YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kadınlar Serie A1 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SE Palmeiras SP (K) (37 puan), 2. Sao Paulo FC SP (K) (35 puan), 3. SC Internacional RS (K) (33 puan).
Kadınlar Serie A1 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SE Palmeiras SP (K) (37 puan), 2. Sao Paulo FC SP (K) (35 puan), 3. SC Internacional RS (K) (33 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 15 | 12 | 1 | 2 | 45 - 13 | 32 | 37 | |||
|
2
| 15 | 11 | 2 | 2 | 30 - 13 | 17 | 35 | |||
|
3
| 15 | 10 | 3 | 2 | 27 - 13 | 14 | 33 | |||
|
4
| 15 | 9 | 5 | 1 | 33 - 12 | 21 | 32 | |||
|
5
| 15 | 8 | 2 | 5 | 24 - 23 | 1 | 26 | |||
|
6
| 15 | 7 | 4 | 4 | 25 - 17 | 8 | 25 | |||
|
7
| 15 | 7 | 3 | 5 | 23 - 14 | 9 | 24 | |||
|
8
| 15 | 5 | 6 | 4 | 22 - 18 | 4 | 21 | |||
|
9
| 15 | 6 | 2 | 7 | 33 - 24 | 9 | 20 | |||
|
10
| 15 | 6 | 2 | 7 | 16 - 26 | -10 | 20 | |||
|
11
| 15 | 5 | 4 | 6 | 17 - 17 | 0 | 19 | |||
|
12
| 15 | 3 | 4 | 8 | 14 - 18 | -4 | 13 | |||
|
13
| 15 | 2 | 3 | 10 | 11 - 35 | -24 | 9 | |||
|
14
| 15 | 2 | 2 | 11 | 13 - 42 | -29 | 8 | |||
|
15
| 15 | 1 | 4 | 10 | 11 - 23 | -12 | 7 | |||
|
16
| 15 | 1 | 3 | 11 | 12 - 48 | -36 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 19 - 5 | 14 | 24 | |||
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 23 - 4 | 19 | 21 | |||
| 3 | 8 | 6 | 2 | 0 | 17 - 7 | 10 | 20 | |||
| 4 | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 - 5 | 9 | 19 | |||
| 5 | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 - 9 | 5 | 19 | |||
| 6 | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 - 5 | 13 | 18 | |||
| 7 | 8 | 5 | 2 | 1 | 22 - 10 | 12 | 17 | |||
| 8 | 8 | 4 | 3 | 1 | 16 - 8 | 8 | 15 | |||
| 9 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 - 6 | 3 | 14 | |||
| 10 | 7 | 4 | 1 | 2 | 17 - 9 | 8 | 13 | |||
| 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 - 7 | 0 | 8 | |||
| 12 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 - 7 | -2 | 6 | |||
| 13 | 7 | 2 | 0 | 5 | 5 - 17 | -12 | 6 | |||
| 14 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 - 10 | -3 | 5 | |||
| 15 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 - 17 | -11 | 5 | |||
| 16 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 - 26 | -21 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 22 - 9 | 13 | 16 | |||
| 2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 - 7 | 8 | 14 | |||
| 3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 - 6 | 4 | 13 | |||
| 4 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 - 8 | 0 | 12 | |||
| 5 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 - 8 | 3 | 11 | |||
| 6 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 - 10 | 0 | 11 | |||
| 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 - 8 | 6 | 10 | |||
| 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 - 8 | -1 | 8 | |||
| 9 | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 - 18 | -8 | 7 | |||
| 10 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 10 | -4 | 6 | |||
| 11 | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 - 22 | -15 | 5 | |||
