YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Paulista, Serie A2 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Sao Bento (32 puan), 2. EC Sao Jose SP (26 puan), 3. Ferroviaria (26 puan).
Paulista, Serie A2 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Sao Bento (32 puan), 2. EC Sao Jose SP (26 puan), 3. Ferroviaria (26 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 15 | 9 | 5 | 1 | 27 - 13 | 14 | 32 | |||
|
2
| 15 | 7 | 5 | 3 | 21 - 10 | 11 | 26 | |||
|
3
| 15 | 6 | 8 | 1 | 15 - 10 | 5 | 26 | |||
|
4
| 15 | 6 | 5 | 4 | 22 - 16 | 6 | 23 | |||
|
5
| 15 | 6 | 5 | 4 | 19 - 20 | -1 | 23 | |||
|
6
| 15 | 6 | 4 | 5 | 19 - 16 | 3 | 22 | |||
|
7
| 15 | 6 | 4 | 5 | 16 - 14 | 2 | 22 | |||
|
8
| 15 | 5 | 6 | 4 | 24 - 19 | 5 | 21 | |||
|
9
| 15 | 5 | 6 | 4 | 26 - 22 | 4 | 21 | |||
|
10
| 15 | 5 | 3 | 7 | 15 - 16 | -1 | 18 | |||
|
11
| 15 | 4 | 6 | 5 | 17 - 15 | 2 | 18 | |||
|
12
| 15 | 4 | 5 | 6 | 12 - 19 | -7 | 17 | |||
|
13
| 15 | 4 | 4 | 7 | 12 - 22 | -10 | 16 | |||
|
14
| 15 | 3 | 7 | 5 | 20 - 21 | -1 | 16 | |||
|
15
| 15 | 2 | 5 | 8 | 16 - 29 | -13 | 11 | |||
|
16
| 15 | 0 | 6 | 9 | 10 - 29 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 13 - 3 | 10 | 21 | |||
| 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 - 4 | 11 | 16 | |||
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 - 9 | 4 | 15 | |||
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | 8 - 5 | 3 | 14 | |||
| 5 | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 - 7 | 6 | 13 | |||
| 6 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 - 9 | 3 | 12 | |||
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 - 10 | 2 | 12 | |||
| 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 - 7 | 6 | 11 | |||
| 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 - 4 | 5 | 11 | |||
| 10 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 4 | 4 | 11 | |||
| 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 - 7 | 0 | 11 | |||
| 12 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 - 9 | 1 | 9 | |||
| 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 - 9 | 0 | 8 | |||
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 - 11 | -5 | 8 | |||
| 15 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 - 13 | -2 | 6 | |||
| 16 | 8 | 0 | 5 | 3 | 7 - 14 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 - 7 | 5 | 14 | |||
| 2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 - 5 | 2 | 12 | |||
| 3 | 7 | 2 | 5 | 0 | 14 - 10 | 4 | 11 | |||
| 4 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 - 12 | -1 | 11 | |||
| 5 | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 - 6 | 0 | 10 | |||
| 6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 4 - 4 | 0 | 10 | |||
| 7 | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 - 13 | 1 | 9 | |||
| 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 - 12 | -1 | 8 | |||
| 9 | 8 | 1 | 5 | 2 | 11 - 12 | -1 | 8 | |||
| 10 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 11 | -5 | 8 | |||
| 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 11 | -5 | 8 | |||
| 12 | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 - 8 | -4 | 7 | |||
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 - 12 | -6 | 7 | |||
