YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Arap Körfez Ligi 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Al Ain FC (65 puan), 2. Al Sharjah (55 puan), 3. AL Wahda (53 puan).
Arap Körfez Ligi 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Al Ain FC (65 puan), 2. Al Sharjah (55 puan), 3. AL Wahda (53 puan).
BAE
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 20 | 5 | 1 | 57 - 17 | 40 | 65 | |||
|
2
| 26 | 17 | 4 | 5 | 46 - 25 | 21 | 55 | |||
|
3
| 26 | 15 | 8 | 3 | 51 - 25 | 26 | 53 | |||
|
4
| 26 | 14 | 3 | 9 | 42 - 34 | 8 | 45 | |||
|
5
| 26 | 12 | 6 | 8 | 33 - 30 | 3 | 42 | |||
|
6
| 26 | 9 | 9 | 8 | 36 - 30 | 6 | 36 | |||
|
7
| 26 | 10 | 5 | 11 | 35 - 40 | -5 | 35 | |||
|
8
| 26 | 9 | 6 | 11 | 42 - 38 | 4 | 33 | |||
|
9
| 26 | 8 | 7 | 11 | 33 - 39 | -6 | 31 | |||
|
10
| 26 | 6 | 10 | 10 | 32 - 38 | -6 | 28 | |||
|
11
| 26 | 8 | 4 | 14 | 38 - 49 | -11 | 28 | |||
|
12
| 26 | 6 | 6 | 14 | 28 - 36 | -8 | 24 | |||
|
13
| 26 | 3 | 9 | 14 | 25 - 57 | -32 | 18 | |||
|
14
| 26 | 2 | 4 | 20 | 21 - 61 | -40 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 3 | 0 | 30 - 9 | 21 | 33 | |||
| 2 | 13 | 11 | 0 | 2 | 28 - 15 | 13 | 33 | |||
| 3 | 13 | 11 | 0 | 2 | 25 - 12 | 13 | 33 | |||
| 4 | 13 | 9 | 1 | 3 | 24 - 17 | 7 | 28 | |||
| 5 | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 - 13 | 11 | 25 | |||
| 6 | 13 | 6 | 2 | 5 | 21 - 15 | 6 | 20 | |||
| 7 | 13 | 5 | 5 | 3 | 18 - 12 | 6 | 20 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 20 | -1 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 - 16 | 1 | 18 | |||
| 10 | 13 | 5 | 2 | 6 | 22 - 16 | 6 | 17 | |||
| 11 | 13 | 3 | 6 | 4 | 16 - 18 | -2 | 15 | |||
| 12 | 13 | 3 | 4 | 6 | 15 - 17 | -2 | 13 | |||
| 13 | 13 | 2 | 6 | 5 | 16 - 25 | -9 | 12 | |||
| 14 | 13 | 1 | 3 | 9 | 10 - 29 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 27 - 8 | 19 | 32 | |||
| 2 | 13 | 8 | 4 | 1 | 27 - 12 | 15 | 28 | |||
| 3 | 13 | 6 | 4 | 3 | 21 - 13 | 8 | 22 | |||
| 4 | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 - 18 | 0 | 16 | |||
| 5 | 13 | 4 | 4 | 5 | 20 - 22 | -2 | 16 | |||
| 6 | 13 | 5 | 1 | 7 | 16 - 20 | -4 | 16 | |||
| 7 | 13 | 3 | 5 | 5 | 9 - 13 | -4 | 14 | |||
| 8 | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 - 20 | -4 | 13 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 - 23 | -7 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 - 19 | -5 | 12 | |||
| 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 - 19 | -6 | 11 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 17 - 34 | -17 | 8 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 9 - 32 | -23 | 6 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 11 - 32 | -21 | 4 |
|
|
2.85
|
|
|
0.00
|
|
|
2.01
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%31.87
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%29.67
|
|
|
|
%54.95
|
|
|
|
%45.05
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%5.49
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2006-2007 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2004-2005 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1986-1987 | ||
| 1985-1986 | ||
| 1984-1985 | ||
| 1983-1984 | ||
| 1982-1983 | ||
| 1981-1982 | ||
| 1980-1981 | ||
| 1979-1980 | ||
