Cearense 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Ceara (15 puan), 2. Maracana CE (7 puan), 3. Horizonte (6 puan).

Cearense 2025

Cearense
Tüm Ligler
Search
Brezilya
Brezilya
5. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
Takvim 2025
2026
2025
2024
2023
2022
2021
Cearense maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup A
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
550012 - 3915
2
52126 - 427
3
51315 - 6-16
4
51227 - 8-15
5
50052 - 21-190
Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme Turu
İç Saha — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
133008 - 179
221105 - 234
331116 - 514
420111 - 3-21
520021 - 7-60
Deplasman — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122004 - 226
231204 - 315
331021 - 2-13
420111 - 3-21
530031 - 14-130
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Cearense, Serie A 2025, Relegation Round
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32104 - 227
2
31116 - 424
3
30305 - 503
4
30122 - 6-41
Küme Düşme
İç Saha — Cearense, Serie A 2025, Relegation Round
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122003 - 126
221106 - 334
310101 - 101
410101 - 101
Deplasman — Cearense, Serie A 2025, Relegation Round
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
120204 - 402
210101 - 101
310010 - 1-10
420021 - 5-40
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.79
Korner
9.81
Sarı Kart
4.29
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%45.24
19
X
%26.19
11
2
%28.57
12
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.62
20
Üst
%52.38
22
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%30.95
13
X
%40.48
17
2
%28.57
12
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.38
22
KG Yok
%47.62
20
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%26.19
11
2-3 Gol
%45.24
19
4-5 Gol
%19.05
8
6+ Gol
%9.52
4
Fikstür
Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 2 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 4 0
2025 1 0
Gol Kralları — Tümü
2025 2 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 4 0
2025 1 0
2025 6 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 5 0
2025 4 0
2025 5 0
2025 4 0
2025 1 0
2025 3 0
2025 6 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 7 0
2025 4 0
2025 2 0
2025 6 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 3 0
2025 2 0
2025 7 0
2025 3 0
2025 7 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 5 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 7 0
2025 1 0
2025 7 0
2025 7 0
2025 3 0
2025 2 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 7 0
2025 4 0
2025 3 0
2025 5 0
2025 0 0
2025 0 0
2025 6 0
2025 2 0
2025 2 0
2025 8 0
2025 2 0
2025 8 0
2025 8 0
2025 1 0
2025 7 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 5 0
2025 4 0
2025 8 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 6 0
2025 3 0
2025 3 0
2025 4 0
2025 9 0
2025 3 0
2025 6 0
2025 4 0
2025
Leo logosu
Leo
5 0
2025 3 0
2025 3 0
2025 5 0
2025 6 0
2025 6 0
2025 6 0
2025 0 0
2025 5 0
2025 2 0
2025 2 0
2025 0 0
2025 2 0
2025 7 0
2025 9 0
2025 4 0
2025 8 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 4 0
2025 5 0
2025 4 0
2025 1 0
2025 8 0
2025 6 0
2025 7 0
2025 0 0
2025 2 0
2025 4 0
2025 9 0
2025 5 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 8 0
2025 4 0
2025 3 0
2025 7 0
2025 4 0
2025 8 0
2025 5 0
2025 3 0
2025 3 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 6 0
2025 3 0
2025 2 0
2025 0 0
2025 5 0
2025 8 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 4 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 7 0
2025 4 0
2025 8 0
2025 4 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 8 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 7 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 4 0
2025 2 0
2025 2 0
2025 4 0
2025 9 0
2025 5 0
2025 5 0
2025 3 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 3 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 0 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 7 0
2025 3 0
2025 8 0
2025 5 0
2025 4 0
2025 3 0
2025 4 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 4 0
2025 3 0
2025 4 0
2025 2 0
2025 6 0
2025 0 0
2025 3 0
2025 3 0
2025 0 0
2025 2 0
2025 3 0
2025 2 0
2025 7 0
2025 2 0
2025 0 0
2025 3 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2026-2026 5 5
2026-2026 7 4
2025-2026 14 3
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2026 18
2024-2026 17
2025-2026 16
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2026 1
2025-2026 1
2026-2026 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.79
Korner
9.81
Sarı Kart
4.29
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%45.24
19
X
%26.19
11
2
%28.57
12
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.62
20
Üst
%52.38
22
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%30.95
13
X
%40.48
17
2
%28.57
12
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.38
22
KG Yok
%47.62
20
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%26.19
11
2-3 Gol
%45.24
19
4-5 Gol
%19.05
8
6+ Gol
%9.52
4
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%16.67
7
1-0
%14.29
6
2-1
%9.52
4
0-1
%7.14
3
1-2
%7.14
3
0-0
%4.76
2
0-3
%4.76
2
3-1
%4.76
2
3-3
%4.76
2
4-0
%4.76
2
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%28.57
12
2/2
%23.81
10
X/X
%21.43
9
X/1
%14.29
6
X/2
%4.76
2
1/X
%2.38
1
2/1
%2.38
1
2/X
%2.38
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%12.82
15
16-30
%13.68
16
31-45
%18.80
22
46-60
%15.38
18
61-75
%17.95
21
76-90
%17.09
20
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
21 4 1.7 - 12.9 4.8 51.8 5.6 98.4 64.9
15 5 1.8 3 14.3 5.0 55.1 7.2 113.6 84.1
14 11 1.9 1 10.8 4.7 53.0 5.1 98.7 62.2
13 9 3.0 1 11.1 3.0 43.9 4.4 79.0 52.8
12 14 2.0 1 9.4 3.7 41.6 4.4 78.4 47.5
11 10 1.9 1 13.9 4.6 50.9 4.9 107.8 67.5
11 19 3.1 1 11.4 3.8 48.0 5.9 101.9 62.8
9 8 1.7 - 9.7 4.0 28.9 3.4 63.9 39.9
7 10 2.3 - 8.3 2.9 30.6 2.4 65.3 39.3
4 27 2.5 1 9.4 3.6 41.8 5.1 89.4 46.5

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Cearense 2025 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Cearense 2025 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Ceara bulunuyor: 5 maçta 15 puan. Attığı gol 12, yediği gol 3; averajı 9. Takipçileri Maracana CE (7 puan) ve Horizonte (6 puan). Sezon karnesi 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 5 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Ceara (12 gol), en az gol yiyen takımı Ceara (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Ceara yakaladı: son 5 maçta 15 puan. Ligde şu ana kadar toplam 32 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Ceara (9 puan), deplasman tablosunda ise Ceara (6 puan).

Play-off hattında Ceara. Eleme Playoffları hattında Maracana CE, Horizonte. Küme Düşme Turu hattında Floresta, Cariri CE.

Takımlar

Gol Krallığı