YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premium Liiga 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Levadia (59 puan), 2. Flora Tallinn (45 puan), 3. Kalju (44 puan).
Premium Liiga 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Levadia (59 puan), 2. Flora Tallinn (45 puan), 3. Kalju (44 puan).
Estonya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 24 | 18 | 5 | 1 | 64 - 20 | 44 | 59 | |||
|
2
| 25 | 15 | 0 | 10 | 49 - 32 | 17 | 45 | |||
|
3
| 25 | 13 | 5 | 7 | 45 - 22 | 23 | 44 | |||
|
4
| 24 | 12 | 6 | 6 | 40 - 31 | 9 | 42 | |||
|
5
| 24 | 12 | 2 | 10 | 31 - 35 | -4 | 38 | |||
|
6
| 25 | 10 | 1 | 14 | 36 - 41 | -5 | 31 | |||
|
7
| 24 | 8 | 4 | 12 | 33 - 46 | -13 | 28 | |||
|
8
| 25 | 8 | 1 | 16 | 42 - 60 | -18 | 25 | |||
|
9
| 25 | 7 | 4 | 14 | 27 - 41 | -14 | 25 | |||
|
10
| 25 | 5 | 2 | 18 | 18 - 57 | -39 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 - 7 | 25 | 24 | |||
| 2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 - 10 | 7 | 22 | |||
| 3 | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 - 12 | 4 | 22 | |||
| 4 | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 - 15 | 14 | 21 | |||
| 5 | 13 | 7 | 0 | 6 | 28 - 16 | 12 | 21 | |||
| 6 | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 - 19 | 4 | 19 | |||
| 7 | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 - 20 | 0 | 17 | |||
| 8 | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 - 18 | -4 | 15 | |||
| 9 | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 - 22 | -8 | 13 | |||
| 10 | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 - 27 | -1 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 - 13 | 19 | 35 | |||
| 2 | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 - 16 | 5 | 24 | |||
| 3 | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 - 7 | 9 | 23 | |||
| 4 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 - 21 | 2 | 20 | |||
| 5 | 12 | 5 | 1 | 6 | 15 - 23 | -8 | 16 | |||
| 6 | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 - 33 | -17 | 13 | |||
| 7 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 - 22 | -9 | 12 | |||
| 8 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 - 26 | -13 | 11 | |||
| 9 | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 - 23 | -10 | 10 | |||
| 10 | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 - 35 | -31 | 4 |
| 8 | 14 | |
| 16 | 14 | |
| 14 | 9 | |
| 20 | 9 | |
| 20 | 9 |
| 15 | 1 | |
| 9 | 1 | |
| 13 | 1 | |
| 16 | 1 | |
| 19 | 1 |
|
|
3.13
|
|
|
10.72
|
|
|
4.15
|
|
|
%46.34
|
|
|
|
%12.20
|
|
|
|
%41.46
|
|
|
|
%34.15
|
|
|
|
%65.85
|
|
|
|
%37.40
|
|
|
|
%39.02
|
|
|
|
%23.58
|
|
|
|
%59.35
|
|
|
|
%40.65
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%42.28
|
|
|
|
%30.08
|
|
|