| 1978-1979 | ||
| 1977-1978 | ||
| 1976-1977 | ||
| 1975-1976 | ||
| 1974-1975 | ||
| 1973-1974 |
| 15 | |
| 9 | |
| 8 | |
| 6 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 |
| 1 | 6 |
|
23/24
20/21
17/18
14/15
12/13
11/12
|
|
| 2 | 5 |
|
25/26
21/22
17/18
14/15
10/11
|
|
| 3 | 4 |
|
17/18
15/16
13/14
08/09
|
|
| 4 | 4 |
|
17/18
14/15
12/13
11/12
|
|
| 5 | 4 |
|
21/22
17/18
14/15
12/13
|
| 1 | 6 |
|
23/24
20/21
17/18
14/15
12/13
11/12
|
|
| 2 | 5 |
|
25/26
21/22
17/18
14/15
10/11
|
|
| 3 | 4 |
|
17/18
15/16
13/14
08/09
|
|
| 4 | 4 |
|
17/18
14/15
12/13
11/12
|
|
| 5 | 4 |
|
21/22
17/18
14/15
12/13
|
|
| 6 | 4 |
|
17/18
14/15
12/13
11/12
|
|
| 7 | 3 |
|
21/22
17/18
14/15
|
|
| 8 | 3 |
|
20/21
16/17
10/11
|
|
| 9 | 3 |
|
20/21
16/17
10/11
|
|
| 10 | 3 |
|
14/15
12/13
11/12
|
|
| 11 | 3 |
|
14/15
12/13
10/11
|
|
| 12 | 3 |
|
25/26
21/22
17/18
|
|
| 13 | 3 |
|
24/25
22/23
10/11
|
|
| 14 | 3 |
|
18/19
17/18
12/13
|
|
| 15 | 3 |
|
16/17
12/13
11/12
|
| 25/26 | 26 | 25 | |
| 24/25 | 22 | 17 |
| 25/26 | 26 | 25 | |
| 24/25 | 22 | 17 |
| 2023-2027 | 52 | 41 | |
| 2023-2027 | 60 | 41 | |
| 2023-2027 | 58 | 25 |
| 2023-2027 | 64 | |
| 2023-2027 | 62 | |
| 2023-2027 | 62 |
| 2023-2027 | 2 | |
| 2023-2026 | 2 | |
| 2023-2026 | 2 |
|
|
2.85
|
|
|
0.00
|
|
|
2.01
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%31.87
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%29.67
|
|
|
|
%54.95
|
|
|
|
%45.05
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%26.37
|
|
|
|
%19.78
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%13.74
|
|
|
|
%10.44
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%0.55
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57 | 17 | 1.3 | - | 12.6 | 5.2 | - | 6.8 | 2.3 | |
| 51 | 25 | 2.5 | 2 | 11.3 | 4.6 | - | 5.2 | 0.9 | |
| 46 | 25 | 2.2 | 3 | 10.3 | 4.2 | - | 5.4 | 1.9 | |
| 42 | 38 | 2.0 | 3 | 9.6 | 3.9 | - | 5.6 | 1.2 | |
| 42 | 34 | 1.8 | 3 | 9.3 | 3.7 | - | 5.3 | 1.7 | |
| 38 | 49 | 2.0 | 3 | 9.2 | 3.6 | 1.2 | 5.8 | 1.3 | |
| 36 | 30 | 2.0 | 1 | 10.5 | 4.0 | 2.3 | 5.8 | 1.3 | |
| 35 | 40 | 1.7 | 2 | 9.0 | 4.2 | 2.0 | 4.6 | 1.2 | |
| 33 | 39 | 2.4 | 1 | 9.6 | 3.6 | - | 5.6 | 1.3 | |
| 33 | 30 | 2.0 | 2 | 11.8 | 4.7 | 5.0 | 5.4 | 1.1 | |
| 32 | 38 | 1.7 | 3 | 11.2 | 4.5 | 1.6 | 5.2 | 1.1 | |
| 25 | 57 | 1.9 | 2 | 7.0 | 2.5 | 1.5 | 4.0 | 0.8 | |
| 25 | 36 | 1.8 | 2 | 9.7 | 3.8 | 1.9 | 4.6 | 1.5 | |
| 21 | 58 | 2.1 | 4 | 6.3 | 2.2 | - | 3.6 | 1.1 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Arap Körfez Ligi 21-22 sezonunda zirvede Al Ain FC bulunuyor: 26 maçta 65 puan. Attığı gol 57, yediği gol 17; averajı 40. Takipçileri Al Sharjah (55 puan) ve AL Wahda (53 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 5 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Al Ain FC (57 gol), en az gol yiyen takımı Al Ain FC (17 gol). Son maçlarda en iyi formu Al Ain FC yakaladı: son 26 maçta 65 puan. Ligde şu ana kadar toplam 519 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Al Ain FC (33 puan), deplasman tablosunda ise Al Ain FC (32 puan).
Şampiyonlar Ligi hattında Al Ain FC. Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Al Sharjah, AL Wahda. Küme Düşme hattında Al Orooba, Emirates Club.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.