7 | 20 - 25 | -5 | 21 | |||
| 6 | 14 | 5 | 4 | 5 | 18 - 19 | -1 | 19 | |||
| 7 | 14 | 3 | 9 | 2 | 25 - 22 | 3 | 18 | |||
| 8 | 13 | 5 | 2 | 6 | 21 - 30 | -9 | 17 | |||
| 9 | 13 | 2 | 4 | 7 | 11 - 26 | -15 | 10 | |||
| 10 | 13 | 1 | 3 | 9 | 9 - 37 | -28 | 6 |
|
|
2.75
|
|
|
0.73
|
|
|
0.38
|
|
|
%31.30
|
|
|
|
%38.17
|
|
|
|
%30.53
|
|
|
|
%48.85
|
|
|
|
%51.15
|
|
|
|
%2.29
|
|
|
|
%93.89
|
|
|
|
%3.82
|
|
|
|
%54.20
|
|
|
|
%45.80
|
|
|
|
%27.48
|
|
|
|
%40.46
|
|
|
|
%22.90
|
|
|
|
%9.16
|
|
| 2025-2025 | 5 | 2 | |
| 2025-2025 | 8 | 1 | |
| 2025-2025 | 7 | 1 |
| 2025-2025 | 11 | |
| 2025-2025 | 11 | |
| 2025-2025 | 11 |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
2.75
|
|
|
0.73
|
|
|
0.38
|
|
|
%31.30
|
|
|
|
%38.17
|
|
|
|
%30.53
|
|
|
|
%48.85
|
|
|
|
%51.15
|
|
|
|
%2.29
|
|
|
|
%93.89
|
|
|
|
%3.82
|
|
|
|
%54.20
|
|
|
|
%45.80
|
|
|
|
%27.48
|
|
|
|
%40.46
|
|
|
|
%22.90
|
|
|
|
%9.16
|
|
|
|
%19.08
|
|
|
|
%15.27
|
|
|
|
%6.87
|
|
|
|
%6.87
|
|
|
|
%6.11
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%3.82
|
|
|
|
%3.05
|
|
|
|
%3.05
|
|
|
|
%2.29
|
|
|
|
%35.11
|
|
|
|
%29.77
|
|
|
|
%29.01
|
|
|
|
%1.53
|
|
|
|
%1.53
|
|
|
|
%1.53
|
|
|
|
%0.76
|
|
|
|
%0.76
|
|
|
|
%1.11
|
4
|
|
|
%1.39
|
5
|
|
|
%1.11
|
4
|
|
|
%1.39
|
5
|
|
|
%2.50
|
9
|
|
|
%1.39
|
5
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 28 | 0.0 | - | 0.4 | 0.3 | 2.2 | 0.1 | 5.4 | 3.3 | |
| 47 | 23 | 0.2 | 1 | 0.8 | 0.1 | 3.4 | 0.7 | 16.6 | 10.3 | |
| 45 | 27 | 0.4 | - | 1.4 | 0.7 | 6.7 | 0.7 | 26.7 | 15.0 | |
| 40 | 37 | 0.2 | - | 1.0 | 0.5 | 7.6 | 0.8 | 17.9 | 9.2 | |
| 37 | 23 | 0.3 | - | 1.7 | 0.6 | 5.8 | 1.1 | 17.8 | 12.0 | |
| 34 | 47 | 0.3 | - | 0.3 | 0.2 | 1.5 | 0.3 | 6.1 | 3.7 | |
| 31 | 19 | 0.2 | - | 1.1 | 0.5 | 6.3 | 0.9 | 17.5 | 11.0 | |
| 26 | 41 | 0.2 | - | 0.5 | 0.3 | 2.3 | 0.5 | 7.3 | 4.0 | |
| 22 | 68 | 0.2 | - | 0.3 | 0.2 | 1.6 | 0.3 | 5.3 | 3.5 | |
| 19 | 47 | 0.6 | - | 1.3 | 0.8 | 12.2 | 0.5 | 27.0 | 14.1 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bjarki Danielsen
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. deild 2024 sezonunda zirvede Vikingur Gota II bulunuyor: 27 maçta 54 puan. Attığı gol 72, yediği gol 35; averajı 37. Takipçileri FC Suduroy (48 puan) ve TB Tvoeroyri (45 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 6 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Vikingur Gota II (72 gol), en az gol yiyen takımı TB Tvoeroyri (24 gol). Son maçlarda en iyi formu Vikingur Gota II yakaladı: son 27 maçta 54 puan. Ligde şu ana kadar toplam 427 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra FC Suduroy (30 puan), deplasman tablosunda ise Vikingur Gota II (28 puan).
Yükselme hattında Vikingur Gota II, FC Suduroy. Küme Düşme hattında FC Hoyvik, HB Torshavn II.