|
%7.32
|
|
| 26 Ağustos Çarşamba | ||||
| 3 - 1 | MS | |||
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 3 - 2 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 2 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 5 - 0 | MS | |||
| 02 Eylül Çarşamba | ||||
| 3 - 2 | MS | |||
| 16 Eylül Çarşamba | ||||
| 19:00 | ||||
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 4 - 0 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 4 - 1 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 3 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 |
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1999 | ||
| 1998 | ||
| 1995 | ||
| 1994 | ||
| 1930 | ||
| 1928 | ||
| 1926 | ||
| 1923 |
| 15 | |
| 11 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 |
| 1 | 9 |
|
2025
2023
2022
2020
2019
2017
2015
2011
2010
|
|
| 2 | 8 |
|
1933
1932
1931
1929
1927
1925
1924
1922
|
|
| 3 | 7 |
|
2016
2009
2008
2007
2006
2004
2000
|
|
| 4 | 7 |
|
2023
2022
2020
2019
2007
2006
2004
|
|
| 5 | 7 |
|
2012
2009
2008
2007
2006
2004
2000
|
| 1 | 9 |
|
2025
2023
2022
2020
2019
2017
2015
2011
2010
|
|
| 2 | 8 |
|
1933
1932
1931
1929
1927
1925
1924
1922
|
|
| 3 | 7 |
|
2016
2009
2008
2007
2006
2004
2000
|
|
| 4 | 7 |
|
2023
2022
2020
2019
2007
2006
2004
|
|
| 5 | 7 |
|
2012
2009
2008
2007
2006
2004
2000
|
|
| 6 | 6 |
|
2016
2014
2013
2007
2006
2004
|
|
| 7 | 6 |
|
2009
2008
2007
2006
2001
1998
|
|
| 8 | 6 |
|
2025
2023
2022
2020
2019
2017
|
|
| 9 | 6 |
|
2025
2023
2022
2020
2019
2017
|
|
| 10 | 6 |
|
2000
1999
1997
1996
1993
1992
|
|
| 11 | 5 |
|
2020
2019
2015
2003
2001
|
|
| 12 | 5 |
|
2019
2017
2015
2011
2010
|
|
| 13 | 5 |
|
2023
2022
2020
2019
2018
|
|
| 14 | 5 |
|
2024
2023
2022
2020
2012
|
|
| 15 | 5 |
|
2025
2023
2022
2020
2019
|
| 2025 | 36 | 20 | |
| 2024 | 36 | 24 |
| 2025 | 36 | 20 | |
| 2024 | 36 | 24 |
| 2022-2026 | 80 | 49 | |
| 2022-2024 | 46 | 41 | |
| 2022-2025 | 78 | 40 |
| 2022-2026 | 120 | |
| 2022-2026 | 120 | |
| 2022-2026 | 113 |
| 2024-2026 | 3 | |
| 2022-2026 | 3 | |
| 2022-2026 | 2 |
|
|
3.13
|
|
|
10.72
|
|
|
4.15
|
|
|
%46.34
|
|
|
|
%12.20
|
|
|
|
%41.46
|
|
|
|
%34.15
|
|
|
|
%65.85
|
|
|
|
%37.40
|
|
|
|
%39.02
|
|
|
|
%23.58
|
|
|
|
%59.35
|
|
|
|
%40.65
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%42.28
|
|
|
|
%30.08
|
|
|
|
%7.32
|
|
|
|
%16.26
|
|
|
|
%10.57
|
|
|
|
%6.50
|
|
|
|
%6.50
|
|
|
|
%6.50
|
|
|
|
%5.69
|
|
|
|
%4.88
|
|
|
|
%4.88
|
|
|
|
%4.88
|
|
|
|
%4.07
|
|
|
|
%30.08
|
|
|
|
%21.14
|
|
|
|
%16.26
|
|
|
|
%13.82
|
|
|
|
%8.94
|
|
|
|
%4.07
|
|
|
|
%3.25
|
|
|
|
%2.44
|
|
|
|
%11.17
|
43
|
|
|
%18.70
|
72
|
|
|
%17.40
|
67
|
|
|
%13.77
|
53
|
|
|
%17.14
|
66
|
|
|
%21.82
|
84
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 64 | 20 | 1.9 | 2 | 18.3 | 7.2 | 4.4Mn € | 60.9 | 8.5 | 112.2 | 85.6 | |
