YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
CAF U-23 Şampiyonası 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Senegal U23 (9 puan), 2. Güney Afrika U23 (6 puan), 3. Tunus U23 (3 puan).
CAF U-23 Şampiyonası 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Senegal U23 (9 puan), 2. Güney Afrika U23 (6 puan), 3. Tunus U23 (3 puan).
|
|
2.25
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%93.75
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
| 1 | 1 |
|
2019
|
|
| 2 | 1 |
|
2023
|
|
| 3 | 1 |
|
2019
|
|
| 4 | 1 |
|
2023
|
|
| 5 | 1 |
|
2019
|
| 1 | 1 |
|
2019
|
|
| 2 | 1 |
|
2023
|
|
| 3 | 1 |
|
2019
|
|
| 4 | 1 |
|
2023
|
|
| 5 | 1 |
|
2019
|
|
| 6 | 1 |
|
2023
|
|
| 7 | 1 |
|
2011
|
|
| 8 | 1 |
|
2011
|
|
| 9 | 1 |
|
2023
|
|
| 10 | 1 |
|
2023
|
|
| 11 | 1 |
|
2011
|
|
| 12 | 1 |
|
2023
|
|
| 13 | 1 |
|
2023
|
|
| 14 | 1 |
|
2023
|
|
| 15 | 1 |
|
2019
|
| 2023-2023 | 2 | 2 | |
| 2023-2023 | 2 | 2 | |
| 2023-2023 | 1 | 1 |
| 2023-2023 | 2 | |
| 2023-2023 | 2 | |
| 2023-2023 | 2 |
| 2023-2023 | 1 | |
| 2023-2023 | 0 | |
| 2023-2023 | 0 |
|
|
2.25
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%93.75
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%56.25
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%6.25
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 5 | 1.6 | - | 3.2 | |
| 6 | 2 | 0.8 | 1 | 5.0 | |
| 6 | 3 | 2.0 | - | 3.6 | |
| 5 | 7 | 1.8 | - | 3.2 | |
| 3 | 4 | 1.3 | - | 4.0 | |
| 3 | 5 | 0.3 | - | 6.0 | |
| 3 | 6 | 1.3 | - | 3.0 | |
| 2 | 4 | 2.3 | - | 3.0 |
CAF U-23 Şampiyonası 2015 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Senegal U23 bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 6, yediği gol 1; averajı 5. Takipçileri Güney Afrika U23 (6 puan) ve Tunus U23 (3 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Senegal U23 (6 gol), en az gol yiyen takımı Senegal U23 (1 gol). Son maçlarda en iyi formu Senegal U23 yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 16 gol kaydedildi.
Yarı Final hattında Senegal U23, Güney Afrika U23.