YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Primera Division, Reserves, Clausura 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Alianza FC U20 (39 puan), 2. CD Fas U20 (38 puan), 3. CD Luis Angel Firpo U20 (30 puan).
Primera Division, Reserves, Clausura 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Alianza FC U20 (39 puan), 2. CD Fas U20 (38 puan), 3. CD Luis Angel Firpo U20 (30 puan).
El Salvador
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 17 | 12 | 3 | 2 | 50 - 17 | 33 | 39 | |||
|
2
| 16 | 11 | 5 | 0 | 31 - 9 | 22 | 38 | |||
|
3
| 17 | 9 | 3 | 5 | 24 - 12 | 12 | 30 | |||
|
4
| 18 | 7 | 5 | 6 | 28 - 29 | -1 | 26 | |||
|
5
| 17 | 6 | 6 | 5 | 21 - 21 | 0 | 24 | |||
|
6
| 20 | 5 | 8 | 7 | 24 - 40 | -16 | 23 | |||
|
7
| 16 | 6 | 4 | 6 | 26 - 23 | 3 | 22 | |||
|
8
| 18 | 5 | 6 | 7 | 26 - 33 | -7 | 21 | |||
|
9
| 18 | 5 | 2 | 11 | 31 - 40 | -9 | 17 | |||
|
10
| 17 | 4 | 4 | 9 | 28 - 37 | -9 | 16 | |||
|
11
| 17 | 1 | 3 | 13 | 10 - 38 | -28 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 - 5 | 17 | 20 | |||
| 2 | 9 | 5 | 4 | 0 | 14 - 7 | 7 | 19 | |||
| 3 | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 - 4 | 10 | 17 | |||
| 4 | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 - 22 | -8 | 15 | |||
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 - 5 | 4 | 13 | |||
| 6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 - 18 | -1 | 12 | |||
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 - 10 | -1 | 12 | |||
| 8 | 8 | 3 | 1 | 4 | 15 - 14 | 1 | 10 | |||
| 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 15 - 22 | -7 | 9 | |||
| 10 | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 - 20 | -6 | 8 | |||
| 11 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 - 19 | -13 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 17 - 5 | 12 | 21 | |||
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 28 - 12 | 16 | 19 | |||
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 - 7 | 8 | 17 | |||
| 4 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 - 9 | 2 | 12 | |||
| 5 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 - 11 | 1 | 12 | |||
| 6 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 - 15 | -6 | 9 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 16 - 18 | -2 | 8 | |||
| 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 - 17 | -3 | 8 | |||
| 9 | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 - 18 | -8 | 8 | |||
| 10 | 9 | 2 | 1 | 6 | 14 - 22 | -8 | 7 | |||
| 11 | 8 | 0 | 0 | 8 | 4 - 19 | -15 | 0 |
|
|
3.17
|
|
|
0.39
|
|
|
0.15
|
|
|
%40.37
|
|
|
|
%26.61
|
|
|
|
%33.03
|
|
|
|
%35.78
|
|
|
|
%64.22
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%98.17
|
|
|
|
%1.83
|
|
|
|
%55.05
|
|
|
|
%44.95
|
|
|
|
%21.10
|
|
|
|
%41.28
|
|
|
|
%24.77
|
|
|
|
%12.84
|
|
|
|
3.17
|
|
|
0.39
|
|
|
0.15
|
|
|
%40.37
|
|
|
|
%26.61
|
|
|
|
%33.03
|
|
|
|
%35.78
|
|
|
|
%64.22
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%98.17
|
|
|
|
%1.83
|
|
|
|
%55.05
|
|
|
|
%44.95
|
|
|
|
%21.10
|
|
|
|
%41.28
|
|
|
|
%24.77
|
|
|
|
%12.84
|
|
|
|
%11.01
|
|
|
|
%9.17
|
|
|
|
%9.17
|
|
|
|
%7.34
|
|
|
|
%6.42
|
|
|
|
%5.50
|
|
|
|
%5.50
|
|
|
|
%4.59
|
|
|
|
%4.59
|
|
|
|
%4.59
|
|
|
|
%40.37
|
|
|
|
%32.11
|
|
|
|
%25.69
|
|
|
|
%0.92
|
|
|
|
%0.92
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 64 | 20 | 0.5 | - | 3.0 | 1.2 | 13.2 | 1.2 | 20.2 | 14.0 | |
| 45 | 15 | 0.5 | 1 | 1.8 | 0.6 | 9.2 | 0.7 | 15.0 | 9.1 | |
| 38 | 34 | 0.1 | - | 1.2 | 0.5 | 5.1 | 0.4 | 6.4 | 3.5 | |
| 33 | 49 | 0.3 | 2 | 1.1 | 0.4 | 5.6 | 0.4 | 7.0 | 5.4 | |
| 31 | 35 | 0.2 | - | 1.5 | 0.4 | 4.1 | 0.8 | 10.8 | 8.6 | |
| 28 | 37 | 0.1 | - | 0.6 | 0.2 | 4.8 | 0.3 | 8.5 | 4.4 | |
| 26 | 33 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 25 | 44 | 0.4 | 2 | 1.7 | 0.9 | 8.7 | 1.0 | 15.1 | 8.7 | |
| 24 | 12 | 0.1 | - | 0.5 | 0.3 | 2.7 | 0.2 | 3.4 | 2.3 | |
| 22 | 29 | 0.5 | 2 | 2.1 | 0.9 | 9.4 | 1.3 | 15.6 | 9.5 | |
| 10 | 38 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Primera Division, Reserves, Clausura 2025 sezonunda zirvede Alianza FC U20 bulunuyor: 17 maçta 39 puan. Attığı gol 50, yediği gol 17; averajı 33. Takipçileri CD Fas U20 (38 puan) ve CD Luis Angel Firpo U20 (30 puan). Sezon karnesi 12 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 11 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Alianza FC U20 (50 gol), en az gol yiyen takımı CD Fas U20 (9 gol). Son maçlarda en iyi formu Alianza FC U20 yakaladı: son 17 maçta 39 puan. Ligde şu ana kadar toplam 299 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Alianza FC U20 (20 puan), deplasman tablosunda ise CD Fas U20 (21 puan).
Play-off hattında Alianza FC U20, CD Fas U20, CD Luis Angel Firpo U20, CD Cacahuatique U20, Municipal Limeno U20, AD Isidro Metapan U20, CD Aguila U20, 11 Deportivo FC U20.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.