| 49 | 32 | 2.3 | 1 | 14.3 | 5.4 | 3.0Mn € | 57.8 | 7.4 | 118.7 | 82.2 | |
| 45 | 22 | 2.2 | 3 | 13.2 | 5.3 | 4.5Mn € | 52.8 | 6.4 | 95.6 | 67.5 | |
| 42 | 60 | 1.8 | 3 | 10.8 | 4.4 | 1.8Mn € | 46.9 | 4.6 | 102.2 | 62.0 | |
| 40 | 31 | 2.1 | 4 | 12.8 | 5.1 | 3.9Mn € | 52.7 | 4.8 | 103.7 | 68.1 | |
| 36 | 41 | 2.4 | 2 | 10.4 | 3.9 | 2.1Mn € | 47.6 | 4.2 | 103.5 | 63.8 | |
| 33 | 46 | 2.1 | - | 7.7 | 3.5 | 2.4Mn € | 44.5 | 3.4 | 88.6 | 48.0 | |
| 31 | 35 | 2.7 | 2 | 11.7 | 4.2 | 2.0Mn € | 49.7 | 4.7 | 94.8 | 54.8 | |
| 27 | 41 | 1.0 | 1 | 10.6 | 4.2 | 1.5Mn € | 43.9 | 5.3 | 101.2 | 59.5 | |
| 18 | 57 | 2.3 | 4 | 10.4 | 3.5 | 2.5Mn € | 43.4 | 4.3 | 91.0 | 59.6 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristjan-Eric Laane
|
7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 0 | 1 | 3.43 | 0.00 | 0.14 |
Tanel Uprus
|
7 | 5 | 0 | 2 | 28 | 0 | 2 | 4.00 | 0.00 | 0.29 |
Kristo Kulljastinen
|
9 | 1 | 1 | 7 | 28 | 1 | 1 | 3.11 | 0.11 | 0.11 |
Jurgen Lorenz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 29 | 0 | 3 | 4.83 | 0.00 | 0.50 |
Erik Reinumagi
|
5 | 0 | 0 | 5 | 20 | 1 | 0 | 4.00 | 0.20 | 0.00 |
Martti Pukk
|
10 | 5 | 2 | 3 | 51 | 3 | 0 | 5.10 | 0.30 | 0.00 |
Joonas Jaanovits
|
12 | 7 | 0 | 5 | 41 | 4 | 2 | 3.42 | 0.33 | 0.17 |
Jagnar Jakobson
|
7 | 4 | 1 | 2 | 31 | 1 | 0 | 4.43 | 0.14 | 0.00 |
Juri Frischer
|
10 | 2 | 2 | 6 | 38 | 1 | 2 | 3.80 | 0.10 | 0.20 |
Rasmus Maalinn
|
10 | 8 | 0 | 2 | 50 | 0 | 2 | 5.00 | 0.00 | 0.20 |
Kristo Tohver
|
11 | 4 | 2 | 5 | 50 | 2 | 1 | 4.55 | 0.18 | 0.09 |
Grigori Osomkov
|
9 | 3 | 2 | 4 | 31 | 0 | 2 | 3.44 | 0.00 | 0.22 |
Karl Koppel
|
10 | 6 | 1 | 3 | 36 | 1 | 2 | 3.60 | 0.10 | 0.20 |
Kevin Kaivoja
|
10 | 5 | 3 | 2 | 53 | 0 | 0 | 5.30 | 0.00 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premium Liiga 2026 sezonunda zirvede Levadia bulunuyor: 24 maçta 59 puan. Attığı gol 64, yediği gol 20; averajı 44. Takipçileri Flora Tallinn (45 puan) ve Kalju (44 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 5 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Levadia (64 gol), en az gol yiyen takımı Levadia (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Levadia yakaladı: son 24 maçta 59 puan. Ligde şu ana kadar toplam 385 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Levadia (24 puan), deplasman tablosunda ise Levadia (35 puan).
Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Levadia. Konferans Ligi Eleme hattında Flora Tallinn, Kalju. Küme Düşme Play-off hattında Kuressaare. Küme Düşme hattında Narva.
Gol krallığında Wendell (Levadia Tallinn) 14 golle önde. Onu Bubacarr Tambedou (14) ve Sander Alamaa (9) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.