| 12 | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 - 18 | -13 | 4 | |||
| 13 | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 - 14 | -3 | 3 | |||
| 14 | 8 | 0 | 2 | 6 | 8 - 25 | -17 | 2 | |||
| 15 | 8 | 0 | 1 | 7 | 6 - 16 | -10 | 1 | |||
| 16 | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 - 17 | -15 | 1 |
|
|
2.93
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%21.64
|
|
|
|
%28.36
|
|
|
|
%44.78
|
|
|
|
%55.22
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%54.48
|
|
|
|
%45.52
|
|
|
|
%23.88
|
|
|
|
%42.54
|
|
|
|
%26.12
|
|
|
|
%7.46
|
|
| 2025 | 18 | 3 |
| 2025 | 18 | 3 |
| 2024-2026 | 42 | 8 | |
| 2024-2026 | 40 | 8 | |
| 2024-2026 | 43 | 8 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2026-2026 | 1 | |
| 2026-2026 | 1 |
|
|
2.93
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%21.64
|
|
|
|
%28.36
|
|
|
|
%44.78
|
|
|
|
%55.22
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%54.48
|
|
|
|
%45.52
|
|
|
|
%23.88
|
|
|
|
%42.54
|
|
|
|
%26.12
|
|
|
|
%7.46
|
|
|
|
%13.43
|
|
|
|
%11.94
|
|
|
|
%10.45
|
|
|
|
%8.21
|
|
|
|
%6.72
|
|
|
|
%5.22
|
|
|
|
%4.48
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%28.36
|
|
|
|
%21.64
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53 | 20 | 2.4 | 1 | 5.2 | 2.5 | 6.4 | 5.5 | 0.6 | |
| 47 | 15 | 1.5 | - | 3.4 | 1.7 | 10.3 | 6.4 | 0.5 | |
| 35 | 21 | 1.5 | 2 | 2.0 | 0.9 | 4.9 | 5.8 | 1.1 | |
| 33 | 15 | 1.2 | - | 1.8 | 0.7 | 4.9 | 4.9 | 0.4 | |
| 33 | 24 | 1.8 | 1 | 2.3 | 1.3 | 14.5 | 5.2 | 1.1 | |
| 27 | 21 | 1.6 | - | 2.6 | 1.2 | 11.6 | 3.5 | 0.5 | |
| 24 | 26 | 2.0 | - | 1.1 | 0.3 | 3.3 | 3.3 | 0.1 | |
| 23 | 25 | 1.8 | - | 1.1 | 0.3 | 4.3 | 4.8 | 0.1 | |
| 23 | 16 | 2.0 | - | 1.5 | 0.6 | 2.6 | 5.2 | 0.1 | |
| 17 | 17 | 1.9 | 1 | 3.8 | 1.4 | 8.5 | 5.1 | 0.1 | |
| 16 | 26 | 1.7 | 1 | - | - | - | 3.2 | - | |
| 14 | 18 | 2.0 | 2 | 2.1 | 1.1 | 3.3 | 3.4 | 0.6 | |
| 13 | 42 | 1.1 | 1 | - | - | - | 2.3 | - | |
| 12 | 48 | 1.3 | - | - | - | - | 2.3 | - | |
| 11 | 23 | 1.2 | - | - | - | - | 3.5 | - | |
| 11 | 35 | 1.9 | 2 | 0.3 | 0.1 | - | 3.3 | 0.2 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Kadınlar Serie A1 2022 sezonunda zirvede SE Palmeiras SP (K) bulunuyor: 15 maçta 37 puan. Attığı gol 45, yediği gol 13; averajı 32. Takipçileri Sao Paulo FC SP (K) (35 puan) ve SC Internacional RS (K) (33 puan). Sezon karnesi 12 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı SE Palmeiras SP (K) (45 gol), en az gol yiyen takımı SC Corinthians SP (K) (12 gol). Son maçlarda en iyi formu SE Palmeiras SP (K) yakaladı: son 15 maçta 37 puan. Ligde şu ana kadar toplam 356 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sao Paulo FC SP (K) (24 puan), deplasman tablosunda ise SE Palmeiras SP (K) (16 puan).
Play-off hattında SE Palmeiras SP (K), Sao Paulo FC SP (K), SC Internacional RS (K), SC Corinthians SP (K), Real Brasilia FC DF (K), CR Flamengo RJ (K), Ferroviaria SP (K), Gremio RS (K). Küme Düşme hattında Sao Jose EC SP (K), Esmac PA (K), Red Bull Bragantino SP (K), Cresspom DF (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.