YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig, Kadınlar 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (1. Liga): 1. Sparta Prag (K) (36 puan), 2. Slavia Prag (K) (34 puan), 3. 1. FC Slovacko (K) (27 puan).
1. Lig, Kadınlar 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (1. Liga): 1. Sparta Prag (K) (36 puan), 2. Slavia Prag (K) (34 puan), 3. 1. FC Slovacko (K) (27 puan).
Çekya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | 11 | 3 | 0 | 52 - 8 | 44 | 36 | |||
2 | 14 | 11 | 1 | 2 | 76 - 10 | 66 | 34 | |||
3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 38 - 24 | 14 | 27 | |||
4 | 14 | 8 | 2 | 4 | 33 - 16 | 17 | 26 | |||
5 | 14 | 4 | 2 | 8 | 21 - 35 | -14 | 14 | |||
6 | 14 | 3 | 1 | 10 | 14 - 42 | -28 | 10 | |||
7 | 14 | 2 | 2 | 10 | 11 - 49 | -38 | 8 | |||
8 | 14 | 1 | 2 | 11 | 6 - 67 | -61 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 31 - 3 | 28 | 21 | |||
| 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 42 - 5 | 37 | 19 | |||
| 3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 21 - 7 | 14 | 15 | |||
| 4 | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 - 10 | 6 | 12 | |||
| 5 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 - 20 | -10 | 9 | |||
| 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 - 13 | -4 | 7 | |||
| 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 - 22 | -16 | 4 | |||
| 8 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 - 34 | -32 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 34 - 5 | 29 | 15 | |||
| 2 | 7 | 4 | 3 | 0 | 21 - 5 | 16 | 15 | |||
| 3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 22 - 14 | 8 | 15 | |||
| 4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 - 9 | 3 | 11 | |||
| 5 | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 - 22 | -10 | 7 | |||
| 6 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 - 27 | -22 | 4 | |||
| 7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 - 33 | -29 | 3 | |||
| 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 - 22 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | 7 | 2 | 11 | 35 - 44 | -9 | 23 | |||
2 | 20 | 6 | 2 | 12 | 23 - 48 | -25 | 20 | |||
3 | 20 | 4 | 3 | 13 | 20 - 79 | -59 | 15 | |||
4 | 20 | 4 | 2 | 14 | 16 - 64 | -48 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | 17 | 1 | 2 | 90 - 11 | 79 | 52 | |||
2 | 20 | 11 | 6 | 3 | 56 - 16 | 40 | 39 | |||
3 | 20 | 10 | 4 | 6 | 42 - 33 | 9 | 34 | |||
4 | 20 | 9 | 4 | 7 | 38 - 25 | 13 | 31 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 52 - 6 | 46 | 28 | |||
| 2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 34 - 7 | 27 | 23 | |||
| 3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 - 8 | 15 | 19 | |||
| 4 | 10 | 5 | 3 | 2 | 19 - 13 | 6 | 18 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 38 - 5 | 33 | 24 | |||
| 2 | 10 | 4 | 4 | 2 | 22 - 9 | 13 | 16 | |||
| 3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 23 - 20 | 3 | 16 | |||
| 4 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 - 17 | -2 | 12 |
|
|
4.00
|
|
|
0.00
|
|
|
0.61
|
|
|
%53.75
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%66.25
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%13.75
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%28.75
|
|
|
|
%25.00
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 |
| 10 | |
| 3 |
| 1 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 2 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 3 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 4 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 5 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
| 1 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 2 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 3 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 4 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 5 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 6 | 5 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 7 | 4 |
|
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 8 | 4 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
|
|
| 9 | 4 |
|
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 10 | 4 |
|
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 11 | 3 |
|
24/25
23/24
22/23
|
|
| 12 | 3 |
|
22/23
21/22
20/21
|
|
| 13 | 3 |
|
24/25
23/24
22/23
|
|
| 14 | 3 |
|
23/24
22/23
21/22
|
|
| 15 | 3 |
|
22/23
21/22
20/21
|
| 25/26 | 17 | 8 | |
| 25/26 | 17 | 8 |
| 25/26 | 17 | 8 | |
| 25/26 | 17 | 8 |
| 2024-2027 | 31 | 15 | |
| 2023-2027 | 35 | 13 | |
| 2023-2026 | 20 | 12 |
| 2023-2027 | 49 | |
| 2023-2027 | 42 | |
| 2023-2027 | 41 |
| 2025-2027 | 1 | |
| 2025-2026 | 0 | |
| 2026-2027 | 0 |
|
|
4.00
|
|
|
0.00
|
|
|
0.61
|
|
|
%53.75
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%66.25
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%13.75
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%28.75
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%8.75
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%22.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%1.25
|
|
|
|
%1.25
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 90 | 11 | 0.4 | - | 5.4 | |
| 56 | 16 | 0.6 | - | 5.3 | |
| 42 | 33 | 0.6 | - | 3.4 | |
| 38 | 25 | 0.4 | - | 3.5 | |
| 35 | 44 | 0.8 | 1 | 2.4 | |
| 23 | 48 | 0.8 | - | 3.2 | |
| 20 | 79 | 0.3 | - | 2.0 | |
| 16 | 64 | 1.2 | 1 | 2.2 |
1. Lig, Kadınlar 22-23 sezonunda 1. Liga grubunun zirvesinde Sparta Prag (K) bulunuyor: 14 maçta 36 puan. Attığı gol 52, yediği gol 8; averajı 44. Takipçileri Slavia Prag (K) (34 puan) ve 1. FC Slovacko (K) (27 puan). Sezon karnesi 11 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Slavia Prag (K) (76 gol), en az gol yiyen takımı Sparta Prag (K) (8 gol). Son maçlarda en iyi formu Sparta Prag (K) yakaladı: son 14 maçta 36 puan. Ligde şu ana kadar toplam 251 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sparta Prag (K) (21 puan), deplasman tablosunda ise Slavia Prag (K) (15 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Sparta Prag (K), Slavia Prag (K), 1. FC Slovacko (K), FC Slovan Liberec (K). Küme Düşme Turu hattında FC Viktoria Plzen (K), Lokomotiva Brno Horni Herspice (K), Dukla Praha (K), Banik Ostrava (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.