YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Baiano, Serie B 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Fluminense de Feira (22 puan), 2. Grapiúna (18 puan), 3. Colo Colo BA (17 puan).
Baiano, Serie B 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Fluminense de Feira (22 puan), 2. Grapiúna (18 puan), 3. Colo Colo BA (17 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 9 | 7 | 1 | 1 | 10 - 2 | 8 | 22 | |||
|
2
| 9 | 5 | 3 | 1 | 16 - 6 | 10 | 18 | |||
|
3
| 9 | 4 | 5 | 0 | 11 - 4 | 7 | 17 | |||
|
4
| 9 | 4 | 3 | 2 | 8 - 5 | 3 | 15 | |||
|
5
| 9 | 3 | 4 | 2 | 10 - 6 | 4 | 13 | |||
|
6
| 9 | 2 | 4 | 3 | 7 - 8 | -1 | 10 | |||
|
7
| 9 | 1 | 5 | 3 | 5 - 7 | -2 | 8 | |||
|
8
| 9 | 1 | 4 | 4 | 6 - 10 | -4 | 7 | |||
|
9
| 9 | 1 | 3 | 5 | 7 - 16 | -9 | 6 | |||
|
10
| 9 | 0 | 2 | 7 | 5 - 21 | -16 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 - 1 | 5 | 12 | |||
| 2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 - 2 | 10 | 11 | |||
| 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 - 2 | 4 | 10 | |||
| 4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 - 1 | 1 | 6 | |||
| 5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 5 | 1 | 4 | |||
| 6 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 - 3 | -1 | 4 | |||
| 7 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 - 6 | -2 | 4 | |||
| 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 - 4 | -2 | 2 | |||
| 9 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 - 10 | -7 | 2 | |||
| 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 - 6 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 - 3 | 6 | 11 | |||
| 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 10 | |||
| 3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 - 1 | 3 | 9 | |||
| 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 7 | |||
| 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 - 2 | 1 | 6 | |||
| 6 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 - 3 | -1 | 5 | |||
| 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 - 6 | -2 | 5 | |||
| 8 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 - 10 | -5 | 5 | |||
| 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 4 | -1 | 4 | |||
| 10 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 11 | -9 | 0 |
|
|
1.84
|
|
|
1.14
|
|
|
0.68
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%38.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%74.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%58.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%58.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%46.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
1.84
|
|
|
1.14
|
|
|
0.68
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%38.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%74.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%58.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%58.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%46.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%18.00
|
|
|
|
%14.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%18.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%14.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%2.00
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 7 | 0.8 | - | 3.0 | 1.2 | 15.5 | 1.0 | 25.5 | 14.5 | |
| 13 | 4 | 0.8 | - | 1.7 | 0.8 | 11.5 | 1.0 | 21.0 | 11.4 | |
| 12 | 5 | 0.2 | - | 1.4 | 0.7 | 5.3 | 1.2 | 7.5 | 5.5 | |
| 11 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 10 | 6 | 0.4 | - | 0.9 | 0.6 | 6.2 | 0.4 | 8.7 | 3.9 | |
| 7 | 16 | 0.3 | - | 2.1 | 0.2 | 4.2 | 0.4 | 5.9 | 5.4 | |
| 7 | 8 | 0.3 | - | 1.2 | 0.3 | 4.9 | 0.8 | 12.1 | 7.1 | |
| 6 | 10 | 0.1 | 1 | 0.6 | 0.1 | 4.7 | 0.2 | 4.1 | 1.9 | |
| 5 | 21 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 5 | 7 | 0.2 | - | 0.9 | 0.6 | 5.9 | 0.4 | 12.8 | 7.0 |
Baiano, Serie B 2024 sezonunda zirvede Fluminense de Feira bulunuyor: 9 maçta 22 puan. Attığı gol 10, yediği gol 2; averajı 8. Takipçileri Grapiúna (18 puan) ve Colo Colo BA (17 puan). Sezon karnesi 7 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Grapiúna (16 gol), en az gol yiyen takımı Fluminense de Feira (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Fluminense de Feira yakaladı: son 9 maçta 22 puan. Ligde şu ana kadar toplam 85 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Fluminense de Feira (12 puan), deplasman tablosunda ise Colo Colo BA (11 puan).
Play-off hattında Fluminense de Feira, Grapiúna, Colo Colo BA, Porto SC BA. Küme Düşme hattında Feirense BA, Jacobinense BA.