YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kadınlar Serie A1 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SC Corinthians SP (K) (37 puan), 2. SE Palmeiras SP (K) (35 puan), 3. Ferroviaria SP (K) (34 puan).
Kadınlar Serie A1 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SC Corinthians SP (K) (37 puan), 2. SE Palmeiras SP (K) (35 puan), 3. Ferroviaria SP (K) (34 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 15 | 12 | 1 | 2 | 53 - 8 | 45 | 37 | |||
|
2
| 15 | 11 | 2 | 2 | 48 - 14 | 34 | 35 | |||
|
3
| 15 | 11 | 1 | 3 | 38 - 16 | 22 | 34 | |||
|
4
| 15 | 10 | 2 | 3 | 32 - 10 | 22 | 32 | |||
|
5
| 15 | 10 | 1 | 4 | 23 - 14 | 9 | 31 | |||
|
6
| 15 | 9 | 1 | 5 | 25 - 16 | 9 | 28 | |||
|
7
| 15 | 7 | 4 | 4 | 27 - 13 | 14 | 25 | |||
|
8
| 15 | 6 | 4 | 5 | 36 - 26 | 10 | 22 | |||
|
9
| 15 | 6 | 1 | 8 | 16 - 22 | -6 | 19 | |||
|
10
| 15 | 6 | 1 | 8 | 25 - 33 | -8 | 19 | |||
|
11
| 15 | 5 | 2 | 8 | 16 - 24 | -8 | 17 | |||
|
12
| 15 | 5 | 1 | 9 | 17 - 23 | -6 | 16 | |||
|
13
| 15 | 4 | 1 | 10 | 25 - 33 | -8 | 13 | |||
|
14
| 15 | 3 | 1 | 11 | 15 - 33 | -18 | 10 | |||
|
15
| 15 | 3 | 0 | 12 | 10 - 54 | -44 | 9 | |||
|
16
| 15 | 0 | 1 | 14 | 7 - 74 | -67 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 35 - 3 | 32 | 24 | |||
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 35 - 6 | 29 | 21 | |||
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 - 6 | 10 | 21 | |||
| 4 | 8 | 6 | 1 | 1 | 11 - 3 | 8 | 19 | |||
| 5 | 8 | 6 | 0 | 2 | 15 - 7 | 8 | 18 | |||
| 6 | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 - 4 | 10 | 16 | |||
| 7 | 8 | 5 | 0 | 3 | 9 - 9 | 0 | 15 | |||
| 8 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 - 9 | 0 | 14 | |||
| 9 | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 - 12 | 3 | 13 | |||
| 10 | 8 | 3 | 3 | 2 | 18 - 9 | 9 | 12 | |||
| 11 | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 - 8 | 1 | 12 | |||
| 12 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 - 10 | 5 | 11 | |||
| 13 | 7 | 3 | 0 | 4 | 21 - 18 | 3 | 9 | |||
| 14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 - 16 | -7 | 7 | |||
| 15 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 - 23 | -17 | 6 | |||
| 16 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 - 28 | -23 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 23 - 9 | 14 | 16 | |||
| 2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 - 6 | 12 | 16 | |||
| 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 - 8 | 5 | 14 | |||
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 18 - 5 | 13 | 13 | |||
| 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 - 4 | 5 | 13 | |||
| 6 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 - 11 | 1 | 12 | |||
| 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 21 - 16 | 5 | 11 | |||
| 8 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 - 10 | -1 | 7 | |||
| 9 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 - 21 | -11 | 6 | |||
| 10 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 - 13 | -6 | 4 | |||
| 11 | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 - 15 | -7 | 4 | |||
