YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Carioca 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Fluminense (28 puan), 2. Flamengo (26 puan), 3. Vasco da Gama (22 puan).
Carioca 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Fluminense (28 puan), 2. Flamengo (26 puan), 3. Vasco da Gama (22 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 11 | 9 | 1 | 1 | 16 - 2 | 14 | 28 | |||
|
2
| 11 | 8 | 2 | 1 | 27 - 8 | 19 | 26 | |||
|
3
| 11 | 7 | 1 | 3 | 19 - 11 | 8 | 22 | |||
|
4
| 11 | 6 | 2 | 3 | 24 - 16 | 8 | 20 | |||
|
5
| 11 | 4 | 2 | 5 | 11 - 15 | -4 | 14 | |||
|
6
| 11 | 3 | 3 | 5 | 11 - 12 | -1 | 12 | |||
|
7
| 11 | 3 | 3 | 5 | 11 - 17 | -6 | 12 | |||
|
8
| 11 | 3 | 2 | 6 | 9 - 14 | -5 | 11 | |||
|
9
| 11 | 3 | 2 | 6 | 9 - 17 | -8 | 11 | |||
|
10
| 11 | 3 | 4 | 4 | 13 - 16 | -3 | 9 | |||
|
11
| 11 | 2 | 3 | 6 | 5 - 17 | -12 | 9 | |||
|
12
| 11 | 1 | 3 | 7 | 11 - 21 | -10 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 - 6 | 10 | 15 | |||
| 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 - 2 | 7 | 15 | |||
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 - 5 | 9 | 13 | |||
| 4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 4 | 6 | 13 | |||
| 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 - 6 | 3 | 11 | |||
| 6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 - 2 | 4 | 10 | |||
| 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 - 4 | 3 | 8 | |||
| 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 - 8 | -2 | 7 | |||
| 9 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 - 7 | -4 | 6 | |||
| 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 - 5 | 0 | 5 | |||
| 11 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 - 10 | -1 | 4 | |||
| 12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 - 9 | -5 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 - 3 | 10 | 13 | |||
| 2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 - 0 | 7 | 13 | |||
| 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 - 7 | 2 | 9 | |||
| 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 - 8 | -3 | 8 | |||
| 5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 - 9 | -5 | 6 | |||
| 6 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 - 10 | -2 | 5 | |||
| 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 - 9 | -4 | 5 | |||
| 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 - 12 | -6 | 5 | |||
| 9 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 - 13 | -8 | 4 | |||
| 10 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 - 10 | -8 | 3 | |||
| 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 - 11 | -9 | 2 | |||
| 12 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 - 6 | -4 | 1 |
|
|
2.42
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.87
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%32.05
|
|
|
|
%56.41
|
|
|
|
%43.59
|
|
|
|
%28.21
|
|
|
|
%47.44
|
|
|
|
%24.36
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%37.18
|
|
|
|
%39.74
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%6.41
|
|
| 2026 | ||
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 |
| 2026 | ||
