YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Central American and Caribbean Games, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Venezuela (K) (9 puan), 2. El Salvador (K) (6 puan), 3. Kosta Rika (K) (3 puan).
Central American and Caribbean Games, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Venezuela (K) (9 puan), 2. El Salvador (K) (6 puan), 3. Kosta Rika (K) (3 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 - 0 | 6 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 5 | -3 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 4 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 0 | 8 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 1 | 7 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 13 | -13 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 3 | |||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 12 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 0 | 8 | 6 | |||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 0 | 8 | 6 | |||
| 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
|
|
2.62
|
|
|
8.44
|
|
|
2.31
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%68.75
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%6.25
|
|
| 2026-2026 | 2 | 0 | |
| 2026-2026 | 2 | 0 | |
| 2026-2026 | 2 | 0 |
| 2026-2026 | 2 | |
| 2026-2026 | 2 | |
| 2026-2026 | 2 |
| 2026-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 |
|
|
2.62
|
|
|
8.44
|
|
|
2.31
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%68.75
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%7.14
|
3
|
|
|
%19.05
|
8
|
|
|
%14.29
|
6
|
|
|
%11.90
|
5
|
|
|
%16.67
|
7
|
|
|
%19.05
|
8
|
|
|
%11.90
|
5
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 0.8 | 21.0 | 10.2 | - | 58.6 | 5.6 | 91.8 | 66.6 | |
| 11 | 4 | 1.2 | 15.8 | 6.4 | - | 60.8 | 5.8 | 94.4 | 61.2 | |
| 9 | 4 | 0.4 | 15.8 | 6.6 | - | 56.4 | 4.2 | 89.2 | 56.6 | |
| 5 | 7 | 2.2 | 11.0 | 5.4 | - | 51.6 | 5.8 | 91.0 | 53.6 | |
| 2 | 5 | 1.0 | 8.0 | 3.7 | 4B € | 40.7 | 2.0 | 69.3 | 30.0 | |
| 1 | 4 | 2.0 | 5.3 | 2.7 | - | 40.7 | 2.0 | 63.0 | 26.7 | |
| 1 | 3 | 1.0 | 7.0 | 3.0 | - | 39.3 | 3.3 | 63.7 | 40.3 | |
| - | 13 | 0.7 | 6.3 | 1.3 | - | 33.7 | 2.0 | 60.3 | 32.7 |
Central American and Caribbean Games, Kadınlar 2026 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Venezuela (K) bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 6, yediği gol 0; averajı 6. Takipçileri El Salvador (K) (6 puan) ve Kosta Rika (K) (3 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Venezuela (K) (6 gol), en az gol yiyen takımı Venezuela (K) (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Venezuela (K) yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 11 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Venezuela (K) (3 puan), deplasman tablosunda ise Venezuela (K) (6 puan).
Play-off hattında Venezuela (K), El Salvador (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.