U21 Pro League 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Group 1): 1. Jeugd KRC Genk U21 (57 puan), 2. Anderlecht U21 (50 puan), 3. Club NXT U21 (43 puan).

U21 Pro League 21-22

U21 Pro League
Tüm Ligler
Search
Belçika
Takvim 21/22
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
U21 Pro League maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Group 1
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel
İç Saha
Deplasman
Yükselme
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.35
Korner
0.00
Sarı Kart
0.97
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%43.31
136
X
%16.24
51
2
%40.45
127
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%35.03
110
Üst
%64.97
204
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
314
2
%0.00
0
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%54.14
170
KG Yok
%45.86
144
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%16.56
52
2-3 Gol
%37.90
119
4-5 Gol
%34.71
109
6+ Gol
%10.83
34
Fikstür
22. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.35
Korner
0.00
Sarı Kart
0.97
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%43.31
136
X
%16.24
51
2
%40.45
127
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%35.03
110
Üst
%64.97
204
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
314
2
%0.00
0
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%54.14
170
KG Yok
%45.86
144
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%16.56
52
2-3 Gol
%37.90
119
4-5 Gol
%34.71
109
6+ Gol
%10.83
34
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-1
%7.32
23
1-1
%7.32
23
2-1
%7.32
23
0-2
%6.69
21
1-0
%6.69
21
1-3
%6.05
19
1-2
%5.41
17
3-2
%5.10
16
2-0
%4.46
14
2-2
%4.14
13
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/1
%43.31
136
X/2
%40.45
127
X/X
%16.24
51
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Korner Korner
66 32 1.0 - 5.2
65 22 0.6 - 4.0
65 24 1.2 - 3.5
63 32 0.3 - 2.7
57 62 0.6 - 1.5
51 34 1.0 2 1.6
51 16 0.6 - 2.8
48 13 0.8 - 2.7
46 37 0.4 - 2.2
45 53 1.3 - 2.8
42 41 1.6 1 4.1
41 48 1.0 - 1.9
40 26 1.0 - 3.3
38 29 1.0 - 2.5
37 29 1.5 - 4.0
33 65 1.0 - 2.8
31 59 1.1 1 2.3
28 52 0.7 - 1.6
28 61 1.2 - 2.6
27 35 0.7 - 1.9
27 39 1.5 1 3.3
27 40 0.9 - 3.0
26 42 1.0 1 1.5
25 59 0.8 - 2.5
21 47 1.0 - 3.5
18 49 1.0 - 1.8

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

U21 Pro League 21-22 Puan Durumu ve Sezon Özeti

U21 Pro League 21-22 sezonunda Group 1 grubunun zirvesinde Jeugd KRC Genk U21 bulunuyor: 22 maçta 57 puan. Attığı gol 65, yediği gol 22; averajı 43. Takipçileri Anderlecht U21 (50 puan) ve Club NXT U21 (43 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Jeugd KRC Genk U21 (65 gol), en az gol yiyen takımı Club NXT U21 (13 gol). Son maçlarda en iyi formu Jeugd KRC Genk U21 yakaladı: son 22 maçta 57 puan. Ligde şu ana kadar toplam 413 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Jeugd KRC Genk U21 (28 puan), deplasman tablosunda ise Jeugd KRC Genk U21 (29 puan).

Küme Düşme hattında Jeugd SV Zulte Waregem U21, Jeugd Yellow Red KV Mechelen U21.

Takımlar