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1999 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1996 | ||
| 1993 | ||
| 1992 | ||
| 1991 | ||
| 1990 | ||
| 1989 | ||
| 1988 | ||
| 1987 | ||
| 1986 | ||
| 1985 | ||
| 1984 | ||
| 1983 |
| 20 | |
| 13 | |
| 13 | |
| 6 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 4 |
|
85/86
84/85
82/83
77/78
|
|
| 2 | 4 |
|
98/99
97/98
92/93
91/92
|
|
| 3 | 4 |
|
92/93
91/92
87/88
83/84
|
|
| 4 | 4 |
|
98/99
97/98
88/89
86/87
|
|
| 5 | 4 |
|
05/06
00/01
98/99
97/98
|
| 1 | 4 |
|
85/86
84/85
82/83
77/78
|
|
| 2 | 4 |
|
98/99
97/98
92/93
91/92
|
|
| 3 | 4 |
|
92/93
91/92
87/88
83/84
|
|
| 4 | 4 |
|
98/99
97/98
88/89
86/87
|
|
| 5 | 4 |
|
05/06
00/01
98/99
97/98
|
|
| 6 | 4 |
|
02/03
93/94
92/93
91/92
|
|
| 7 | 3 |
|
85/86
84/85
82/83
|
|
| 8 | 3 |
|
85/86
84/85
82/83
|
|
| 9 | 3 |
|
92/93
91/92
87/88
|
|
| 10 | 3 |
|
85/86
84/85
82/83
|
|
| 11 | 3 |
|
12/13
11/12
09/10
|
|
| 12 | 3 |
|
00/01
95/96
90/91
|
|
| 13 | 3 |
|
99/00
92/93
91/92
|
|
| 14 | 3 |
|
03/04
02/03
90/91
|
|
| 15 | 3 |
|
00/01
98/99
97/98
|
| 2023-2026 | 38 | |
| 2024-2026 | 35 | |
| 2024-2026 | 35 |
| 2024-2024 | 1 | |
| 2024-2024 | 1 | |
| 2025-2025 | 1 |
|
|
2.42
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.87
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%32.05
|
|
|
|
%56.41
|
|
|
|
%43.59
|
|
|
|
%28.21
|
|
|
|
%47.44
|
|
|
|
%24.36
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%37.18
|
|
|
|
%39.74
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%6.41
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%12.82
|
|
|
|
%10.26
|
|
|
|
%8.97
|
|
|
|
%8.97
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%6.41
|
|
|
|
%5.13
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%21.79
|
|
|
|
%20.51
|
|
|
|
%17.95
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%2.56
|
|
|
|
%2.56
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 11 | 2.9 | 2 | 0.9 | 0.3 | 3.2 | 8.1 | - | |
| 26 | 18 | 3.3 | - | 1.8 | 1.1 | 7.2 | 5.4 | 0.4 | |
| 21 | 5 | 2.2 | 2 | 1.2 | 0.4 | 4.3 | 6.2 | 0.1 | |
| 19 | 13 | 3.2 | - | 2.7 | 1.5 | 3.8 | 5.2 | 0.6 | |
| 16 | 18 | 2.7 | - | 2.0 | 0.7 | 3.9 | 3.9 | 0.3 | |
| 15 | 20 | 3.3 | 2 | 2.0 | 0.4 | 8.5 | 5.6 | 0.1 | |
| 13 | 16 | 2.8 | - | 1.5 | 0.7 | 4.5 | 4.3 | 0.4 | |
| 13 | 15 | 3.1 | 1 | 1.8 | 0.5 | 7.2 | 4.8 | 0.3 | |
| 11 | 21 | 3.5 | 1 | 1.5 | 0.5 | 3.4 | 5.7 | 0.5 | |
| 11 | 18 | 3.5 | 3 | 2.2 | 1.0 | 5.2 | 4.7 | 0.2 | |
| 9 | 17 | 2.5 | 1 | 0.7 | 0.4 | 4.4 | 5.5 | 0.3 | |
| 5 | 17 | 2.2 | - | 1.8 | 0.7 | 5.7 | 6.1 | 0.1 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Carioca 2022 sezonunda zirvede Fluminense bulunuyor: 11 maçta 28 puan. Attığı gol 16, yediği gol 2; averajı 14. Takipçileri Flamengo (26 puan) ve Vasco da Gama (22 puan). Sezon karnesi 9 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Flamengo (27 gol), en az gol yiyen takımı Fluminense (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Fluminense yakaladı: son 11 maçta 28 puan. Ligde şu ana kadar toplam 166 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Botafogo (15 puan), deplasman tablosunda ise Flamengo (13 puan).
Play-off hattında Fluminense, Flamengo, Vasco da Gama, Botafogo. Küme Düşme hattında Volta Redonda.