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 - 12 | -7 | 6 | |||
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 - 16 | -11 | 5 | |||
| 16 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 - 15 | -12 | 1 |
|
|
2.37
|
|
|
0.00
|
|
|
3.13
|
|
|
%36.57
|
|
|
|
%37.31
|
|
|
|
%26.12
|
|
|
|
%59.70
|
|
|
|
%40.30
|
|
|
|
%32.09
|
|
|
|
%48.51
|
|
|
|
%19.40
|
|
|
|
%52.24
|
|
|
|
%47.76
|
|
|
|
%27.61
|
|
|
|
%55.97
|
|
|
|
%11.19
|
|
|
|
%5.22
|
|
| 2024-2024 | 1 | 0 | |
| 2024-2024 | 1 | 0 | |
| 2024-2024 | 1 | 0 |
| 2024-2024 | 2 | |
| 2024-2024 | 2 | |
| 2024-2024 | 2 |
| 2024-2024 | 0 | |
| 2024-2024 | 0 | |
| 2024-2024 | 0 |
|
|
2.37
|
|
|
0.00
|
|
|
3.13
|
|
|
%36.57
|
|
|
|
%37.31
|
|
|
|
%26.12
|
|
|
|
%59.70
|
|
|
|
%40.30
|
|
|
|
%32.09
|
|
|
|
%48.51
|
|
|
|
%19.40
|
|
|
|
%52.24
|
|
|
|
%47.76
|
|
|
|
%27.61
|
|
|
|
%55.97
|
|
|
|
%11.19
|
|
|
|
%5.22
|
|
|
|
%20.90
|
|
|
|
%11.19
|
|
|
|
%9.70
|
|
|
|
%8.96
|
|
|
|
%8.96
|
|
|
|
%8.21
|
|
|
|
%7.46
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%2.99
|
|
|
|
%2.99
|
|
|
|
%22.39
|
|
|
|
%21.64
|
|
|
|
%14.18
|
|
|
|
%13.43
|
|
|
|
%11.94
|
|
|
|
%9.70
|
|
|
|
%5.22
|
|
|
|
%0.75
|
|
|
|
%0.75
|
|
|
|
%8.52
|
27
|
|
|
%9.15
|
29
|
|
|
%9.78
|
31
|
|
|
%13.25
|
42
|
|
|
%13.56
|
43
|
|
|
%18.61
|
59
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 16 | 2.2 | 5 | - | 3.1 | 36.0 | 5.2 | 74.4 | 52.0 | - | |
| 29 | 24 | 2.2 | 2 | - | 3.6 | 40.0 | 5.7 | 89.8 | 56.0 | - | |
| 26 | 22 | 2.7 | - | - | 3.1 | 31.1 | 5.3 | 64.1 | 38.4 | - | |
| 25 | 20 | 2.2 | 1 | - | 3.2 | 31.3 | 4.8 | 60.2 | 41.8 | - | |
| 24 | 24 | 2.2 | 2 | 1.7 | 2.9 | 38.4 | 4.1 | 74.7 | 49.7 | 0.5 | |
| 23 | 17 | 2.2 | 2 | - | 3.4 | 36.5 | 4.7 | 78.9 | 47.0 | - | |
| 23 | 14 | 2.0 | 1 | - | 3.2 | 35.5 | 3.6 | 68.8 | 42.7 | - | |
| 20 | 21 | 2.0 | 3 | 2.1 | 3.0 | 33.8 | 5.5 | 62.3 | 40.4 | 0.2 | |
| 20 | 18 | 2.4 | 5 | 0.6 | 2.6 | 34.3 | 4.1 | 66.1 | 39.5 | 0.2 | |
| 17 | 15 | 2.4 | 1 | - | 2.8 | 33.2 | 5.3 | 63.8 | 40.6 | - | |
| 16 | 29 | 3.1 | 2 | - | 2.5 | 29.7 | 4.3 | 64.7 | 38.1 | - | |
| 16 | 11 | 1.9 | 2 | - | 3.8 | 37.4 | 6.1 | 82.9 | 54.6 | - | |
| 15 | 16 | 2.5 | 2 | - | 2.3 | 30.3 | 4.8 | 71.7 | 41.3 | - | |
| 12 | 22 | 2.5 | 1 | - | 2.6 | 32.4 | 5.2 | 68.3 | 44.1 | - | |
| 12 | 19 | 2.6 | 2 | - | 1.8 | 34.3 | 5.7 | 71.9 | 45.3 | - | |
| 10 | 29 | 2.3 | 4 | 1.0 | 2.3 | 33.5 | 3.8 | 74.3 | 43.2 | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Paulista, Serie A2 2024 sezonunda zirvede Sao Bento bulunuyor: 15 maçta 32 puan. Attığı gol 27, yediği gol 13; averajı 14. Takipçileri EC Sao Jose SP (26 puan) ve Ferroviaria (26 puan). Sezon karnesi 9 galibiyet, 5 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Sao Bento (27 gol), en az gol yiyen takımı EC Sao Jose SP (10 gol). Son maçlarda en iyi formu Sao Bento yakaladı: son 15 maçta 32 puan. Ligde şu ana kadar toplam 291 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sao Bento (21 puan), deplasman tablosunda ise XV de Novembro (14 puan).
Play-off hattında Sao Bento, EC Sao Jose SP, Ferroviaria, XV de Novembro, Portuguesa Santista, Juventus SP, Velo Clube, Noroeste. Küme Düşme hattında Sao Bento, EC Sao Jose SP.