Blue Stars / FIFA Youth Cup 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Academie Generation Foot U19 (6 puan), 2. FC Zurich U19 (5 puan), 3. Basel U19 (4 puan).

Blue Stars / FIFA Youth Cup 2023

Blue Stars / FIFA Youth Cup
Tüm Ligler
Search
3. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
Takvim 2023
2024
2023
Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
Genel — Grup A
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32013 - 306
2
31205 - 235
3
31113 - 304
4
30121 - 4-31
Play-off
Genel
Genel — Grup B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
31204 - 135
2
31203 - 035
3
31202 - 115
4
30030 - 7-70
Play-off
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
1.72
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%38.89
7
X
%38.89
7
2
%22.22
4
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%72.22
13
Üst
%27.78
5
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%22.22
4
X
%61.11
11
2
%16.67
3
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%16.67
3
KG Yok
%83.33
15
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%33.33
6
2-3 Gol
%66.67
12
4-5 Gol
%0.00
0
6+ Gol
%0.00
0
Fikstür
3.lük Maçı
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
1.72
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%38.89
7
X
%38.89
7
2
%22.22
4
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%72.22
13
Üst
%27.78
5
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%22.22
4
X
%61.11
11
2
%16.67
3
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%16.67
3
KG Yok
%83.33
15
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%33.33
6
2-3 Gol
%66.67
12
4-5 Gol
%0.00
0
6+ Gol
%0.00
0
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-0
%22.22
4
3-0
%22.22
4
1-1
%16.67
3
2-0
%16.67
3
0-1
%11.11
2
0-2
%5.56
1
0-3
%5.56
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/X
%38.89
7
1/1
%22.22
4
2/2
%16.67
3
X/1
%16.67
3
X/2
%5.56
1

Fikstür

Blue Stars / FIFA Youth Cup 2023 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Blue Stars / FIFA Youth Cup 2023 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Academie Generation Foot U19 bulunuyor: 3 maçta 6 puan. Attığı gol 3, yediği gol 3; averajı 0. Takipçileri FC Zurich U19 (5 puan) ve Basel U19 (4 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı FC Zurich U19 (5 gol), en az gol yiyen takımı FC Zurich U19 (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Academie Generation Foot U19 yakaladı: son 3 maçta 6 puan. Ligde şu ana kadar toplam 12 gol kaydedildi.

Play-off hattında Academie Generation Foot U19, FC Zurich U19.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut