YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Gaucho, Kadınlar 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Gaucho, Women 2023): 1. EC Juventude RS (K) (21 puan), 2. Flamengo Sao Pedro RS (K) (18 puan), 3. Brasil de Farroupilha RS (K) (13 puan).
Gaucho, Kadınlar 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Gaucho, Women 2023): 1. EC Juventude RS (K) (21 puan), 2. Flamengo Sao Pedro RS (K) (18 puan), 3. Brasil de Farroupilha RS (K) (13 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 49 - 3 | 46 | 21 | |||
2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 26 - 4 | 22 | 18 | |||
3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 22 - 5 | 17 | 13 | |||
4 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 - 11 | 2 | 10 | |||
5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 - 12 | -2 | 8 | |||
6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 21 - 24 | -3 | 8 | |||
7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 - 26 | -23 | 3 | |||
8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 - 59 | -59 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 25 - 3 | 22 | 9 | |||
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 - 0 | 17 | 9 | |||
| 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 - 4 | 6 | 6 | |||
| 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 - 7 | 3 | 4 | |||
| 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 2 | 2 | 4 | |||
| 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 15 | -11 | 4 | |||
| 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 17 | -16 | 0 | |||
| 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 - 25 | -25 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 - 0 | 24 | 12 | |||
| 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 - 4 | 5 | 9 | |||
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 - 1 | 11 | 7 | |||
| 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 6 | |||
| 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 17 - 9 | 8 | 4 | |||
| 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 10 | -4 | 4 | |||
| 7 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 9 | -7 | 3 | |||
| 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 34 | -34 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 28 - 3 | 25 | 12 | |||
2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 - 4 | 19 | 12 | |||
3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 - 4 | 7 | 12 | |||
4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 - 11 | -2 | 6 | |||
5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 - 22 | -15 | 3 | |||
6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 - 35 | -34 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 24 - 1 | 23 | 9 | |||
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | 9 | |||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 5 | -3 | 3 | |||
| 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 11 | -5 | 3 | |||
| 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 15 | -14 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 18 - 3 | 15 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 3 | |||
| 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 6 | 1 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 3 | |||
| 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 11 | -10 | 0 | |||
| 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 20 | -20 | 0 |
|
|
4.98
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%74.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%92.00
|
|
|
|
%2.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%66.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%22.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
4.98
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%74.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%92.00
|
|
|
|
%2.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%66.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%22.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%2.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%2.00
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 65 | 16 | 1.6 | 2 | 0.9 | 0.3 | 4.0 | 6.2 | 0.1 | |
| 36 | 7 | 2.4 | - | - | - | - | 5.4 | - | |
| 35 | 8 | 1.6 | - | - | - | - | 6.1 | - | |
| 33 | 26 | 2.4 | 2 | - | - | - | 6.4 | - | |
| 32 | 25 | 1.2 | 2 | 0.7 | 0.2 | 2.7 | 2.7 | 0.1 | |
| 21 | 24 | 1.1 | - | - | - | - | 2.1 | - | |
| 14 | 46 | 1.0 | - | - | - | - | 2.6 | - | |
| 10 | 12 | 1.9 | - | - | - | - | 2.3 | - | |
| 3 | 26 | 1.6 | - | - | - | - | 1.6 | - | |
| - | 59 | 0.3 | - | - | - | - | 0.1 | - |
Gaucho, Kadınlar 2023 sezonunda Gaucho, Women 2023 grubunun zirvesinde EC Juventude RS (K) bulunuyor: 7 maçta 21 puan. Attığı gol 49, yediği gol 3; averajı 46. Takipçileri Flamengo Sao Pedro RS (K) (18 puan) ve Brasil de Farroupilha RS (K) (13 puan). Sezon karnesi 7 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı EC Juventude RS (K) (49 gol), en az gol yiyen takımı EC Juventude RS (K) (3 gol). Son maçlarda en iyi formu EC Juventude RS (K) yakaladı: son 7 maçta 21 puan. Ligde şu ana kadar toplam 144 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra EC Juventude RS (K) (9 puan), deplasman tablosunda ise EC Juventude RS (K) (12 puan).
Ana Tur hattında EC Juventude RS (K), Flamengo Sao Pedro RS (K), Brasil de Farroupilha RS (K), Elite CD (K).