| 12 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 - 15 | -11 | 4 | |||
| 13 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 - 15 | -8 | 3 | |||
| 14 | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 - 17 | -11 | 3 | |||
| 15 | 8 | 1 | 0 | 7 | 4 - 31 | -27 | 3 | |||
| 16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 2 - 46 | -44 | 0 |
|
|
3.40
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%55.22
|
|
|
|
%10.45
|
|
|
|
%34.33
|
|
|
|
%35.82
|
|
|
|
%64.18
|
|
|
|
%43.28
|
|
|
|
%32.84
|
|
|
|
%23.88
|
|
|
|
%47.76
|
|
|
|
%52.24
|
|
|
|
%17.91
|
|
|
|
%46.27
|
|
|
|
%23.13
|
|
|
|
%12.69
|
|
| 2025 | 18 | 3 |
| 2025 | 18 | 3 |
| 2024-2026 | 42 | 8 | |
| 2024-2026 | 40 | 8 | |
| 2024-2026 | 43 | 8 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2026-2026 | 1 | |
| 2026-2026 | 1 |
|
|
3.40
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%55.22
|
|
|
|
%10.45
|
|
|
|
%34.33
|
|
|
|
%35.82
|
|
|
|
%64.18
|
|
|
|
%43.28
|
|
|
|
%32.84
|
|
|
|
%23.88
|
|
|
|
%47.76
|
|
|
|
%52.24
|
|
|
|
%17.91
|
|
|
|
%46.27
|
|
|
|
%23.13
|
|
|
|
%12.69
|
|
|
|
%11.19
|
|
|
|
%11.19
|
|
|
|
%8.96
|
|
|
|
%7.46
|
|
|
|
%6.72
|
|
|
|
%5.22
|
|
|
|
%4.48
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%35.07
|
|
|
|
%19.40
|
|
|
|
%17.91
|
|
|
|
%11.19
|
|
|
|
%4.48
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%2.24
|
|
|
|
%2.24
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 66 | 12 | 1.5 | 3 | 1.8 | 0.7 | 5.3 | 6.6 | 0.2 | |
| 50 | 18 | 1.4 | - | - | - | - | 5.1 | - | |
| 46 | 21 | 2.0 | - | 0.3 | 0.1 | 4.2 | 3.1 | 0.1 | |
| 39 | 32 | 1.6 | 1 | - | - | - | 3.3 | - | |
| 36 | 17 | 1.8 | 1 | - | - | - | 4.4 | - | |
| 34 | 18 | 1.2 | - | - | - | - | 3.2 | - | |
| 25 | 20 | 1.6 | 1 | - | - | - | 3.1 | - | |
| 25 | 33 | 0.6 | - | - | - | - | 2.1 | - | |
| 25 | 21 | 1.8 | - | - | - | - | 3.6 | - | |
| 25 | 33 | 1.7 | - | - | - | - | 2.9 | - | |
| 17 | 23 | 2.3 | 1 | - | - | - | 6.1 | - | |
| 16 | 22 | 2.0 | 1 | - | - | - | 2.7 | - | |
| 16 | 24 | 1.7 | 1 | - | - | - | 3.3 | - | |
| 15 | 33 | 0.9 | 1 | - | - | - | 1.3 | - | |
| 10 | 51 | 1.4 | - | - | - | - | 1.1 | - | |
| 7 | 74 | 1.1 | - | - | - | - | 1.2 | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Kadınlar Serie A1 2023 sezonunda zirvede SC Corinthians SP (K) bulunuyor: 15 maçta 37 puan. Attığı gol 53, yediği gol 8; averajı 45. Takipçileri SE Palmeiras SP (K) (35 puan) ve Ferroviaria SP (K) (34 puan). Sezon karnesi 12 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı SC Corinthians SP (K) (53 gol), en az gol yiyen takımı SC Corinthians SP (K) (8 gol). Son maçlarda en iyi formu SC Corinthians SP (K) yakaladı: son 15 maçta 37 puan. Ligde şu ana kadar toplam 413 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra SC Corinthians SP (K) (24 puan), deplasman tablosunda ise Ferroviaria SP (K) (16 puan).
Play-off hattında SC Corinthians SP (K), SE Palmeiras SP (K), Ferroviaria SP (K), Santos (K), CR Flamengo RJ (K), SC Internacional RS (K), Sao Paulo FC SP (K), Cruzeiro MG (K). Küme Düşme hattında EC Bahia BA (K), CA Paranaense PR (K), RD Ariquemes FC RO (K), Ceara SC CE (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.